Monster Stone [Anket içerir]

Monster Nest Chest dropları değiştirilsin mi ?

• Evet .

Kullanılan: 129 89.0%
  • Hayır.

Kullanılan: 16 11.0%

• Kullanılan toplam oy
    145

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere monster stone(ms)'dan "Monster Nest Chest" atıyor ve bundan random olarak görev itemi attığını biliyoruz. Piyasaya hakim olanların da gördüğü üzere oyundaki %75-80'in skillerini açtğını düşünüyorum. Monster nest chest itemine farklı droplar da eklenebilir diye düşünüyorum.
Örnek olarak THEKO harfleri olabilir veya old takı da atabilir. Görüşlerinizi bekliyorum umarım katılıyorsunuzdur.
Farklı görüşleri olanlar konuya yorum bırakabilir umarım adminler de görüşünü belirtir.
iyi forumlar

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Merhabalar,
Güzel fikir herkesden farkli güzel öneri gelirse niye şekillenmesin yeni bir şekilde birşeyler yapilabilir :)

kargo1

New Member
19 Mar 2017
13
2
3
28
monster nest chest droplarına farklı itemler eklenmesi gerek çıkan itemler satsan para etmiyor

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
12 oy ile %100 devam ediyor umarım yetkililer dikkate almıştır :)

Awpen

Member
17 Mar 2017
29
5
8
27
Kesinlikl katılıyorum üstelik bu tarz hareketler biraz piyasa canlandırır.Bu cheste 3'lü şekilde sclerde konulabilir tabii drop oranları düzgün bi şekilde olursa yani 10 tanede 7 sc almıyalım yoksa sizde kc satamazsın :) Red pot,Blue pot, yada theko sling gibi yeni bi item eklenerek 10 tanesine 1 old takı gibi şeylerde olabilir bunları göz önünde bulunduralım 14 oy %100 gidiyor bide resmi bi oylama olsa güzel olur

GodLike

Aktif Üye
Aktif Üye
27 Mar 2017
45
10
8
33
Droplar eklenmeli hatta Worm falan ordaki diğer yaratıklardan çıkan itemleride birleştirip Harf falan yapılabilse çok makul olur düşüncesindeyim madem giriyoruz bir şekilde emek veriyoruz dolayısıyla birşeyler getirisi olması gerekli.

Inferna1Majesty

New Member
15 Mar 2017
7
1
3
31
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere monster stone(ms)'dan "Monster Nest Chest" atıyor ve bundan random olarak görev itemi attığını biliyoruz. Piyasaya hakim olanların da gördüğü üzere oyundaki %75-80'in skillerini açtğını düşünüyorum. Monster nest chest itemine farklı droplar da eklenebilir diye düşünüyorum.
Örnek olarak THEKO harfleri olabilir veya old takı da atabilir. Görüşlerinizi bekliyorum umarım katılıyorsunuzdur.
Farklı görüşleri olanlar konuya yorum bırakabilir umarım adminler de görüşünü belirtir.
iyi forumlar
Öncelikle Şunu Belirtmek İsterim ki "THEKO" Harflerinide Toplayınca bir drop atmıyor Bizde bununla ilgili bir konu açmıştık random olarak Trade Edilemeyen veya Satışı Yapılamayan Trina Yada Karavidish Atması Konusunda Bence Daha Mantıklı Olur Farm Yapan Arkadaslar İtem Basma Konusundada Biraz Rahatlamış Olur. Böylece Pazarda İtem Olucagı içinde Fiyatları bir nebzede olsa düşebilir. İtem konusunda geri olan arkadaslarda itemlerini yapabilir ve cz yi canlandırabiliriz

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
Öncelikle Şunu Belirtmek İsterim ki "THEKO" Harflerinide Toplayınca bir drop atmıyor Bizde bununla ilgili bir konu açmıştık random olarak Trade Edilemeyen veya Satışı Yapılamayan Trina Yada Karavidish Atması Konusunda Bence Daha Mantıklı Olur Farm Yapan Arkadaslar İtem Basma Konusundada Biraz Rahatlamış Olur. Böylece Pazarda İtem Olucagı içinde Fiyatları bir nebzede olsa düşebilir. İtem konusunda geri olan arkadaslarda itemlerini yapabilir ve cz yi canlandırabiliriz
Katılıyorum dostum bende bugün kırdırdım THEKO harflerinden +5 chitin göğüslük aldım zarar ziyan anlayacağınız üzere Amulet of Dex alan var ama gold ring alanda var madem yapılmıssa adam gıbı droplar atmalı dıye düşünüyorum.

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
nest chestin kendisini bulamıyoruz ki içinden çıkanın dropbunu değişitrmek isteyelim
Bende dc pre var en fazla 5te1 alıyorum senin şanssızlığın ki zaten nest chest cıksa alacagın en baba drop lupus ki o da şansına gelirse ms kasmaya gerek yok bu droplar değişmezse takı upgrade i varken old takılar da bi şeye yaramaz.

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
Toplamda 50 oy.
Anket yetkililer tarafından oluşturulmamış olsa da dikkatini çekmek için yeterli bir sayı diye düşünüyorum.
Umarım kısa zamanda yetkililerden olumlu/olumsuz dönüş yapılır.
Saygılarımla.

@VENGEANCE @iTachi @Alencia @Duellona

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
Güncel.
Ek olarak "Kill İtem" dropları da aynı olduğundan o da bu kategoriye eklenebilir.