Monster Stone [Anket içerir]

Monster Nest Chest dropları değiştirilsin mi ?

• Evet .

Kullanılan: 129 89.0%
  • Hayır.

Kullanılan: 16 11.0%

• Kullanılan toplam oy
    145

MymoonTR

Member
17 Mar 2017
36
8
8
Monster Nest Chest dropları iyi moster stone de uniq takı oranı çok düşük bu oran artırılabilir exp olayına bir çözüm getirmeli emc dışında paramunda sadece 1 party oluyor ve emcde kasmak zorunda kalıyoruz macro serbest olmasından dolayı macroculardan dolayı boş slot yok genie ile slotlarda doğru düzgün kasamıyoruz bu yüzden exp slotlarının expleri biraz artırılırsa iyi olur 7 anahtar görevi çalışmıyor humanlarda (5.anahtar yok) bildirdiğim halde düzeltilmedi atack sc npc ye eklenmeli trade edilemez şeklinde warrıor arkadaşlara tek başına kasarken kolaylık sağlar
Macro serbest diye bişey yok msn kurabiliyorsun serbest olan bu ve sende dilersen kurabilirsin macro kullandığından şüphe ettiğin birini yetkililere inceleme amaçlı bildirebilirsin.

Khensei

New Member
4 Nis 2017
4
1
3
37
amaç görev kasmak değil dostum sorunları bildiriorum ve master itemlerinin Monster Nest Chest düşmesi bir aktivitedir önüne gelen skilli hemen açtı mı bi zevki kalmaz farm server adı üstünde armut piş ağzıma düş olmasın herşey
  • 3 Günlük Undy/Ac/Attack SC ( Trade edilemez )
  • 1 veya 3 günlük Trina / Karivids ( Trade edilemez )
  • Old veya normal takı ( düşük ihtimal )
  • Blue Chest / Silver Gem ( düşük ihtimal )
  • yukarıda yazdığın dropları bifrosta eklemeleri aktivite olur

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
amaç görev kasmak değil dostum sorunları bildiriorum ve master itemlerinin Monster Nest Chest düşmesi bir aktivitedir önüne gelen skilli hemen açtı mı bi zevki kalmaz farm server adı üstünde armut piş ağzıma düş olmasın herşey
  • 3 Günlük Undy/Ac/Attack SC ( Trade edilemez )
  • 1 veya 3 günlük Trina / Karivids ( Trade edilemez )
  • Old veya normal takı ( düşük ihtimal )
  • Blue Chest / Silver Gem ( düşük ihtimal )
  • yukarıda yazdığın dropları bifrosta eklemeleri aktivite olur
Kardeşim bir önerin varsa başka konu açabilirsin farkında olmayabilirsin yeni başlamış olabilirsin bilemiyorum yalnız server açılalı 1 ayı geçti ve oyundaki arkadaşlardan %90ı skillerini açtı bu konuyu da skill açtığımız için artık ihtiyaç duymadığımız için oluşturduk konunun en başını okumadan gereksiz yorum yapıyorsun iyi akşamlar.

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
Eklemeyi unutmuşum önüne gelen skill açarsa farm server olmaz yazmışsın Pazar'ı da dolaşmadığın belli 1-2 gb ye full skill oluyorsun @Khensei

sawadaa1

New Member
22 Mar 2017
14
0
1
33
güzel takı itemleri düşşün 1000de 1 ihtimalle sc ler kc ler hepsi düssün bence :)

gokhangs34

New Member
18 Mar 2017
5
3
3
32
arkadaslar macro bir hile değildir ve yok macro kullananlar oynamayı bılmıyo falan polemiği yapmayada gerek yok.Çünkü macro kullanmanın oyunu bılmemeyle alakası yok.Macro sadece bir lüks işidir.Serverda macro kullanmak yasak falan olmamalı bnce yasaksa eğer tabiki.

doplink

Aktif Üye
Aktif Üye
27 Mar 2017
61
11
8
32
@Alencia MS'ye girdiğimizde kolluk sword gibi şeyler çıkıyor sürekli aslında MS kasmak zor orada BUS ve BES düşse zaten 4 5 saatlik emek sonucu harpy tüyü alıp çıkıyoruz DC preli giriyoruz gerçekten zararına çıkıyoruz. Canavarlara BUS ve BES eklesek %50 60 ihtimal giren en azından 10 15 tane canavar kestiği için 10 bus toplasa 10m kar etmiş olur.

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
Yetkililerden açıklama geldi Chat'i okumayanlar için kısaca özet geçeyim
Herkesin Monster Nest Chest depoladığını düşünüyorlarmış onun için drop değişmeyecekmiş.
Onun yerine MS deki canavarlara BUS drobu eklenecekmiş (%10)
Bir öneri olarak düşen kutuyu ( ör. Monster West Chest :D ) değiştirmelerini dropları değiştirmelerini umuyorum.
Eğer ki güncelleme de yenilik adına bir şey göremezsem konuya son bir kez daha döneceğim
Şimdilik beklemedeyiz.

Ayrıca;
Oy veren 131 kişiye tekrardan teşekkür ederim

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
Arkadaşlar güncelleme notlarını şimdi okudum son bir kez yazacağımı söylemiştim.
Burasının "forum" olduğunu burada oyuncuların isteklerine göre hareket edilmesi gerekildiğini düşünüyorum.
Bu konu harici Kill İtemleri değiştirmişler sanırım Monster West Chest fikri kafalarına uyuşmadı bu kadar isteğe rağmen bir şey yapılmaması üzücüydü.
Destekleyen herkese çok teşekkür ederim. 8 kişilik partide 3 sc için 150x8=1200 kişi kesmeniz lazım sırayla düşerse ki rastgele atıyor düz hesap 1000 diyelim ona biz.
Güncelleme açıkçası ilgimi çekmedi bunun için yazmıştım VS eventten sonra oyunu bırakacağım.

Burada olup destek veren herkese tekrardan teşekkür ederim kendinize iyi bakın.

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Arkadaşlar güncelleme notlarını şimdi okudum son bir kez yazacağımı söylemiştim.
Burasının "forum" olduğunu burada oyuncuların isteklerine göre hareket edilmesi gerekildiğini düşünüyorum.
Bu konu harici Kill İtemleri değiştirmişler sanırım Monster West Chest fikri kafalarına uyuşmadı bu kadar isteğe rağmen bir şey yapılmaması üzücüydü.
Destekleyen herkese çok teşekkür ederim. 8 kişilik partide 3 sc için 150x8=1200 kişi kesmeniz lazım sırayla düşerse ki rastgele atıyor düz hesap 1000 diyelim ona biz.
Güncelleme açıkçası ilgimi çekmedi bunun için yazmıştım VS eventten sonra oyunu bırakacağım.

Burada olup destek veren herkese tekrardan teşekkür ederim kendinize iyi bakın.
Monster west chest gormemıstım ufak kontrol yapabılırız yeni serverlerde basarılar

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
Monster west chest gormemıstım ufak kontrol yapabılırız yeni serverlerde basarılar
Yeni servera geçmiyorum emeğinize sağlık çok güzel server ama bu forumun kuruluş amacı userların istekleri doğrultusunda bir şeyler yapmak diye düşünüyorum. Unutmayın userın istekleri ne kadar karşılanırsa serverınız o kadar cok tutulur.Ben userdan yanayım 150 oy var burada 150 kişi demek bu o yüzden değerlendirmenizi istedim sadece.

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Aktif olan bir bir kutuyu guncellemek mantıklı degıl ama yenı kutu olarak eklene bılır bu olabılır boyle bır onerı gormedım duymadım suan duydum boyle birşey olabilir niye olmasin ama aktıf olan birşeyi herkesin depoladıgı ve beklettıgı birşeye guncelleme olamaz ms amacı ıtem veya trına kasmak degıldır amacı old takı kasmaktadır tekrar dedıgım gıbı

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
Haklısınız bence de depolanan bir ürüne güncelleme gelmemeli ama bu kutuyu değiştirmek de size bağlı. Bus gereksiz diye düşünüyorum 5-6 saat adam akıllı slotlarda bus kasılsa zaten en iyi old takıyı cok rahat alabiliyorsunuz. Kill item en azından solo düşerse parti haricinde o da en azından serverdaki tek arkadaşları rahatlatacaktır.

Bu kutu için önerebileceğiz droplar var ise konu ıcınde belırtın bu guncellemede yapılacaktır

GoodByeKisS

Aktif Üye
Aktif Üye
18 Mar 2017
71
6
8
33
Son bir kez konuyu hortlatmak istedim arkadaşlar :)
Oyunu bırakıyorum kendinize iyi bakın tekrar görüşmek üzere :)
GoodByeKisS