Nick: Thetis Hapise düştüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bluesparkk

The Knight Online Player
29 Tem 2015
8
0
1
16.11.2015 tarihinde Ermis GMye pm atarak bir kopseri şikayet ettim. Uruk hai slotunda adam cok seri atack yapiyordu. GM bana x7 mouse kullanıyor dedi. oto kutu için perisi yoktu. üstünde SARI peri vardı. sarı peri kutu toplamaz. sadece noah artışı verir. gm ye söylediğim halde beni aldırmadı. Bende o kişiye Burnung stone çektim. fakat o kişi burning stoneye dalmıyordu. olduğu gibi uruk hai kesmeye devam etti. Geniede kime dalıcağını seçemiyorsun menzilde kim varsa ona dalar. fakat bu adam öyle değil Uurk hai hariç hiç kimseye dalmıyordu. Stone çekerkende Hapse düştüm. Hapis görevide bugta hapisten cıkamıyorum. Rica etsem hesabımı hapisten cıkarırmısınız. Ben gidipte durduk yere bir adama çekmedim. bu adam sabahtan beri bizim hakkımızı yiyor ve GM bununla ilgilenmiyor. Adam Sarı peri ile kutu topluyordu.

bluesparkk

The Knight Online Player
29 Tem 2015
8
0
1
Daha önce hapise düşen arkadaşların konusunu okudum. hapis görevini tamamlayıp cıkabilirmişiz. Görev bugta. kestiğimiz canavarlar sayılmıyor.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Hapse düştüğünüzde konu açmanıza gerek yoktur, görevi tamamlayıp çıkınız. Eğer görev saymıyorsa ilk veya 3. girişinizdir direkt çıkabilirsiniz.

Konu reddedildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...