Your Account is Currently Blocked

LynxCrea

New Member
16 Nis 2017
1
0
1
38
Karakter ismi: LebLebi
Banlanma Tarihi:16.04.2017
Banlanma Sebebi:pm event düzenleme
Savunma: Pm event yaptım hesabımdan,bunu yapma sebebim pazarda kimseden cevap alamıyordum.Yalnızca merak ettim kimler uyanık diye ve birsürü pm geldi :) . Etik bir davranış değil fakat o an öyle yaptım ve sonrasında item vermedim çünkü yoktu, olsa verecektim :)) . Yanlış davrandım fakat ban yiyecek kadarda yanlışımın olduğunu düşünmüyorum. Günlerdir pazarda sabahladım, çer çöp herşeyi alıp bastım; tam biraz yeşillendik para gördük şimdide ban yedik . Banımı açar mısınız lütfen,birdaha troll yapmayız oyunda oda suçmuş.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karakteriniz aktif edilmiştir.

Konu kabul edilenler bölümüne taşınmış, mahkeme sona ermiştir.

MymoonTR

Member
17 Mar 2017
36
8
8
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karakteriniz aktif edilmiştir.

Konu kabul edilenler bölümüne taşınmış, mahkeme sona ermiştir.
Çok iyi :)

...

Benim konuyu da heyet ( Üç veya daha fazla hâkimin bir arada çalışması )'e bildirip.
Bildirmiş olduğum layiha ( Herhangi bir konuda bir görüş ve düşünceyi bildiren yazı; tasarı ) üzerinde biraz müzakere ( Karşılıklı konuşma, tartışma ) yapılsa suçtan zarar gören ( Mağdur ) userinizin talepleri doğrultusunda yargılasaydınız.

Ayrıca belirttiğim şahsın ( Rey ) zilyet ( Sahibi kendisi olsun olmasın bir malı kullanmakta olan, elinde tutan kimse ) ifade ettiği maddelere yönelik hareket ettiğimiz halde bir mahkeme kurulmadan ve işlem yapılmaksızın direk karar'a bağlanması, bu şahsın direkt olarak sizler tarafından beraat ( Suçlu bulunmama hali, başlangıçtan beri kirlenmemiş olma )'ına karar verilmesi ve butlan ( Hukuki işlemin hiç doğmamış sayılması, yok sayılması ) edilmesi tarafımca kabul edilemez.
...

Bir kaç kelimeden ibaret olmasaydı keşke verdiğiniz cevap ''bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok. ''
Ne acı dimi. o_O

lepon

Member
10 Haz 2023
90
0
6
45
Я хотел бы отметить свое разочарование относительно опыта использования сайтом Legalbet.ru, который судя по моим наблюдениям мог быть способен привести к потере больших сумм денег у многих пользователей.
Я обратил внимание, что несколько субъекты указывали на существенных финансовых потерях при размещении ставок на данном ресурсе платформе. Они говорили, что их игры не только неудачные, но и не соответствовали требованиям представленной информации и аналитике. Эти клиенты говорили, что они потеряли большие суммы денег, что вызвало у них большое недовольство и мизерия к сайту.
Обман и недобросовестность
Хотя я не могу подтвердить верность данных утверждений, я полагаю, что важно обратить внимание руководству Legalbet.ru к потенциальным трудностям. Потеря больших финансовых ресурсов может существенно влиять на субъектов и возникнуть неблагоприятное впечатление о ресурсе.
Я настоятельно рекомендую администрации Legalbet.ru привлечь внимание к этим апелляциям и предпринять соответствующие меры для обеспечения защиты интересов пользователей и обеспечения справедливой игры. Компания должна прилагать усилия для повышению доверия и надежности со стороны своих пользователей, особенно по отношению к финансовых транзакций и пари.
Пожалуйста, помните, что предоставленная информация основывается на утверждениях и наблюдениях, которые я не могу подтвердить. Важно соблюдать объективность и достоверность при подаче своего мнения.