Hile Bildirimi (GM'ler içeri)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Seabiscuit

The Knight Online Player
16 Nis 2015
17
0
1
clanın ismi GaziAntep47 char ismi Anteplim. clanından ve bırkac adamla bırlıkte bdw gırıp wh,sh,seri ve uzaktan skill vurma gibi hileler kullandığı resimde gorunduğu gibi ortadadır. ilgilenirseniz sevinirim. oyunda daha birçok user var bu tur hileler kullanan umarım yakında sorun çözülür

Seabiscuit

The Knight Online Player
16 Nis 2015
17
0
1
yeni char açıp kasıyorlar kalıcı bir çözüm getirilirse iyi olur

burak

The Knight Online Player
18 Nis 2015
2
0
1
ben normalde hile kullanan insan degilim baktım duvardan geçiyorsun aşa inip yukarı çıkıyorsun ve uzaktan vurmaya başlayınca indirdim ama zaten vürüs lü ydü geri kaldırdım hile kulann sen sin ve bi oyun için de hile kulandın niçin anna avrat küffür yedin bunu biliyormusun admin rica ediyorum ban istiyorum atarsanız sevinirim ve hileyi ilk o kullan dı şahidlerim bile var

Seabiscuit

The Knight Online Player
16 Nis 2015
17
0
1
ben normalde hile kullanan insan degilim baktım duvardan geçiyorsun aşa inip yukarı çıkıyorsun ve uzaktan vurmaya başlayınca indirdim ama zaten vürüs lü ydü geri kaldırdım hile kulann sen sin ve bi oyun için de hile kulandın niçin anna avrat küffür yedin bunu biliyormusun admin rica ediyorum ban istiyorum atarsanız sevinirim ve hileyi ilk o kullan dı şahidlerim bile var
hahahah ben ve hile mi ? istediğin gibi aratıp istediğin yere bakabilirsinz hatta tw bile verebilirim ^^. hile acan her kim olursa küfrederim delikanlı gibi yaptığımın arkasında dururum sana da küfür ettim bunun icin gerekirse mute ban yiyebilirim. yeterki senin gibi haksız kazanc elde etmek isteyenler su oyundan gitsin. herşeyi geçtim de bu hile kullananları yuzsuzlugu nolucak bide ban istiyorum diyo bi elime verseler sizi hayattan banlarım. varsa bi kanıtın ben burdayım koy göreyim gülüm yoksa fazla konuşma aklını alırım

Seabiscuit

The Knight Online Player
16 Nis 2015
17
0
1
buarada bu adamlar hala czde antepLII adlarıyla dolasıyorlar. ıyı gunler.

Seabiscuit

The Knight Online Player
16 Nis 2015
17
0
1
orcların yarısı suan czde 10mden skill vurmakta aynı zamanda wh ve sh kullanmakta

Seabiscuit

The Knight Online Player
16 Nis 2015
17
0
1
bu da bir başkası uzaktan skill düsmeden malice,db,wh,sh betanın tadını kacırıyorlar

Seabiscuit

The Knight Online Player
16 Nis 2015
17
0
1
utanmadan buraya yorum atan anteplilerden bir ss daha neden ban atılmıyor anlamıyorum boşuna mı oynuyoruz

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Hepinize teşekkürler 2 3 kisiyi dün uyalarınız ve pmlarınızın sayesınde ıp block sıstemızle banladık. Bu sekildeki kullanıcıları bızlere reportlayın gereken işlem yapilcaktir.

Bazi kullanıcılan clıent tarafından uzaktan vuruyo gozukebılıyor ekran bugu dıyoruz bunlarada dıkkat edın ekran bugu olabılıyor.

Seabiscuit

The Knight Online Player
16 Nis 2015
17
0
1
Hepinize teşekkürler 2 3 kisiyi dün uyalarınız ve pmlarınızın sayesınde ıp block sıstemızle banladık. Bu sekildeki kullanıcıları bızlere reportlayın gereken işlem yapilcaktir.
Bazi kullanıcılan clıent tarafından uzaktan vuruyo gozukebılıyor ekran bugu dıyoruz bunlarada dıkkat edın ekran bugu olabılıyor.
ekran bugunun farkındayım kımseyı bos yere report edıcek halım yok amacım oyunun sorunsuz bir sekilde zevkle oynanması emin olmadan asla kimsenin günahını almam rapor etmem. anlayışınız ve ilginiz için çok teşekkürler.

NeverMore

The Knight Online Player
18 Nis 2015
9
1
1
ekran bugunun farkındayım kımseyı bos yere report edıcek halım yok amacım oyunun sorunsuz bir sekilde zevkle oynanması emin olmadan asla kimsenin günahını almam rapor etmem. anlayışınız ve ilginiz için çok teşekkürler.
Bu forumu 2 mizden başka aktif kullanan yok.

Bunun dışında adminin kullandığı cümlede yanlış.Bu arkadaşın ne çıkarı varda gelip durduk yere şikayetini belirtiyor ki?

Seabiscuit

The Knight Online Player
16 Nis 2015
17
0
1
Bu forumu 2 mizden başka aktif kullanan yok.

Bunun dışında adminin kullandığı cümlede yanlış.Bu arkadaşın ne çıkarı varda gelip durduk yere şikayetini belirtiyor ki?
katılıyorum. dediğin gibi benim ne çıkarım olsun keşke böyle bir başlık adı altında toplanmaya gerek bile kalmasa. yapılması gereken müsamaha göstermeden çözüm bulunmasında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...