Önerilerim 2 :)

Winchester61

Member
Çalışkan Üye
23 Mar 2017
94
9
18
En önemli önerimi başa alayım :)

Başta ben olmak üzere geceleri saat 1-2 lerden sabah 5-6 lara kadar takılan birkaç arkadaş var. Gece gözlerimiz kan çanağı bowlda atross,riote kovalıyoruz 1-2 defa chaostan cıkan bossları kesiyoruz onlarda birşey atmıyor. 1,5 saatte bir action oluyor ondan sonraki 1.5 saatlik süreçte atross riote dönüp duruyoruz iteme de ihtiyaç yok np veren moblar eklenmeli item verenide eklenmeli.

Lust,ego,greed felan kaldırılmalı cz den pk sırasında dalıyorlar 2.5k can götürüyorlar. Ek olarak human &karus town önündeki el morad karus warriorlar kaldırılmalı.

Ve box event arttırılmalı. Sabit yerlerde boxlar olmalı sc drop oranını düşürün ama sc nin dropu olsun. Sc olayı kolaylaştırılsın.

Forwird slotlarına bus eklenmeli. Drop oranı düşük olacak şekilde bus&bes atmalı. Artık moradondakileri yeni başlayanları cz ye çekmenin vakti geldide geçiyor.

Oyunda event eksikliği var. Son zamanlarda çok az sıklıkta event yapılır oldu. Günün etkinlikleri pm leri kesildi. Event fazlalaştırılmalı.

Ben bu satırları yazarken savaş oldu. İşin komiği savaş saati bilgisi bana savaş saatinde geldi. Saat 17:00'da savaş var. Pm 17:00'da geliyor. Bi 5-6 saat öncesinden duyurulması zor mu?
İşin tuhaf yanı savaş oluyor karşı ırktan bir clan anında savaşa giriyor warderları temizliyor. İlginç.

doplink

Aktif Üye
Aktif Üye
27 Mar 2017
61
11
8
32
Dostum ağzına sağlık bizim dilimiz olmuşsun. Ben gececi oyuncuyum event olsun bana da hitap etmeli, illa eventler trina olmasına gerek yok güzel şeyler olabilir. Geceler sürprizlerle dolu olsun ki bizde sıkılmayalım.

Brahman bus oranı inanılmaz yüksek millet ex slotlarını farma çevirdi artık kasacak olanda kasamıyor.

Forwirdlere bus bes eklenmeli haklısın zaten tek başına insan orada şahaser çıkartamaz orclara gitmek yerine slotlar değer görmeli. MS ekleniyor ancak 24 ms den kazancım 70 bus oldu.

Event olmalı bana sorarsan geceleri özellikle yapılmalı.