Orospi adındaki uygunsuz nick ve yaptığı davranış

UNFRoooooNÄ°N

The Knight Online Player
3 Kas 2015
5
0
1
Bu adam bunu hep yapıyor sanki urukhai slotu kendisininmiş gibi gidiyor geliyor işini hallediyor sonra slot doluysa hemen burning golem veya giant golem çekiyor.Hatta arkadaş clan bile kurmuş Clanın adıda GolemlerinyanındakiUrukHai mi ne öyle bişey lütfen yetkili arkadaslar ilgilensin kolay gelsin

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Theknightonline forumuna zaman ayırıp konu açtığınız için teşekkür ederiz.

Uyarı mutesi atılmıştır.

jaxbjk

The Knight Online Player
10 Kas 2015
1
0
1
Duellona' Alıntı:
Merhaba
Theknightonline forumuna zaman ayırıp konu açtığınız için teşekkür ederiz.

Uyarı mutesi atılmıştır.
Uyarı mutesi yapıldı ama dikkate alan yok hala ısrarla aynısını yapmakda hatta daha ileri gitmekte kötü sözler sarf etmektedir

AlcoholicsZed

The Knight Online Player
12 Kas 2015
17
0
1
30
Orospi nickli char benim charımdır. Diğer slottada kuzenim oropsi nicki ile bulunmaktadır. Charın nicki tamamen geyik muhabbetinden ortaya cıkmakla birlikte bu charlar tamamen o slotlarda Monster stone ve buss kasmak icin 2. bilgisayarlardan tamamen legal sekilde açılıp bulundurulmaktadır. Clan nicki ise kuzenimin uzak slottan beni görmesi icin (dc olup olmadıgımı haber etmek icin) kurulmus tek kisilik bi clan oldugu icinde ilk aklıma geleni yazdım. Bunun yanı sıra Michelangelo nickli oyuncu ukala ve tahrik edici konusmalarından dolayı vede bulundugum slota B.s. ve Giant golem cekip 2-3 defa yatırmış emegime göz koymustur. Beni yatırıp slota geçtikten sonra bende onunla ugrasmaya basladım tabi. Fakat yaratık cekmenin yasak oldugunu bilmiyordum ki Game Master arkadaşlarla konusup yardım istediğimde ss alıp foruma koymamı önerdiler ancak uzun zamandır kollamama ragmen yaratık cekip kacıyor ben bilgisayarın uzagında oldugum icin yetişemiyordum. Sonunda ksc sini alıp gerekli yere konu olarakta açmış bulunuyorum. Artık kafana göre olayları sadece kendi yararına olan kısımları alıp manipüle etmemen dileğiyle umarım alacagın ceza saygı gostermen konusunda caydırıcı nitelikte olur.

speirs

The Knight Online Player
16 Kas 2015
2
0
1
Bu yapılan adaletsizliktir. Aynı şekilde bende mob çektim bilmiyordum yasak olduğunu benim de ksc alındı ve foruma koyuldu cezam 24 saat ban oldu fakat orospi arkadaşı sadece mute ile cezalandırıyorsunuz. Slota mob çekmenin cezası mute mi yoksa 24 saat atack ban mı ?? Orospiye yapılınca farklı farklı 3 4 kişi atack ban yiyor aynısını kendi yapınca mute yiyor çok saçma değil mi sizce de. Böyle yaparak sadece oyuncu kaybedersiniz sw de.

AlcoholicsZed

The Knight Online Player
12 Kas 2015
17
0
1
30
Ben slota mob cekme cezası almadım. Speirs itemli charlara userleri oyundan sogutmamak adına ilk cekisinde rapor etmedim sen 3-4 kere yaptın bunu ben bir kere ksc koydum sırf durman icin sen atak ban yedikten sonra ağza alınmayacak küfürler ettin. Ben buraya onlarıda koymadım insaflı davrandım. Ama sen gelip hala burda beni haksız cıkarmak icin ugrasıyorsun benim sucum ne kardeşim hergun uruk hai slotunda 10 15 kisi nin hakaretlerine ugruyorum, ukala davranıslarına katlanıyorum vede slota cektikleri moblara bakmaktan geceleri uyku uyuyamıyorum. Siz sadece kendinizi biliyorsunuz. Daha bugun gelen 3 pm . Selam bile vermeden biri geldi slottan s*ktir git yazdı 1 haftadır aralıksız burda kasıyorum ne hakla bunu söyler 2. pm adam slottan cık yoksa yatırcam yazdı yine selamsız ve hicbir hakkı olmaksızın ve ben bunları rapor etmiyorum ama kusura bakmayın laptopa kafamı cevirince yanda golemleri goruyorum kafamda bunuda gormezden gelemem.

speirs

The Knight Online Player
16 Kas 2015
2
0
1
Yalan söylüyorsun ben atack ban yedikten sonra senin ne slotuna geldim ne de sana küfür ettim. Hani diyorsun ya sen bilmiyordum mob çekmenin yasak olduğunu bende bilmiyordum çektim ban yedim sen de çekiyorsun gözümle gördüm bak ksc n bile var fakat sen neden mute alıyorsun da biz atack ban yiyoruz ben ona kızıyorum adaletsizlik değil mi sence de