Susturulma CEZASI kaldırılmasını arz ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oneq

The Knight Online Player
9 Haz 2015
45
0
6
Karakter Adı: TwoS

Hesabın Kapatılma Tarihi: 15.07.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: Flod yapmaktan

Savunma: oneq2
adlı hesabım susturulma cezası ardından süresiz ban yemişimdir. Bu emek hırsızlıgıdır. Biz bu oyuna para yatıyoruz bumudur sonucu. Admin kardeşimizin bir anlık siniri ile bizim hesabımız yatıyor... Hiç bir yerde görmedim susturulma cezasından sonra süresiz ban.. Özür dileklerimi sunuyorum tekrar aynı hatalar yapılmayacak bunu bilin.

Tamam oyundan GB satışı yasak olduğu daha yeni öğrendim. Ceza verilmeden önce Yetkili kişi bana mesaj atıp uyarması gerekmektedir. Hiç bir şey deme den susturulma cezası aldım. Bende bug da kaldıgımı sanıp yan hesap dan devam edeyim dedim.. 1 dk geçmeden Ban yemişim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemeyle ilgilenen Juri : AliMUTLU

açıklama : mute zaten uyarı olarak uygulanıyor serverda üstelik alt kısımda tüm serverin görebileceği şekilde mutelendiğiniz yazmaktadır. Görmedim bugta kaldığımı sandım gibi açıklamalar inandırıcı gelmedi bana kararı doğru buluyorum.

karar : olumsuz.

oneq

The Knight Online Player
9 Haz 2015
45
0
6
Alt+Tab yaparak internette dolaşıyordum görmedigim için bug da kaldıgımı sandım, ben olanı söyluyorum size inandırmak için yalan söylemıyorum Ali bey. Süresiz susturulma nasıl uyarı amaclıdır ?

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
31
Mahkemeyle Ilgilenen Juri : Aeglos

Açıklama : Oyuncunun gerçekten bugta kaldığını düşündüğünü varsayarak karar vermek istiyorum. Ayrıca kullanıcının bilgisayarından herhangi bir satış flood'u yapıldığında tekrar banlanması ve hiçbir şekilde banın açılmamasını öneriyorum. Kimse sizden az emek vermedi bu oyuna herkes parasını ve zamanını harcıyor. Bu sebeple her ceza alan kişi ben emek verdim ben para harcadım demeside saçma geliyor. Lütfen bu tarz yorumlarınızı devam ettirmeyin ve biraz mantıklı düşünün.

Karar :
Olumlu. Suçun tekrarlanma durumunda Oyuncuya Süresiz Ban cezası düşünülebilir.

oneq

The Knight Online Player
9 Haz 2015
45
0
6
Haklısınız her durumu göz önünde bulundurmak lazım. Verdiginiz karar en dogru bir tercihdir... Herkes emek¶ harcadı ama bu emek¶ haksız yere boşa gitmesi kötü... Tabi sizin bileceginiz iş.

Saygılarımla...

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
oneq' Alıntı:
Alt+Tab yaparak internette dolaşıyordum görmedigim için bug da kaldıgımı sandım, ben olanı söyluyorum size inandırmak için yalan söylemıyorum Ali bey. Süresiz susturulma nasıl uyarı amaclıdır ?
Atılan muteler 3 gün sonra açılmaktadır.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Olumlu,Mute kaldırılmıştır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...