balıkda ban

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

sayokan

Banned
16 Tem 2015
17
0
1
34
Karakter Adı: preterax pikeman

Hesabın Kapatılma Tarihi:22.7.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi:illegal activity

Savunma:

Hayatımda ilk defa böle birşeyde bulundum.satılan dc flashın 2m oldugunu gorunce zoruma gitti ve arkdasdan 1 günlük kospunu almak için rica ettim.ama sizlerin 7 24 ciddi bir şekilde oyunu kontrol etmenizi tahmin edemedim.Aklımda 1 gece balığa bırakıp gelen dc flashları kullanıp 2m olarak satan adama gününü göstermekdi.Bir anlık zaafa uğradım ve gece yatarken charlarımı kospa bırakdım. Çok pişmanım okadar kasdığım emeğim olan preterax banlanacağını hiç düşünemedim.Tüm theko heyetinden ve oyuncularından özürdilerim. Birdaha böyle bir zaafımın olmuyacağının sözünü vermekde olup beni oyundan ayırmamanızı temenni ederim. Siz yüce divanın pişmanlık yasasından yararlanmak istiyorum. En azından kasmış olduğum lvl'i 80 olan preterax charımın acılması.Siz yüce divanın asıl kosperlardan beni ayırcagınıza tüm kalbimle inaniyorum arkdaşlarımı oyuna başlattım onları yarı yolda bırakmak istemem.Çok pişmanım.gereğinin yapılmasını arzederım.saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkeme ile ilgilenen Juri : AliMUTLU

açıklama : koxpun pk alanı dışında kullanılması ve multi olmaması hafifletici sebepler fakat yinede bir cezası olması taraftarıyım npsi veya duruma göre itemler silinerek char açılabilir.

karar : olumlu

Fragma

Juri Seviye 1
17 Haz 2015
331
3
18
29
mahkemeyle ilgilenen Juri : Fragma

Açıklama : Saçmalıktan başka birşey değil koxp kullanan karakterler illegal karakterler ne amaçla açmış olurlarsa olsunlar banları kaldırlmamalıdır

Karar : OLUMSUZ

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

sayokan

Banned
16 Tem 2015
17
0
1
34
başka bir chara girmek için giriş yapdım.ve onlarda banlı gözüküyor.pcyededemı ban atıldı onu tam anlıyamadım. ban yedıgımde bole bır yazı yazmadı cunku acıklama yaparmısınız.ona göre gidişatimi belirlemek istiyorum.zaman kaybı yaşamakdayım rica ediyorum biraz daha hızlı olursak jüri üyeleri lütfen. saygılar.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban sebebi : Multi client&koxp kullanımı.

Karar : Jurilere bırakılmıştır.

Konu Açık bırakılmıştır.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

sayokan

Banned
16 Tem 2015
17
0
1
34
ortalama 24 saati geçeli çok oldu ama hala tam bilgi alamadım.Mağdurum pc ye ban atılmış hiç bir charla giriş yapamıyorum.yukarda sordugum soruya veya özel olarak attıgım msjlara cvp verılmedı.rıca edıyorum yardımcı olun.

citizenkane

The Knight Online Player
23 Tem 2015
37
0
6
koxp açılmış , pişmanlık duyulmuş ve bir daha yapılmayacağının garantisi verilmiş. uzatmanın bir anlamı yok diye düşünüyorum bir şans daha verilmeli.arkadaşı tanımıyorum ama yeterince pişman olmuş gibi duruyor :)

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

sayokan

Banned
16 Tem 2015
17
0
1
34
hay azına sağlık kardeşim allah razı olsun senden dünden beridir burada yatıp burada kalkıorum bildiğin perişan oldum artık sonuç cıksın ne olcaksa olsun moduna döndüm işime gücüme bakamıyorum. ilk defa tanımadıgım bırı tarafından guzel sozcuklerle karsılandım cok tessekkur ederım citizenkane...

citizenkane

The Knight Online Player
23 Tem 2015
37
0
6
tekrarlanan hatalarda bir şansa daha verilmesine bende karşıyım ama senin durumun farklı.birde duellona gerçekten pişman olana vede derdini iyi anlatana zaten bir şans daha veriyordu.ben şans verilipte hatasını tekralayan da görmedim. ne olduysa jurilerden sonra oldu bunu daha öncede belirttim juri olayı bitirilmeli ve sadece yönetim karar vermeli.umarım olumlu bi karar çıkar hocam hayırlı günler dilerim

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

sayokan

Banned
16 Tem 2015
17
0
1
34
umarım hocam çok teşekkür ederim. sizin gibi anlayışlı userlarla aynı ortamda bulunmakdan şeref duydum ... ilgi gösterenlere tabiki teskkur ederim ... ama çözüm arıyorum artık tıkandım kaldım yardım edin lütfen rica ediyorum ...

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Alencia

Karar Juri ekibine bırakılmış gözükmekte, sayın @Duellona çok iyi bir karar vermiş ancak juriler geri dönüş yapmadığı için mahkemeyi ben devralıyorum.

Karar : HDD Ban kaldırılmalı , karakter banlı kalmalı. Eğer bir itirazınız varsa 24 saat içerisinde belirtiniz. Konuyu açık bırakıyorum.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

sayokan

Banned
16 Tem 2015
17
0
1
34
ben zaten hdd banın dırek adaletsız oldugunu dusunuyorum ılk seferde böle bir agır ceza verilmesi idamla eşit düzeyde oldugunu dusunuyorum.ek olarakda savunmamı tekrar okumanızı ve tekrar dusunmenızı rıca edıyorum mahkemeler asıl adaletsızlerı normal ınsanlardan ayıracakdır emınım pısmanlıgı tekrar dıle getırıyorum . preterax adlı charımın acılmasını ve tekrardan soluyorum bole bırsey bır daha olmucak kı zaten pk bole brseye yeltenmedım . emınımkı oylama yapılsa en hafıfletıcı kosp kullanılan yerın balıkların oldugu yer cıkacagına adım gıbı emınım cunku kımse karısılmıyor ve gem fragment dusmuyor bus bıle dusmuyor. aldıgım 2 dc flash yuzunden tmm ban yedım ama hdd zaten olmamalıydı bence rıca edıyorum kesınlıkle olmucak bır daha geregının yapılmasını arz ederım oyuna tek donus yolum budur staja baslıcam tekrar o level' erısmem zor gecelerı pk atma zevkımı alemayın lutfen... oyunu bırakmak ıstemıyorum arz ederım ...

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

sayokan

Banned
16 Tem 2015
17
0
1
34
işteyim imla kuralları ve sözcük hataları için üzgünüm 35 saattir bekliyorum maruz görmeyin beni arz ederim.....

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
32
Mahkemeyle Ilgilenen Juri : Aeglos

Açıklama : Çok sık karşılaştığımız bir durum. Ilk defa ceza aldığı için Sadece HDD Ban kaldırılmasından yanayım.

Karar :
Olumlu. HDD ban kaldırılabilir.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

sayokan

Banned
16 Tem 2015
17
0
1
34
arkadaşlar allah rızası için artık hdd mi atıyorsunuz banmı atıyorsunuz napıyorsanız atın ilgi lütfen banlandıgımdan berı 48 saate yaklasdı.. herkesin konuları acıldı kapandı bitti .. benim saatlerdir çözümüm yok bende kendime artık bir yol çizeyim ilgi artık lütfen..

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkeme ile ilgilenen Juri : AliMUTLU
açıklama : koxpun pk alanı dışında kullanılması ve multi olmaması hafifletici sebepler fakat yinede bir cezası olması taraftarıyım npsi veya duruma göre itemler silinerek char açılabilir.

karar : olumlu
Benim kararım aynıdır.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

sayokan

Banned
16 Tem 2015
17
0
1
34
alimutlu bey foruma olan ilginiz için çok tesekkur ederim. kararınızın olumlu olmasıyla hıc bır alakası yokdur msjmın sadece ilk cevabı yazan sızsınız ve toplu cevap attıgımda yıne ılk sız gerı dönüş yapdınız keşke herkes sizin gibi görevini tam yerine getirebilse tesekkur ederım saygılar...

swanzer

The Knight Online Player
23 Tem 2015
1
0
1
Hayatımda bu kadar dürüst bir user görmemiştim ! Koxp kullandığını bide itiraf etmiş. Asıl ilginç olan bu. Eğer gerçek pişmanlık ise dersini fazlasıyla almış olduğu kanaatindeyim.Jüri üyelerinden ALIMUTLU nun dediği gibi pk alanı olmayışından karakterin üzerindeki itemler ve np silinerek banın açılıp itemsiz haliyle aynı hataya düşüp düşmeyeceğinin izlenmesi kanaatindeyim.

snorlack

The Knight Online Player
23 Tem 2015
1
0
1
Merhabalar,

Denk geldiğim için ben de yorum yapmak istedim. Öncelikle bu uygulamadan ötürü thekogame'e teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca arkadaş belli ki hile kullanmış fakat bunun tekrarlanmayacağını belirtmeye çabalamış. Ben böyle durumlarda ıslah edilmesinden yanayım. Sonuç olarak bir işi yapılmış olması değil , tekrarlanmayacak olması asıl dikkat edilmesi gereken husustur. Thekogame bu konuda takipçi olmalı ve tekrarı halinde tereddütsüz banlamalıdır.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

sayokan

Banned
16 Tem 2015
17
0
1
34
arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim... tek isteğim artık bir sonuç almak...oyundakı yetkılıler 24 saat ıcınde sonuclancagını solemısdı dedgm gıbı 48 saate dogru gıdıyorum ve hala beklemedeyim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...