balıkda ban

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OkanHermes

The Knight Online Player
16 Tem 2015
21
0
1
Ban kesinlikle açılmamalı bu arkafaş oyunda uzun düte koxp kullandı nicklerinden ta ıdım vede uyardım amaa dinlememiş görünen o ki bu afam tam bir koxper dir Katar: OLUMSUZZ KESINLIKLE OLUMSUZ

OkanHermes

The Knight Online Player
16 Tem 2015
21
0
1
Karakter Adı: preterax pikeman Hesabın Kapatılma Tarihi:22.7.2015 Hesabın Kapatılma Sebebi:illegal activity Savunma: Hayatımda ilk defa böle birşeyde bulundum.satılan dc flashın 2m oldugunu gorunce zoruma gitti ve arkdasdan 1 günlük kospunu almak için rica ettim.ama sizlerin 7 24 ciddi bir şekilde oyunu kontrol etmenizi tahmin edemedim.Aklımda 1 gece balığa bırakıp gelen dc flashları kullanıp 2m olarak satan adama gününü göstermekdi.Bir anlık zaafa uğradım ve gece yatarken charlarımı kospa bırakdım. Çok pişmanım okadar kasdığım emeğim olan preterax banlanacağını hiç düşünemedim.Tüm theko heyetinden ve oyuncularından özürdilerim. Birdaha böyle bir zaafımın olmuyacağının sözünü vermekde olup beni oyundan ayırmamanızı temenni ederim. Siz yüce divanın pişmanlık yasasından yararlanmak istiyorum. En azından kasmış olduğum lvl'i 80 olan preterax charımın acılması.Siz yüce divanın asıl kosperlardan beni ayırcagınıza tüm kalbimle inaniyorum arkdaşlarımı oyuna başlattım onları yarı yolda bırakmak istemem.Çok pişmanım.gereğinin yapılmasını arzederım.saygılar.
Ban kesinlikle açılmamalı bu arkafaş oyunda uzun düte koxp kullandı nicklerinden ta ıdım vede uyardım amaa dinlememiş görünen o ki bu afam tam bir koxper dir Katar: OLUMSUZZ KESINLIKLE OLUMSUZ

OkanHermes

The Knight Online Player
16 Tem 2015
21
0
1
sayokan' Alıntı:
başka bir chara girmek için giriş yapdım.ve onlarda banlı gözüküyor.pcyededemı ban atıldı onu tam anlıyamadım. ban yedıgımde bole bır yazı yazmadı cunku acıklama yaparmısınız.ona göre gidişatimi belirlemek istiyorum.zaman kaybı yaşamakdayım rica ediyorum biraz daha hızlı olursak jüri üyeleri lütfen. saygılar.
Ban kesinlikle açılmamalı bu arkafaş oyunda uzun süre koxp kullandı nicklerinden tanıdım vede uyardım amaa dinlememiş görünen o ki bu adam tam bir koxper dir Katar: OLUMSUZZ KESINLIKLE OLUMSUZ

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

sayokan

Banned
16 Tem 2015
17
0
1
34
beni nikimden tanıdın ve uyardın koxp kullanırken gördün ...... allah şahitki oyun boyunca böyle birşey olmadı iftira atiyorsun ... allah şahitki hakkımı bu dünyada değil öbür dünyada iftira attığından dolayı senden alıcam... zaten kimsenin ilgilendiğide yok bırakdım gibi oyunu ama birisi gelip yalan şeyler söylerse karşısında dururum önce adam olmak lazım... laf olsun diye insanların hakkına girmemek lazım... buraya yazı yazacak kadar adam olsaydın ... resım cekerdın pm ss alırdın ama yalan soledıgın barız bellı... sucsuz insanlara pislik atma...heee tamam eger böyle bırsey oldugunu iddaa ettın baksınlar gecmıs pmlere nıkını sole jurılere ben her turlu acıgım o konuya hdd bıle acmasınlar ama erkeksen adamsan gelıcek cezayada boyun egceksın bole bır sey yoksa ...

bide karar yazmış hatta yazamamısda neyse senın karar verme yetkinde yok önce bir oku sonra bişeyler yaz ....

Moderatör tarafında düzenlendi:

OkanHermes

The Knight Online Player
16 Tem 2015
21
0
1
ulan hak hirsizi sen kendin koxp kullandiğini kabul ediyosun ben sana koxper diyince bide öbür tarafda hakkmi helal etmiycem diyosun peki senin emek hirsizliği yaparak binlerce userin hakkina girip beleşe item kasmak ne olcak? bu adam koxper vede utanmaz arlanmaz bir insandir

KARAR : OLUMSUZ BAN KALKMIYCAKTIR

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

sayokan

Banned
16 Tem 2015
17
0
1
34
önce düzgün konuşmasını öğren ...terbiesizliğin luzumu yok..adam olsaydın zaten iftira atmasaydın..terbiyesiz ahlaksız yalancı insanların aramızda işi yok klavye komandosu... seviyesiz insan ... ne oldu zorunamı gitti baksınlar dedıklerın dogrumu diye yalanın ortaya cıkcak diyemi korktun... biraz adam ol lafının arkasında ol...

OkanHermes

The Knight Online Player
16 Tem 2015
21
0
1
NE KADAR AR EDEP YOKSUNU INSANLAR VAR... ADAM KENDISI KOXP KULLANDIM DIYO ŞIMDIDE INKAR EDIYO ULAN EMEK HIRSIZI TERBIYESIZ AHLAK FAKIRI SEN DEMEDNMI ADAM FLASHLARI 1M YE KOYDUDA ZORUMA GITTIDE ARKADAŞIMI ARADAIMDA KOXP ALDIMDA SADECE 1 GECE KULLANDIMDA FALANDA FILAN VELET ATTIÄžIN YALANLAR 0-6 YAŞ ARASI BEBE YALANLARI SEN ŞUNA DESENE BEN 2 AYDIR KOXP KULLANIYORUM AMA SADECE O GECE YAKALANDIMDA BANLANDM AHLAK YOKSUNU:d

goodbyeelizabeth

The Knight Online Player
3 Tem 2015
66
0
6
benim adım gökhun kaya 23 yaşındayım. Nickim : goodbyeelizabeth. Fatihle(Preterax) oyunda tanıştık beraber exp kastık, beraber item kasmaya çalıştık. Kendisiyle gerçekten çok iyi dost oldum. Normal charına exp pre maden charına da dc flash aldı adam, para harcadı oyun için.. 1 kerelik balık koxp'u açmış, zaten pişman olduğunu defalarca belirtmiş. kendisi birlikte oyun oynamaktan zevk aldığım nadir adamlardan biridir. Fatih adına bütün yönetim ekibinden, jürilerden ve de oyunculardan özür dilerim. Arkadaşımın bir daha koxp kullanmayacağının garantisini de ben veriyorum sizlere.

Ayrıca: OKANHERMES oyun'a başladığım ilk gün tanıştım fatihle, 1 kere koxp kullandığını ne gördüm ne duydum. Sen acaba rüyanda mı gördün de uyardın adamı, ayrıca sana kim yetki verdi de "KARAR : OLUMSUZ BAN KALKMIYCAKTIR" yazıyorsun. Bi dahaki sefere kendin uyarmak yerine GM'lerden birine haber ver onlar gereken neyse yaparlar zaten, gelip burda boşa ahkam kesme.

Herkese iyi günler dilerim, arkadaşımın ağzının payını aldığını düşünüyorum ve Jürileri tekrar düşünmeye davet ediyorum

OkanHermes

The Knight Online Player
16 Tem 2015
21
0
1
goodbyeelizabeth' Alıntı:
benim adım gökhun kaya 23 yaşındayım. Nickim : goodbyeelizabeth. Fatihle(Preterax) oyunda tanıştık beraber exp kastık, beraber item kasmaya çalıştık. Kendisiyle gerçekten çok iyi dost oldum. Normal charına exp pre maden charına da dc flash aldı adam, para harcadı oyun için.. 1 kerelik balık koxp'u açmış, zaten pişman olduğunu defalarca belirtmiş. kendisi birlikte oyun oynamaktan zevk aldığım nadir adamlardan biridir. Fatih adına bütün yönetim ekibinden, jürilerden ve de oyunculardan özür dilerim. Arkadaşımın bir daha koxp kullanmayacağının garantisini de ben veriyorum sizlere.
Ayrıca: OKANHERMES oyun'a başladığım ilk gün tanıştım fatihle, 1 kere koxp kullandığını ne gördüm ne duydum. Sen acaba rüyanda mı gördün de uyardın adamı, ayrıca sana kim yetki verdi de "KARAR : OLUMSUZ BAN KALKMIYCAKTIR" yazıyorsun. Bi dahaki sefere kendin uyarmak yerine GM'lerden birine haber ver onlar gereken neyse yaparlar zaten, gelip burda boşa ahkam kesme.

Herkese iyi günler dilerim, arkadaşımın ağzının payını aldığını düşünüyorum ve Jürileri tekrar düşünmeye davet ediyorum
bi kerede biri desinki evet arkadaşm o benim koxp kullandi :D , sen burda gelip zaten demezsin o benim arkadaşim ama koxp kullaniyo? dermisin? dedinmi? o kadar mertmisin? herneyse sen muhattabim değilsin

ayrica oyunun kurallarini bilmediğin çok açik ve net forum kurallarini oku oyuncu mahkemesinde büyük yazi yasaktir.. sen önce kurallari bil sonra arkadaşinin koxpu kullandğini söyliyeblcek kadar mert ol ( ki söylemesende arkadaşin koxpdan ban yedi) sonra gel konuş koçum.

OkanHermes

The Knight Online Player
16 Tem 2015
21
0
1
bi kerede biri desinki evet arkadaşm o benim koxp kullandi :D , sen burda gelip zaten demezsin o benim arkadaşim ama koxp kullaniyo? dermisin? dedinmi? o kadar mertmisin? herneyse sen muhattabim değilsin

ayrica oyunun kurallarini bilmediğin çok açik ve net forum kurallarini oku oyuncu mahkemesinde büyük yazi yasaktir.. sen önce kurallari bil sonra arkadaşinin koxpu kullandğini söyliyeblcek kadar mert ol ( ki söylemesende arkadaşin koxpdan ban yedi) sonra gel konuş koçum.mm

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

sayokan

Banned
16 Tem 2015
17
0
1
34
okan kardeş konuşuyorsun ama hala boş konuşuyorsun bence susmalısın artık ... ben gereken herşeyi yetkilelerle konuşdum... rezil oldun yeter artık ... yalan konuşmak yakışmıyor delikanlı ol az kardeş... oyunun bana kazandırdığı adam gibi adam olan gökhun kardeşime teşekkür ederim... böyle adam gibi insanlara sadece oyunun değil tüm türkiyenin ihtiyacı var... okanhermes gibi iftiracı yalan konuşanlara değil yetkililerin ama asıl yetkililerin okanhermes gibi karar vermeye çalışan iftiracıların değil artık konuyu sonuçlandırmasını istiyorum arz ederim....

OkanHermes

The Knight Online Player
16 Tem 2015
21
0
1
Sirf laf koxp dan ban yemiş utanmadan konu açiyo bide utanmadan millete iftiraci şöyle böyle diyo utanmaz ahlak yoksunu

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

sayokan

Banned
16 Tem 2015
17
0
1
34
belliki zeka seviyen ve oyun düzeyin çok düşük burda tatmin olmaya çalışıyorsun devam et.... yetkililerde sessiz kalmaya devam etsin...

h3r02013

The Knight Online Player
10 Tem 2015
15
0
1
KOXP VEYA MULTI KULLANAN ŞAHISLAR KESINLIKLE BANLARI KALKMAMASI GEREKIYOR ADAMLAR MADEN BOT BALIK BOT KOXP MULTI BU INSANLAR KOLAY YÖNDEN PARA KAZANIYORLAR ADAM BIRAKIYOR BOTA DISARI CIKIYOR BOTU OLMAYAN ADAM NE YAPSIN EVDEN DISARI CIKAMIYOR INSANLARA ACIMAYIN ATIN HDD BANI HIÇ GIREMESINLER

KARARIM OLUMSUZ

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemeyle ilgilenen Juri : AliMUTLU

açıklama : Ortada bide multi varsa ben açılmaması taraftarıyım.

karar : olumsuz

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

sayokan

Banned
16 Tem 2015
17
0
1
34
60 küsür saat oldu ben böle bişey görmedim user kaybediyorsunuz nasıl iş bu ya .... bin tane konu acıldı kapandı ayıpdır arkadas cıdden ...oracle game mı gecelım bızde herkes gibi azcık ilgi alaka

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
OkanHermes' Alıntı:
ulan hak hirsizi sen kendin koxp kullandiğini kabul ediyosun ben sana koxper diyince bide öbür tarafda hakkmi helal etmiycem diyosun peki senin emek hirsizliği yaparak binlerce userin hakkina girip beleşe item kasmak ne olcak? bu adam koxper vede utanmaz arlanmaz bir insandir
KARAR : OLUMSUZ BAN KALKMIYCAKTIR
Siz karar veremezsiniz. Devamı halinde oyunda ban yiyeceksiniz.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
h3r02013' Alıntı:
KOXP VEYA MULTI KULLANAN ŞAHISLAR KESINLIKLE BANLARI KALKMAMASI GEREKIYOR ADAMLAR MADEN BOT BALIK BOT KOXP MULTI BU INSANLAR KOLAY YÖNDEN PARA KAZANIYORLAR ADAM BIRAKIYOR BOTA DISARI CIKIYOR BOTU OLMAYAN ADAM NE YAPSIN EVDEN DISARI CIKAMIYOR INSANLARA ACIMAYIN ATIN HDD BANI HIÇ GIREMESINLER
KARARIM OLUMSUZ
Sizin karar verme hakkınız yok.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
60 küsür saat oldu ben böle bişey görmedim user kaybediyorsunuz nasıl iş bu ya .... bin tane konu acıldı kapandı ayıpdır arkadas cıdden ...oracle game mı gecelım bızde herkes gibi azcık ilgi alaka
Reddedilmiş, forumdan ban atılmıştır. Başka serverde hileli oyunlar dileğimle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...