CZ USER ARTIŞI IÇIN ÖNERI

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

fairstyle35

Banned
12 Haz 2015
51
1
8
Mrb Arakdaşlar Öncelikle Herkeze Iyi Forumlar . Tahmin Ediyorum Herkezin Ortak Sorunu Cz de Yeterince User olmaması Ve Hergün Yeni Bir Team Oyunu Bırakıyor

Cz yi Daha Etkin Bir Hale Getirmek Için 2 Farklı Monument Koyabilirsiniz Ve Monular Np Verebilir ( Herkezi Tatmin Edicek Bir NP ) Monuların Kolay Kesilmemesi Gerek'ki

Cz de Fight Uzun Soluklu Olsun Benim Düşüncem Bu yönde Bence Düşünmeye Geğer - Iyi Forumlar

SinireGerekYok

The Knight Online Player
30 May 2015
11
0
1
Benim önerim exp eventlar biraz daha artırılıp yeni gelen userlerin veya eski premiumsuz userlerin lv kasmayı hızlandırması gerekmekte . Sw açılalı kaç gün oldu hala çoğu kişi expi halledebilmiş değil eslanta gidin bütün slotlar hala ful ama cz gidiyorsunuz bomboş . Itemlerini en başta yapan yaptı gerisi kaldı . Benim gözlemlediğim bir de şu durum var düşen item dropları her geçen gün azalmakta gibi geliyor bana. Gerek ms dropları gerek fragment-gem dropları gittikçe düşürülüyor. ( örnek verecek olursak Dün 9 ms den 1 tane lesath dışından hiç birşey alamadım ama bundan önce bu kadar ms ile en az 3 drop alıyordum takı ve master itemi birlikte ) Bu sorunların düzeltilmesi gerekli.

pisipisicik

The Knight Online Player
5 Haz 2015
19
0
1
33
Beyler bakın CZ deki bu user azlığı ne NP'den ne itemden ne de expten. Millet skill açamazken CZ de user artışı beklemeyin. Sorun skiller birader.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

fairstyle35

Banned
12 Haz 2015
51
1
8
Arkadaş Haklı Bir Etkende Skiller Ve Droplar Farm sw de Oynadıgımızın Farkındayım Ama Bu farm sw Bu şekill de pekda Dayanamıyacak Tahminimce CSW Görmeden GG olucak Ben Skillerimi En pahalı oldugu Dönem Açtım Mage skilleri Ayrıca Bence Herkezin Skillerini Acabiirsiniz Dropları % 5 Yada 10 Arttırarak herkez Item yapabilir

Sonuçda PVP Oynuyoruz Burda Bu kadar Ugrasıcaklarına Usko Oynar millet En azından Carını 30 Lira Gibi Komik Bir Rakama Satmazlar

SinireGerekYok

The Knight Online Player
30 May 2015
11
0
1
Skil açtırmak diyorsunuz ama şöylede bir sorun var ortada . Ms den çıkan shaula lesath bakira holy water gibi itemler piyasada bir sürü var ve çok komik rakamlarla satılıyo . Böyle olunca ms girmenin bir anlamı kalmıyo ms den herkesin beklentisi artık Ske belt ile Lupus pendant oldu . Onun haricini herkes çöp sayıyo teselli ikramiyesi olarak lobo hariç .

Severus89

The Knight Online Player
8 Haz 2015
176
3
18
tamamda 1 günlük madenle 1 skill açtırabilirsiniz zaten skill açmak bu kadar zor değil bunlar uğraşmamanın verdiği şikayetler ben 6 günde 81 oldum 3.5 günde skillerimi açtım . bu millet bu kadar neden yavaş anlamadım ben czde gerçekten fazla user yok bundan bende şikayetçiyim

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

fairstyle35

Banned
12 Haz 2015
51
1
8
Zamanla Cz de User Sayısı Artıkcaktır Sw Daha 20 Gün Olmadı Acılalı BIRAZ SABRETMEK GEREK BENCE AMA SADECE Sabırla Olucak iş de Deil Yöneticilerinde Biraz Ilgilenmesi Gerk bence

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
dün czde çok güzel pk vardı ve bu pknın sebebi chaos stone :) 1 saat boyunca chaos sayesinde pk attık çokda eğlenceli oldu ve czdekiler daha charını dizmemiş kişilerdi.burdan da anlaşılıyo daha millet hala char diziyo veya kasıyo.en üst seviyeye gelince pk çıkma niyetinler ancak o zaman kadar dayanıcaz mı işte ona cevap veremem :)

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

CZ YE yönelik çalışmalarımız olucaktır elbette. Oyuncuları pk alanına çekmek için cz ye çok güzel avantajlar eklenmesi diğer teamı olmayan kullanıcılarn serveri bırakmasına sebep olmaktadır. Buna göre bir sistem yapmaya çalışmaktayız. Şuanda ardream ve serverin mevcut hatalaırnı düzeltiyoruz. Bunun yanı sıra serverimizde tbl olmaması + bir avantaj olup yazılan koxplarda 1-2 gün içerisinde fixlenecektir.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

fairstyle35

Banned
12 Haz 2015
51
1
8
Merhaba
CZ YE yönelik çalışmalarımız olucaktır elbette. Oyuncuları pk alanına çekmek için cz ye çok güzel avantajlar eklenmesi diğer teamı olmayan kullanıcılarn serveri bırakmasına sebep olmaktadır. Buna göre bir sistem yapmaya çalışmaktayız. Şuanda ardream ve serverin mevcut hatalaırnı düzeltiyoruz. Bunun yanı sıra serverimizde tbl olmaması + bir avantaj olup yazılan koxplarda 1-2 gün içerisinde fixlenecektir.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı
Yöneticiler birşeyler Düşünüyor Demekki Umarım Geç Kalınmaz :D