DecembeR HDD unblock...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DecembeR

The Knight Online Player
30 Haz 2015
26
0
1
Karakter Adı: DecembeR

Hesabın Kapatılma Tarihi: 30.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: bilinmiyor

Savunma:sebebini bilmedigim halde ban yedim PC ban sanırım. hiç bir şekilde illegal program kullanmadım. dün gece arkadaşlarım beni kasarken banlandım sanırım. herhangi bir eylemim yoktu sadece oturuyordum. ikinci bir PC bulunmamaktadır(LAPTOP VB.) multi client,koxp,maden koxp VS. kullanmadım. ve oyunun gelişmesinede yardımcı oluyorum(KC VS.) sizden tek istegim HDD banın kaldırılması. ayrıca JURI üyeleri Ve Sayın ADMIN'lere herhangi bir saygısızlık amacım yoktur. sadece madurum haksız yere, bir kusur işlediysem özür dilerim. saygılar.

DecembeR

The Knight Online Player
30 Haz 2015
26
0
1
bilgsayarımı inceleyin ne kadar log varsa onlarada bakın görüceksiniz hile vs. olmadıgnı. benım kullandıgım sizin banladıgınız PC de hiç bir şekilde illegal aktivite yoktur. saygılar

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

DecembeR isimli kullanıcı banlı değildir. Yapılan incelemelerden sonra şuan oyuna giremediğiniz bilgisayardan(en son giriş yapan) ban yiyen bir karakterde yoktur.

Oyuna girememe sebebiniz bilgisayarınızda bulunan anti hile sistemince yasaklanmış programlar olabilir. Oyuna en son giriş yaptığınız tarihe sistem geri yükleme yapma, yeniden patch çekme,

Sandboxie , pbdownforce , anti-logger , procexp , cheat engine , windows etkinleştirme yapılmaması, kullanıcı yetki izinleri , engelleme , gibi birçok sebep oyuna giriş yapamamanıza sebep olabilmektedir. Bunlara yapılabilecek en sağlıklı çözüm bu programları bilgisayarınızdan kaldırıp restart atmaktır.

Programları lütfen kontrol ediniz. Ardından bilgisayarı combofix ile tarattıktan sonra server.ini 1800 yapıp baştan patch çekiniz.

Karar : DecembeR isimli karaktere bağlandığınız başka bir bilgisayardan "WeUsHeracLeS" isimli karakter computer ban yemiştir.

Computer ban sebebi : Oyun buglarını bulmaya çalışıp, faydalanmaya çalışmak'tır. Yapılan incelemeler sonucunda WeUsHeracLeS isimli karakterin banı kaldırılmıştır.

​​​​

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kullanıcı banlı olmadığı için kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...