DEULLONA BAKARMISIN ?

nedensizsvmk

The Knight Online Player
24 Haz 2015
7
0
1
Karakter Adı:nedensizsevmek Hesabın Kapatılma Tarihi:23,06,15 Hesabın Kapatılma Sebebi:multi kulandım Savunma: ( multi kulandım ) birdahda böle birsey yapmayacagım bunun adına öncelikle Gmlerden ve kogame ailesi olan AcemiCilgin SanJoseSexyyyy ParadiseKiLL grkmyvz AliMUTLU ve tüm kogame Oyunculardan özür dilerim, yaptıgım büyükk bi hataydı bana yardımcı olacagınızı umuyorum Serverinizde oynamaya devam etmek istiyorum emekleriminde bosa gitmesini istemiyorum Üyeliğimin banının açılmasıntalep ediyorum tsk hayırlı ramazanlar id maggo nick nedensizsevmek hayırlı ramazanlar iyi calısmalar

DUELLONA SENDEN KAT KAT KAT OZUR DILIYORUM 2 CHAR DEDIM SAMIMI DEGIL DEDILER DUZELT DEDILER KONUYU DUZELTTIM SEN ESKI KONUYA YORU MATMISSIN DIGER KONUDMA 2 CHAR SOKTUM DIYE BISEY DEMEDIM .. PAZAR CHARIM KOYDUM 1 TANE O GITTI DEDIM DEDIMLUTFEN BIRDAHA YAPMICAGIM HATAMI ANLADIM CHARIMI ACIN OYUNUMU OYNIYIM DUELLONA

Moderatör tarafında düzenlendi:

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
Mahkemeyle ilgilenen Juri: acemicilgin

Açıklama:

Senin ' uyarılmadan banlandım ' sözün üzerine ben samimi bulmadığımı söylemiştim.

Bunun üzerine 2 char açtım yazdın.

Sonra 6 char açtığın ortaya çıktı.

HDD banı dahi kaldırılmamalı düşüncesindeyim.

Juri kararı: Olumsuz. ( son kararı GM ekibi verecektir. )

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Mahkeme ile ilgilenen Juri :paradiseKiLL

Açıklama:

Sana zaten son söz gm ekibi tarafından söylendi bence daha fazla ısrar etmenin bir anlamı yok.