Dupe-Hile-Koxp ...

easytune

The Knight Online Player
7 Tem 2015
9
0
1
Arkadaşlar öncelikle yöneticilere ve diğer arkadaşlarımıza kolay gelsin.Oyun içinde şikayeti oldumuz bir konu var.Serverda 1-2 gündür konuşulan konu Dual Roc(Ring Of Courage) +3 bulunması.Sadece 1 tanesini +3 yapmak için 27 tane gerekiyor ve bu kadar Roc serverda bulunmuyor.Ayrıca yanma riskide çok yüksek.Malesef SS alamadık ama gözlerimle bu itemin serverda olduğunu gördük hemde dual.Yöneticilerin bu olayla ilgilenmesini istiyoruz.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Kontrol edilmiştir.

Oyun da 2 adet ROC mevcuttur (+3) Upgrade kayıtları şu şekildedir. Herhangi bir dupe tespit edilmemiştir.

1. ROC

2. roc

Ek olarak oyunumuza katkıda bulunmaya çalıştığınız için teşekkür ederiz. Serial sistemi üzerinden dupe yapılıyormu diye sık sık kontroller yapmaktayız.

komacker

The Knight Online Player
10 Haz 2015
53
0
6
http://forum.theknightonline.com/forum/t%C3%BCrk%C3%A7e/genel-sohbet/90648-taki-basma-bugu-h%C4%B0les%C4%B0-a%C3%87iklama-bekl%C4%B0yorum

Bu serverda neler neler dönüyorda ya gm ler uyuyor yada bizi ayakta uyutuyorlar. Herşey ortada. Daha 27 tane drop çıkmadan itemlein set set +3 leri basıldı. Sizin sisteminizde herşey demiz görünebilir ama. Burada mantık olarak imkansız bir durum var. Ve hala inatla herşey normal diyorsunuz bize. Afedersiniz ama bizi salak yerine koyuyorsunuz. Bu rada ya yeterli denetim yapılmıyor(yapılamıyor) yada yapılmak istenmiyor. Bunun başka bir açıklaması olamaz.

komacker

The Knight Online Player
10 Haz 2015
53
0
6
27 tane itemi geçtim. Adam her itemden 729 tane çıkarmış ve yakmadan bu itemden 20- 30 tane basmış. Sayın duellona ben bu serverda kaçtane +5 normal takı ve +3 eniq rol roc ep wp re eme basılmış mümkünse sayılarını öğrenmek istiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

komacker

The Knight Online Player
10 Haz 2015
53
0
6
Duellona' Alıntı:
Kontrol edilmiştir.
Oyun da 2 adet ROC mevcuttur (+3) Upgrade kayıtları şu şekildedir. Herhangi bir dupe tespit edilmemiştir.

1. ROC

2. roc

Ek olarak oyunumuza katkıda bulunmaya çalıştığınız için teşekkür ederiz. Serial sistemi üzerinden dupe yapılıyormu diye sık sık kontroller yapmaktayız.
27 tane itemi geçtim. Adam her itemden 729 tane çıkarmış ve yakmadan bu itemden 20- 30 tane basmış. Sayın duellona ben bu serverda kaçtane +5 normal takı ve +3 eniq rol roc ep wp re eme basılmış mümkünse sayılarını öğrenmek istiyorum