DURUM KÖTÜ

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

the1

Banned
21 Eki 2015
22
0
1
Malum yakında yeni sw geliyor gözle görülür bir usr kaybı olcak siz usr kaybetmemek icin ugrascanıza daha cok gitsin diye server ile ilgilenmiyorsunuz

1.cogu kisinin sikayetci oldugu maden dropları

2.takı upgrage sw ilk zamanların cogu kisi +3 basmısken simdi +1 gecmiyor oran dusuyorsunuz bunu söylemiyorsunuz

3.Dc sorunu oyundan atma sorunları ile ilgilenmiyorsunuz

4. BDW hala almıyor

5.multi madende 1 pcden 4 5 car sokup öle kazı yaplıyor

bunları halletmek yerine hic bir sey yaptıgınız yok.

priestmiacaba

The Knight Online Player
28 Eki 2015
2
1
3
Ya hocam kusura bakma da maden dropları hiç değişmedi ilk günden beri gold mattockumla madendeyim

Takı uprade olayına yorum yapamam

Dc sorunu sizin netinizle alakalıdır büyük ihtimalle 60 65 saat dcsiz madende kalabiliyorum

BDW konusunda haklısın

Multi olayın tamamen yalan ve sw kötülemek adına uydurulmuş bir şey.

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
1.Maden droplari olmasi gerektiği gibi

2.Takı upgradeleri ellenmedi 1 2 kişi 3 basti diye herkesin basmasimi gerekiyor?

3.Dc sorunu DNS ile alakali DNS lerini güncel tutun.

4.BDW sorunu için bugun güncelleme yapildi saat 18.00'dan sonraki BDW leri kontrol edin.

5.Multi client karakterleri DC oluyor surekli kontrol altinda adamin 4 pc si varsa bunada birşey yapamiyoruz.

metehan1

The Knight Online Player
20 Eki 2015
16
1
3
Alencia' Alıntı:
2.Takı upgradeleri ellenmedi 1 2 kişi 3 basti diye herkesin basmasimi gerekiyor?

4.BDW sorunu için bugun güncelleme yapildi saat 18.00'dan sonraki BDW leri kontrol edin.

5.Multi client karakterleri DC oluyor surekli kontrol altinda adamin 4 pc si varsa bunada birşey yapamiyoruz.
Dostum şimdi girmeyi denedim ve yine almadı bdw ??

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

the1

Banned
21 Eki 2015
22
0
1

bdw hala sorunlu :D oyuna girde bi takı bas bakalım takı oranlarını dusurdunuz saka gibisiniz dc sorununun dns ile alaksı yok direk atma exe hatası verme dc yeme hala var .4pcsi varsa aynı ip üzerinden baglanmasınlar onu engellemeniz lazim buda demek oluyorki bi seyden anladıgınız yok

TeLesme

The Knight Online Player
23 Eki 2015
23
0
1
bdw hala sorunlu :D oyuna girde bi takı bas bakalım takı oranlarını dusurdunuz saka gibisiniz dc sorununun dns ile alaksı yok direk atma exe hatası verme dc yeme hala var .4pcsi varsa aynı ip üzerinden baglanmasınlar onu engellemeniz lazim buda demek oluyorki bi seyden anladıgınız yok
Şakamısın sen.ben internet cafeciyim ve Cafemde oynayan 8-10 kişi var ben oyuna başlattım mantıksızca yorumunuz kendinize kalsın.Statik ip deyim ve istediğim kadar char sokarım tek pc de engellemek isteniyorsa mac adresi sorgulatıp tek pc den kac tane girildiği görülüp engellensin.Takı olayında sorun yok az önce +1 bastım.Oyuna ilk baladığım günden beri ms giriyorum henüz drop almadım millet 2şer 2 şer düşürüyor.Dc sorunu yok hiç.BDW genel bir sorunumuz.Diğer serverin açılmasıda çokta tın hergün açılıyorlar:)

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

the1

Banned
21 Eki 2015
22
0
1
Şakamısın sen.ben internet cafeciyim ve Cafemde oynayan 8-10 kişi var ben oyuna başlattım mantıksızca yorumunuz kendinize kalsın.Statik ip deyim ve istediğim kadar char sokarım tek pc de engellemek isteniyorsa mac adresi sorgulatıp tek pc den kac tane girildiği görülüp engellensin.Takı olayında sorun yok az önce +1 bastım.Oyuna ilk baladığım günden beri ms giriyorum henüz drop almadım millet 2şer 2 şer düşürüyor.Dc sorunu yok hiç.BDW genel bir sorunumuz.Diğer serverin açılmasıda çokta tın hergün açılıyorlar:)
hadi ordan lale cafeciymis işine bak multi acıp madene kkoyuuyorum engellenirse ben naparım demiyorda cafeciyim diyor

Fado35

The Knight Online Player
17 Haz 2015
89
0
6
bilgisayarlar hdd üstünden kontrol ediliyo ip den falan degil aynı harddiskten 2 tane oyun acılırsa ban atılıyor fakat tek bilgisayarda birden fazla hard disk varsa onu kontrol edemezler

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфосайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо