FARKETMEZZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

4JusticeWatch

Banned
4 Haz 2015
71
0
6
adam herkezi soymuş bundan haberimzi yoktu biz onun itemleri sanıp nnormal bi şekilde verdi bize ve hesabın kapandıgını söyledi biz nerden bilelim her aldıgımız itemin loglarınımı araştırıcaz kardeşim

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Hesap yarin tekrar detaylı olarak kontrol edilecektir.

4JusticeWatch

Banned
4 Haz 2015
71
0
6
tamam tekrar ve son kez diyim adam herkezi soyduktan sonra bize borcu karsılıgı bu itemleri verdi ve yazışmalardada görüldügü gibi sizle işim kalmadı defter kapandı gibi laflar var bundan daha büyük bi kanıt olamazki zaten suclu olsak bu saatte bu kadar ugraşmayız o milleti soyan oçları gibi sessiz kalırdık kardeşim umarım yarın gerekli olumlu cevabı alırız iyi geceler

taylan90

The Knight Online Player
2 Haz 2015
25
0
1
31
Ciddi anlamda Tesekkür ederim alencia cidden emek hırsızı gibi biri olsam bu saatde ugrasmam bu 1 2. derim daha çok item kaldırır der ugrasmam o kadar delil sundum size daha ne yapmam gerekiyor masumiyetimi ispatlamam icin anlayamadım ama ilgin icin genede tesekkür ederim

taylan90

The Knight Online Player
2 Haz 2015
25
0
1
31
Halen beklemedeyiz detaylı inceleme işlemi yapıldımı yapılmadı mı kanıtlar sunuldu gerekli acıklamaları bir bir yaptık alencia gm konuya donus yaparsanız sevinirim

4JusticeWatch

Banned
4 Haz 2015
71
0
6
burdan bütün gm ailesine teşekkür ediyorum ban acılmıştır adaleti için alencia ya teşekkürler.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkeme sona ermiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...