GOLDEN MATTOCK DROP SORUNLU LÜTFEN İLGİLENİN

27han

The Knight Online Player
30 May 2015
92
1
8
DC PİRE + 10 DC FLAS + GOLDEN MATTOCK VAR
VE 1SAA 45 DK DIR RED GEM DÜŞMEDİ VE DROP AŞIRI DERECEDE DÜŞÜK ATIYOR

DÜZ MATTROCK TA BUNDAN SERİ ATIYOR YA
BOŞTAN YERE 2000 BİN KC Mİ VERDİK ŞİMDİ BİZLER
LÜTFEN DROP ORANI AYARLANSIN TEKRARDAN BİDE MAVİ OLMASADA YEŞİL KIRMIZI KUTU LAR MADENE KONSUN LÜTFEN GOLDEN MATTROCK DROP AYARI TEKRARDAN YAPILANSIN RİCA EDİYORUZ BOŞ TAN YERE ZAMAN KAYBI VE 2BİN KC VERDİK BOŞ YERE GİTMESİNİ İSTEMİYORUZ LÜTFEN DC PİRE VE MATTROCK LA İLGİLENİN ÜSER SIKINTIDA

RaiKage

Juri Seviye 1
19 May 2015
166
9
18
32
Bence de bir dengesizlik mevcut. Ya golden dropları artırılmalı yada normal mattock dropları düşürülmelidir. Ayrıca gem ve fragmentlerin kırdırıldığında attığı droplar çok değerli. Ortada item bolluğu olacak ve gb zamanla değersizleşecektir. Piyasanın geleceği için lütfen bu durumu zorlaştırın. Eagle's eye 3m, bu durum da çözülmeli.

27han

The Knight Online Player
30 May 2015
92
1
8
YANİİ DOGRU DİYON KARDO Bİ EL ATMALARI LAZIM YOKSA SW BOKA SARACAK DİYER SWLERDEN BİR FARKI OLMAYACAK

27han

The Knight Online Player
30 May 2015
92
1
8
NEGÜZEL DİYER SUNUCULARDAN FARKLI BİR DB VE SUNUCU BULDUK DERKEN BU FARKLILIGI ORTAYA KOYMA ASAMASINDA BİRAZ ZAMANSIZ MÜDALE EDİLİYOR SW DAHA YENİYKEN BUN SORUNLARLA BİR AN ÖNCE İLGİLENİLMESİ LAZIM PİYASA ALLAK BULAK OLMUŞ VAZİYETTE SUAN

Awpen

Member
17 Mar 2017
29
5
8
27
dc pre veya flash maden droplarını etkilemez bence fazlada bi sıkıntı yok

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Dengesizlik yok hocam % farkı vardır ve 2 kat daha çok dayanmaktadır. Dc flash ve preden gelen drop sadece monsteri etkiler bu arada.

Awpen

Member
17 Mar 2017
29
5
8
27
NASIL ETKİLEMEZ HOCAM DC PİRE SATEN BUNUN İÇİN DC FLAS BUNUN İÇİN VAR FARM SWDE ÖYLE SEYMİ OLUR
hocam dc pre ve flash farm için vardır fakat monsterlerdan yapılacak farm için madenci birisi isen sadece mattock al yeter flash ve pre sadece monsterlara etki eder generatorde gem kutu kırma yada maden balıkçılık da etki etmez

27han

The Knight Online Player
30 May 2015
92
1
8
Dengesizlik yok hocam % farkı vardır ve 2 kat daha çok dayanmaktadır. Dc flash ve preden gelen drop sadece monsteri etkiler bu arada.
WEP PANELDEKİ GOLDEN MATROCK DROP LİSTESİNİ GÜNCELEYİNDE HOCAM BİZDE NEYE PARA VERDİ DİGİMİZİ BİLELİM
Bİ KONU ACILIYOR KONUN SADECE BASLIGI VAR GERİSİ YOK LÜTFEN DEVAMINI GETİRİN YAZDINIZ BASLIKLARIN .

Espethcp

New Member
18 Mar 2017
26
3
3
30
suan golden ile normal matok oranları birebir aynıdır hiç bi fark yoktur kendım denedım test ettım goldenin iyleştirilmesi lazım

RaiKage

Juri Seviye 1
19 May 2015
166
9
18
32
Peki bu item bolluğuna bir çare bulabilir misiniz. İtemler çok ve ucuz olunca gb nin bir değeri kalmıyor. Yani adam 1-2 gb alsa o parayla her şeyini dizer. Gb piyasası da çöker böylece.

berkaybebek

New Member
17 Mar 2017
1
0
1
20
Gerçekten piyasa çok kötü dropalr ayarlansın dün heros valor düşürdüm sevindim baktım 10m e koymuşlar

khajm

New Member
18 Mar 2017
4
0
1
29
dc pre ile maden yapmak cok saçma bende yeni dc pre çektim maden yapar farmlarım diye fakat normal mattock tan pek farkı yok durability dışında. bilseydim kırmaz satardım. çöp slotlarına girsek 11k ya satılıyor çöp itemler para yapmak imkansız. dc pre ile ne yapacağız şu an kara kara onu düşünüyorum

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо