haksız yere ban atıldığını düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

kaurizma

Banned
28 Haz 2015
23
0
1
Karakter Adı:LIbarta Hesabın Kapatılma Tarihi:07/07/2015 Hesabın Kapatılma Sebebi:scolar bus kasarken Savunma:scolar bus kasarken banned yedim karakterimle son tekliften 480 tl lik alış veriş yaptım lkarakterimde itemler bulunmaktadır ben bukadar harcama yaptıktan sonra illagal bır program kullanacak kadar düşünsesiz degılım diger serverlarda yapılan hataların bu serverde olucagını sanmıyorum ve karakterimin incenelip açılmasını rica ediyorum karakterim scolar bus kasarken banned yedim karakterimle son tekliften 480 tl lik alış veriş yaptım lkarakterimde itemler bulunmaktadır ben bukadar harcama yaptıktan sonra illagal bır program kullanacak kadar düşünsesiz degılım diger serverlarda yapılan hataların bu serverde olucagını sanmıyorum ve karakterimin incenelip açılmasını rica ediyorum karakterim nick:Libarta

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

kaurizma

Banned
28 Haz 2015
23
0
1
Karakter Adı:Libarta Hesabın Kapatılma Tarihi:07/07/2015 Hesabın Kapatılma Sebebi:scorle bus kasarken ban yedim Savunma:scolar bus kasarken banned yedim karakterimle son tekliften 480 tl lik alış veriş yaptım lkarakterimde itemler bulunmaktadır ben bukadar harcama yaptıktan sonra illagal bır program kullanacak kadar düşünsesiz degılım diger serverlarda yapılan hataların bu serverde olucagını sanmıyorum ve karakterimin incenelip açılmasını rica ediyorum karakterim

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Kullanıcı pmden ulaşıp hiçbir program kullanmadığını illegal bir aktivitesi olmadığını belirtti. Gm arkadaşlar kullanıcıyı neden uzaklaştırdıklarını açıklarlarsa daha sağlıklı kararlar verebilirz diye düşünüyorum.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

kaurizma

Banned
28 Haz 2015
23
0
1
karakterim incelendimi şuan haksız yere karakterin banlı duruyor

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban sebebiniz : Oto kutu&Koxp kullanımı [Lufersonda banlanmıştır]

Karar : Reddedildi

Jurilerin yorumları ve görüşlerini dinlemek & kullanıcının itirazı durumu varsa belirtmesi için konu açık bırakılmıştır.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

kaurizma

Banned
28 Haz 2015
23
0
1
karakter lufersonda bus kasmıyordu ve oto kutu ve kozp kullanılmıyordu 480 tllık kc ceken bır karakter 10 tane bus ıcın kozp acarmı sizce paralı oyuncuları bu şekılde uzaklaştırmayın oyundan lutfen kullanıldıgına dair kanıt gösterirseniz sevinirim

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
kaurizma' Alıntı:
karakter lufersonda bus kasmıyordu ve oto kutu ve kozp kullanılmıyordu 480 tllık kc ceken bır karakter 10 tane bus ıcın kozp acarmı sizce paralı oyuncuları bu şekılde uzaklaştırmayın oyundan lutfen kullanıldıgına dair kanıt gösterirseniz sevinirim
Karakteriniz lufersonda scolar slotunda banlanmıştır.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

kaurizma

Banned
28 Haz 2015
23
0
1
evet ben banlandıgınıinkar etmiyorum ama ben ıllagal hiç birşey kullanmıyordum yanımdaki priest kutulara bakıyordu zaten bende genia ile atak yapıyordum 10 tane bus ıcın 480 tllık karakterimi riske atmam açmış olsam inkar etmem karakterimin banının açılmasını rica ediyorum

caneriko

The Knight Online Player
10 Tem 2015
13
0
1
Valla kararınız kesınlıkle yanlıs Elinizde elle tutulur bir durum yok , GM gelmesi ve direk banlaması varolayi bende biliyorum Arkadasımız dedıgı gibi Sizin Resmi alişveriş Siteniz Olan Sontekliften o kadar KC aldı ve dedigi gibide belkı o fiyati bile gecmiştir. Sırf birisi sikayet etti diye Ne control ederek banladi Nede Kanıt alarak banladi tamamen şikayet uzerıne KS lık durum olay uzerıne ban atıldı . KC yi ALDIGIMIZ Kanıtlayan belgeler tamamen elımızdedir Istenildiginde direk paylasırızda. Biz Bu kadar Kanit Sunarken Sizin Sadece Kxp veya oto kutu var dıyıp gecmenız benı acıkcası hayal kırıklıgına sebeb oldu. Baska KO oyunları olsa anlarım SONUCDA BURASI (THEKO)

Madem Burada Juri Uye Durumlari var

Sayın Juri uyeleri:

USERDE KXP veya Oto Kutu SUCLAMASI VAR * BIZ KESINLIKLE YOKTUR VE O KADAR UCRETI VERDIKTEN SONRA BU SEKIL BIR HATA VE BOYLE BIR PROGRAM KULLANIRMI ! SORUSUNU SORUYORUZ.

KENDILERI SADECE OTO KUTU VE KXP YUZUNDEN VE LUFERSONDA BANLANDIGINI SOYLEMEKTELER. SIZCE YETERLIMI KANITTIR?

SUCLAMAYI YAPAN KISILER veya BANLAYAN GM TARAFINDAN SS , VIDEO ,LOG KAYITLARI BUNA BENZER KANIT ISTIYORUZ

HERKEZ HATA YAPABILIR , GM DE SONUCDA HATA YAPMAYACAK BIRISI DEGILDIR. O KADAR BU OYUNLARDA HAKSIZ YERE BAN YIYENLER VAR

BU SEKILDE DIREK KESTIRILIP ATILMAZ YONETICILER ICIN 400 TL KC PARASI AZ GELEBILIR AMA NORMAL USERLER ICIN IYI BIR PARADIR.

SAYIN YONETICILER SUCLAMANIZI DOGRU SEKILLERLE YAPINIZ BURASI EGER BIR MAHKEME ISE.

Nick: ForeverCombomachin3

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemyle ilgilene Juri : AliMUTLU

açıklama : her fırsatta 500 tl kc aldık bunları kullanırmıyız açıklaması yapıyorsunuz banada 500 tllik harcama yapan biri scolarda ne arıyor sorusunu aklıma getiriyo. 500 tl harcamış biri koxp oto kutu neden açsın diyorsunuz açmaz diyorsunuz 500 tl harcamış biri neden scolarda para kassın kasmaz diye düşünüyorum ve tabiki kanıt istemeniz en doğal hakkınız. Gm arkadaşlar bu konudaki kanıtları paylaşırsa bizde daha sağlıklı karar verebiliriz.

karar : verilmedi.

caneriko

The Knight Online Player
10 Tem 2015
13
0
1
Mahkemyle ilgilene Juri : AliMUTLU
açıklama : her fırsatta 500 tl kc aldık bunları kullanırmıyız açıklaması yapıyorsunuz banada 500 tllik harcama yapan biri scolarda ne arıyor sorusunu aklıma getiriyo. 500 tl harcamış biri koxp oto kutu neden açsın diyorsunuz açmaz diyorsunuz 500 tl harcamış biri neden scolarda para kassın kasmaz diye düşünüyorum ve tabiki kanıt istemeniz en doğal hakkınız. Gm arkadaşlar bu konudaki kanıtları paylaşırsa bizde daha sağlıklı karar verebiliriz.

karar : verilmedi.
Sayin Ali Mutlu Bizim Dile getirmek istedigimiz olay şudur Kendısı Hastanede Teknisyen olup Afg Oldugu zaman PC acık bırakıp Genia Ile charın boş zamanda Degerlendirilmesidir.

Nice Yanlıs banlar atiliyor oyunda Sonra teker teker aciliyor , Bu durumda Banlayan GM tarafindan Suclamalara yonelik Sadece Söz ile KARALAMA vardir.

Madem Burda Tarafsiz bir mahkeme var suclamalari elle tutulur bir sekılde gosterilsin Bizim istedigimiz budur . Toplamda Haksız yere 3-4 gun oldu Haksız yere banlı duruyor char.

Lütfen bu durumlari göz önüne alınız. EN azından Charin banini acip Surekli takip edilsin bir sorun yoktur

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
32
Mahkemeyle Ilgilenen Juri : Aeglos

Açıklama : Oyuna yaptığınız yatırımlar sizin hile kullandığınız gerçekğini değiştirmiyor. Keşke yatırım miktarınızla ban açtırma çabalarına girmeseydiniz.
Bu oyunda her hatanın telafisi olabilir her zaman dediğim gibi ama üslup önemli.

Ayrıca Yöneticiler kafasına göre ban atmıyor. Şimdiye kadar suçsuz olan birinin banlandığını görmedim bu serverda. Onun haricinde Yöneticilerin her banladığına kanıt gösterme gibi bir zorunluluğunun olmadığını düşünüyorum. Tabi ki Yöneticilerden biri buraya kanıt gösterip sizi süresiz banlı olarak bırabilir.

Karar :
Olumsuz Yöneticilere ve Juri ekibine haksız ithamlarda bulunulduğu için. Yönetici tarafından gerekli yargılama yapılıp HDD Ban kaldırılması düşünülebilir.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

kaurizma

Banned
28 Haz 2015
23
0
1
ben burda yöneticilere karşı hiç bir terbiyesizlik yapmadım ne kadar tl yatırdıgmı sölemek terbiyesizlikmi anlamadım kanıtsız ban atma gibi bir olayı hiç bir yerde görmedim ozaman canı sıkıldıkça ban atsın nede olsa kanıt yok bakın bu bir oyun olabilir lakin sonuçta ticari bir iş son tekliften aldığım faturularımla gerekli olan hukuki hakkımı kullanıp bilişim suçlarına başvurucam ayrıca ben hdd ban yemedim konuyu bilemeden yorum yaptınız burdan belli oluyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

caneriko

The Knight Online Player
10 Tem 2015
13
0
1
Mahkemeyle Ilgilenen Juri : Aeglos
Açıklama : Oyuna yaptığınız yatırımlar sizin hile kullandığınız gerçekğini değiştirmiyor. Keşke yatırım miktarınızla ban açtırma çabalarına girmeseydiniz.
Bu oyunda her hatanın telafisi olabilir her zaman dediğim gibi ama üslup önemli.

Ayrıca Yöneticiler kafasına göre ban atmıyor. Şimdiye kadar suçsuz olan birinin banlandığını görmedim bu serverda. Onun haricinde Yöneticilerin her banladığına kanıt gösterme gibi bir zorunluluğunun olmadığını düşünüyorum. Tabi ki Yöneticilerden biri buraya kanıt gösterip sizi süresiz banlı olarak bırabilir.

Karar :
Olumsuz Yöneticilere ve Juri ekibine haksız ithamlarda bulunulduğu için. Yönetici tarafından gerekli yargılama yapılıp HDD Ban kaldırılması düşünülebilir.
Sayın Aeglos , Sadece Karekter banlanmıstır HDD ban yoktur , Burada madem Juri üyesınız Lutfen Bunu göz önünde bulundurarak ve karekterin ne gibi ban ve ne gibi suclamalarini bilerek yorum atınız. Ayrıca Sizlere ve yöneticilere Uslup olarak kesınlıkle Saygısızlık yapılmamiştir.

Kanit olarak birsey gosterılmıyorsa ozman neden mahkeme Ne anlami vardir. GM sadece A bu adamda kxp var oto kutu var diyip banlayip Sonrada Haksız yere ban yedıkten sonra burada Yorum atıyoruz ve gercekleri anlatıyoruz ama sizin daha konuyu bilmeden bu yorumunuz sasirtti beni.

Bu arada Oyunda KESINLIKLE HILE KULLANILMAMISTIR. SLOT KS ATARKEN SIKAYET UZERINE KANDIRILAN ' KISI ' TARAFINDAN BANLANMISTIR.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Bence kullanıcı kendinden bu kadar emin konuşuyorsa loglara bakmakta fayda var suçsuz ise ban açılmalı gerçektn illegal program kullanmışsa süresiz olarak oyundan uzaklaştırılmalıdır diye düşünüyorum son gm arkadaşlarındır.

caneriko

The Knight Online Player
10 Tem 2015
13
0
1
Bence kullanıcı kendinden bu kadar emin konuşuyorsa loglara bakmakta fayda var suçsuz ise ban açılmalı gerçektn illegal program kullanmışsa süresiz olarak oyundan uzaklaştırılmalıdır diye düşünüyorum son gm arkadaşlarındır.
En azından bizi anladıgınız için teşşekür ederiz , Olay emin olma degil kesinlikle Gerçeklerdir Haksız yere ban atilip Gm ve yöneticilerin ilgilenmemesidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...