HDD Ban Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ulumanitu

The Knight Online Player
28 Haz 2015
1
0
1
Karakter Adı:VitaliHakko

Hesabın Kapatılma Tarihi: 28.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: MultiClient

Savunma: Suçumu kabul ediyorum, hesabımın banını açmanızı talep etmiyorum. Fakat hatamı fazlasıyla anladım ve bu yüzden, en azından HDD banımın kalkmasını talep ediyorum.

Ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim...

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Mahkeme ile ilgilenen juri:paradiseKiLL

Açıklama:HDD ban açılmasında bi sakınca görmüyorum.

Karar:HDD ban açılabilir.

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
Mahkeme ile ilgilenen juri : grkmyvz

Açıklama : Serverde yapmamanız gereken şeyler bellidir. Multi kullanmamak, hakaret etmemek, k0xp açmamak. Bu işlemleri yapmayıp başka şekilde banlanmak mucizedir. Ki bu yazdıklarımın yapılmasıda kişinin şahsi iradesine ve düşüncesine kalmıştır. Siz eğer bu yazdıklarımı yapıyorsanız banlanmayı ve hdd ban yemeyi göze alıyorsunuz demektir. Madem açıyorsunuz sonuçlarına katlanın. Hem serverin adil item düzenini bozucaksınız hemde af isteyeceksiniz. Ne kadar güzel bir sistemmiş.

Karar : HDD ban kaldırılmamalıdır. Son kadar gamemasterlerindir.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
grkmyvz' Alıntı:
Mahkeme ile ilgilenen juri : grkmyvz
Açıklama : Serverde yapmamanız gereken şeyler bellidir. Multi kullanmamak, hakaret etmemek, k0xp açmamak. Bu işlemleri yapmayıp başka şekilde banlanmak mucizedir. Ki bu yazdıklarımın yapılmasıda kişinin şahsi iradesine ve düşüncesine kalmıştır. Siz eğer bu yazdıklarımı yapıyorsanız banlanmayı ve hdd ban yemeyi göze alıyorsunuz demektir. Madem açıyorsunuz sonuçlarına katlanın. Hem serverin adil item düzenini bozucaksınız hemde af isteyeceksiniz. Ne kadar güzel bir sistemmiş.

Karar : HDD ban kaldırılmamalıdır. Son kadar gamemasterlerindir.
Ilgilenen juri : AliMUTLU

açıklama : arkadaş hatasını anladıysa ceza olarak karakterler banlı kalmak şartı ile hdd banı açılabilir.

karar : hdd ban açılabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...