Hdd ban kaldırma talebi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atalay22

The Knight Online Player
21 Haz 2015
41
0
6
32
Karakter Adı: CitizenKane

Hesabın Kapatılma Tarihi: 21.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: Multi Client

Savunma ;

hocam öncellikle herkese merhaba ,

yaptığım şeyi asla inkar etmicem multi client kullandım. neden kullandığımı soracak olursanız bi golden mattocklu charım var birde exp premiumlu birine item kasıyorum birine bi yandan lwl kasıyordum. bi çok insanda olduğu gibi malasef bizim 2 pc'miz yok bende böyle bi çözüm buldum (biliyorum bu haklı bir sebep değil) ama gerçekten kötü birşey yaptığımı düşünmüyordum taki uyarı pmsi gelene kadar.multi client ban sebebidir kapatın aksi takdirde ban yiyecekseniz.birazdan dc edileceksiniz [uyarı mesajı] diye bi pm geldi Duellona'dan. bende hemen çıkardım tabi charları uyarıyı dikkate aldım.ex kastığım chara girdim ki diğer charın adı alttan geçti pc ban yediğim yazıyordu.hocam ben banın açılmasını hatta çabuk açılmasını istiyorum oruçlu zaman geçirmenin tek yolu oyunda oyalanmak.vede anlamışsınızdır ki bir daha bunu tekrarlamam söz konusu bile değil.hayırlı günler diliyorum herkese.

Moderatör tarafında düzenlendi:

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
Açtığınız konu oyuncu mahkemesi konu örneğine uygun değildir.

Oyuncu mahkemesi örneğine uygun olarak konunuzu düzenleyiniz.

Aksi takdirde değerlendirmeye alınmayacaktır.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Konunuzu 24 saat içerisinde mahkeme kurallarına uygun olarak düzenleyiniz. Aksi taktirde reddedilenler bölümüne taşınacaktır.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Isteğiniz ve özrünüz kabul edilmiştir, Kullanıcı sürekli takip edilicektir. Tekrarı halinde süresiz ban atılıcaktır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...