HESABIM BAN YEDI LÜTFEN GEREÄžININ YAPILMASINI RICA EDERIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ladylady

The Knight Online Player
20 Eki 2015
3
0
1
Karakter Adı: JomiaeL Hesabın Kapatılma Tarihi: 20.10.2015 15:00 Hesabın Kapatılma Sebebi: Tl Ile Kc Satmak Savunma: EFENDIM TL ILE Cash Point , Item , Vb. seylerin yasak oldugunu bilmiyordum bu sebepden dolayı hatalıyım uyarı almalıydım aksı takdırde bu tekrarlanmazdı lutfen hesabımın acılmasını ve gerekırse uyarı verılmesını arz ederım bırdaha tekrarlanmıyacakdım maaş günümde 300 tl oyun for uzerınden cash poınt satın aldım ve karakterıme yukledım bunun suc oldugunu bılseydım boyle bır hataya kalkısmazdım rica ediyorum emegıme ve yatırdıgım parayı goz onune alarak bunu tekrarlamıyacak bırısı olarak söz verıyorum ve bir kez mahsus banımın acılmasını ve takıbe alımayı rıca edıyorum bırdaha tekrarlandıgı takdırde ( ki tekrarlanmayacak ) bu sefer geregı yapılsın konuyla ılgılı bılgım yokdu bunu bılmedıgım ıcın bu işe kalkısdım .

macokevso35

The Knight Online Player
20 Eki 2015
19
0
1
OYUNDAN ANA AVRAT SOVUYOSUN ERKEKSEN TELEFONDA YUZUMEDE DESENE ? ADI HERIF ANCA BURDA KLAVYE ERKEKLIGI EDERSIN YALAN YANLIS YORUM ATARSIN LEN ADI SEN KIMSIN BANA NE HAKLA DAVA ACICAN 1 TANE FOTORAF ATSANA SANA NE SATTIM SENIN NEYINI ALDIM ? ADI SENI BURDA YALAN YANLIS KONU ACICANA SENI DOLANDIRDIGIMI IDDA EDIYOSUN NEYINI ALDIM FOTORAF ATTA BILELIM

macokevso35

The Knight Online Player
20 Eki 2015
19
0
1
OYUNU OYNAMAM DIYOSUN SENIN OYUNA NE KATKIN VAR ? KAC KC CEKDIN KAC TL VERDIN BEN 300 TL YATIRDIM OYUNA VE SERVERA KATKIM VAR OYUNDA 16 KISIYIZ MELE TEAM OLARAK DEVAM EDIYORUZ OYUNU BIRAKIRIM DIYOSUN SEN ZATEN OYNAMA ZATEN BENIM KARAKTERIM 300 LIRA NET TL OLARAK BASLADIM SEN NE ALDIN NEYIN VAR ADMINE SERVERA NE YATIRIM YAPTIN ?

macokevso35

The Knight Online Player
20 Eki 2015
19
0
1
burdan bos laf etme ıstedıgın yere ıstedıgın davayı ac benım yanımda karım vardı ve sen bana senın ananı avradını sıkerım dıye sovdun yarın esım ve bılısım suclarına muracaat edıcez

macokevso35

The Knight Online Player
20 Eki 2015
19
0
1
LOGLARA BAKABILIRSINIZ BIZ TEAM OLARAK GELDIK KIMSEYE BIRSEY SATMADIM LÜTFEN LOGLARI KONTROL EDIN lÜTFEN

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Flood konu olduğu için konu reddedilmiştir. 3. konu olduğu için forumda ceza işlemi ilk mahkemeden sonra verilecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...