Hesap ve Bilgisayar Ban

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nbgnk

The Knight Online Player
15 Tem 2015
2
0
1
Karakter Adı : NBGoodNigthKiss

Hesabın Kapatılma Tarihi : 14.07.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi : Shouttan Hakaret

Savunma :

Iyi günler. Moradonda kıyafet fiyatlarını öğrenmek için gezdiğim sırada aradığım kıyafeti hiçbiryerde bulamadım ve diğer kullanıcılara bu konuda soru sordum . Bircogu basından savar gibi cevap verdi bazıları bilmiyorum dedi bir saat dolaşmama rağmen hiçbiryerde aradığım itemin fiyatını göremedim . Bende bir anlık öfke ve sinirle shouttan kötü söz yazdım . Hatamın farkındayım. Yapmamam gereken birseyi yaptım ancak sinirlilik halimdi . Tüm kullanıcılardan özür diliyorum ve bilgisayarımın ve üyeliğimin tekrar kullanıma açılmasını talep ediyorum. Teşekkür ederim.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban Sebebi : Moradon Shoutdan server kötülemek.

Karar : Reddedildi, Konu Jurilerin fikirlerini dinlemek amacıyla açık bırakılmıştır.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemeyle ilgilenen juri : AliMUTLU

açıklama : bazen sinirle böyle şeyler yazılabiliyor sv kötüleme işini ne kadar süre yaptığı önemli sinirle 1-2 cümlemi yoksa saatlerce mi? 1-2 cümle birşey yazılmışsa sinirle olabilecek bir durumdur.

karar : olumlu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

nbgnk

The Knight Online Player
15 Tem 2015
2
0
1
Bir anlık sinir haliyle çıkan bir iki kötü kelimedir. Kesinlikle serveri kötüleme amacım yoktu yazdıktan sonra da pişman oldum keşke böyle bi davranışta bulunmasaydım. Bir daha böyle birşey yapmayacağıma dair söz veriyorum.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Juri kararını vermiştir, ban kaldırılmıştır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...