HIÇBIR ILLEGAL PROGRAM KULLANMADIM AMA BAN YEDIM YEDIM YARDIM LÜTFEN!...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

flager58

Banned
9 Haz 2015
10
0
1
Karakter Adı:IITurksHPoweRII ve IVoLumeTraubLeBass

Hesabın Kapatılma Tarihi:21.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi:Multi

Savunma:ABIMLE AYNI EVIN IÇINDE 2 BILGISAYARDAN OYNUYORUZ VE BU YÜZDEN BAN YEDIK. RESIM OLARAKDA KONUDA EKLIYECEM FOTOGRAFI LÜTFEN EMEKLERIMIZ BOŞA GITMESIN SERVERIN BASINDAN BERI OYNUYORUZ. PREMIUM FLN ALDIK YAZIK ETMEYIN PARAMIZA. Tabletin internetinden bağlanıyoruz resimlerde göründüğü gibi.. Lütfen 2 charıda inceleyin.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban Sebebiniz : Multiclient

Kanıt :

Yukarıda görmüş olduğunuz üzere 2 karakter ban yediğinde Aynı Ip ve Aynı Harddisk serialden oyuna bağlanmıştır. Ip adresleri aynı olması banlanmanıza sebep olmamaktadır. Multiclient açıklamasında belirttiğimiz gibi , 10 tane bilgisayarı yan yana koyup fotoğraf çeksenizde farketmeyeceğini , işin harddisk serial e göre kontrol edildiğini ve IP ye göre tarama yapmadığımızı , son 1 saat içerisinde 1 pc den 2 chara giriş yaptıysanız sisteme takılabileceğinizi ve ban yiyebileceğinizi önceden duyurmuştuk.

Konumuzu buradan okuyabilirsiniz :

http://forum.theknightonline.com/forum/main-forum/14397-multi-client-hakk%C4%B1nda-bilgilendirme-uyari-mesajlari

Karar : Reddedildi , Mahkeme konunuzu açarken büyük harfleri kullanmayınız. Konu kullanıcının yeni savunması için açık bırakılmıştır.

atalay22

The Knight Online Player
21 Haz 2015
41
0
6
32
bro uyarı pmleri geldiğinde yanyana çekecektin foto yada video böyle fotoyu sonra çektiğin şüphesi gelir akıllara.bence herkes 2. bi şansı hak eder.umarım bu hak sana da verilir.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

flager58

Banned
9 Haz 2015
10
0
1
ya evde 2 pc oldugu halde neden multi client kullanayım kullanacak olsam 2 char degl 4-5 char acarım başkan yapma lütfen. emeklerimizi boşa harcama. ayrıca tabletin internetinden bağlandıgım yukardaki fotografta belli o yüzden aynı ıp görünüyor olabilir. yemin ederim multi fln kullanmadım.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

flager58

Banned
9 Haz 2015
10
0
1
oyunu oynayan tüm arkadaşlarıma buraya yorum attırabilirim hepsi biliyor benm legal user oldugumu. kanıt istiyorsanız eğer söylemem yeterli hepsi gelir yoruma

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

flager58

Banned
9 Haz 2015
10
0
1
flager58' Alıntı:
ya evde 2 pc oldugu halde neden multi client kullanayım kullanacak olsam 2 char degl 4-5 char acarım başkan yapma lütfen. emeklerimizi boşa harcama. ayrıca tabletin internetinden bağlandıgım yukardaki fotografta belli o yüzden aynı ıp görünüyor olabilir. yemin ederim multi fln kullanmadım.
oyunu oynayan tüm arkadaşlarıma buraya yorum attırabilirim hepsi biliyor benm legal user oldugumu. kanıt istiyorsanız eğer söylemem yeterli hepsi gelir yoruma. Aynı IP cıkması tabletin internetinden bağlanıyoruz o yüzden koydum fotografları o yüzden büyük ihtimal.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
flager58' Alıntı:
oyunu oynayan tüm arkadaşlarıma buraya yorum attırabilirim hepsi biliyor benm legal user oldugumu. kanıt istiyorsanız eğer söylemem yeterli hepsi gelir yoruma
Yukarıda yazdığım yazıyı tekrar okumanızı ve ona göre itirazınızı yapmanız gerekiyor. Aynı şeyleri söyleyerek banınızın açılması mümkün değil.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

flager58

Banned
9 Haz 2015
10
0
1
Tamm kardeş eğer multi ya her hangi bir illegal program kullandiysam ramazan ramazan tüm günahların bana yazılsın ama kullanmadiysam benim sadece oyuna verdiğim emeğinin paramın günahı da sana. Tabletin internetinden girdiğim için aynı çıkmış olabilir. Yada bi chari hangi pc den girdiysen sürekli o pc den mi girmek gerekiyor ben anlamadım. Ama dediğim gibi hakkım haram olsun.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

flager58

Banned
9 Haz 2015
10
0
1
Böyle bişey olabilir mi ya 1 saat içerisin de aynı ip den 2 char girdiyse diyorsun ne yani bi oynadığım pc den sürekli aynı account ü mu oynamak zorundayım. Böyle bi saçmalık olamaz ya. Emek hırsızları ilk defa böyle bi saçmalık görüyorum her yerde sizi kötülüyecem tüm tanıtım sitelerinde. Bani mi fln da açmayın. Öbür dünyada yakanda olacam DUELLONA sen görürsün

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
1 saat içinde aynı bilgisayardan 1 den fazla karaktere giriş yapılırsa uyarı msjı geliyordiye blilyorum o yüzden en güzeli tek karakter tek bilgisayar bnmde evimde 2 pc var 1 i maden biri kendi charım hiç farklı giriş yapmadm hiç bir sorunumda olmadı

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
Mahkemeyle ilgilenen Juri: acemicilgin

Açıklama:

Bu şekilde bir sonuca ulaşmanız mümkün değil.

Eğer gerçekten haklı olduğunuzu düşünüyorsanız ( size itham edilen suç ) üzerine savunmanızı yapıp banınızın açılmasını bekleyin.

Sonrasında ise belirttiğiniz üzere 2 bilgisayardanda oyunu açıp uyarı pm si geldiğinde fotoğraf çekip burada paylaşın.

Bunu yaparsanız ACME güvenliğindeki bir açığıda kanıtlamış olup yetkililere ve bir çok sizin gibi çift bilgisayar kullanan oyunculara yardımcı olmuş olursunuz.

Bunun dışında bir sonuca ulaşamayacak emekleriniz zayi olacaktır.

Juri kararı: Olumsuz

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

flager58

Banned
9 Haz 2015
10
0
1
acemicilgin' Alıntı:
Mahkemeyle ilgilenen Juri: acemicilgin

Açıklama:

Bu şekilde bir sonuca ulaşmanız mümkün değil.

Eğer gerçekten haklı olduğunuzu düşünüyorsanız ( size itham edilen suç ) üzerine savunmanızı yapıp banınızın açılmasını bekleyin.

Sonrasında ise belirttiğiniz üzere 2 bilgisayardanda oyunu açıp uyarı pm si geldiğinde fotoğraf çekip burada paylaşın.

Bunu yaparsanız ACME güvenliğindeki bir açığıda kanıtlamış olup yetkililere ve bir çok sizin gibi çift bilgisayar kullanan oyunculara yardımcı olmuş olursunuz.

Bunun dışında bir sonuca ulaşamayacak emekleriniz zayi olacaktır.

Juri kararı: Olumsuz
Edit Küfür

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkeme ile ilgilenen juri : AliMUTLU

açıklama:

Denildiği gibi 2 pc tablet üzerinden bağlandığı için böyle bir karışıklık olabilir gmlerimiz bu durumu denemeleri ve sonuç doğrultusunda sistemden aldıkları bilgi ışında karara varmaları gerektiğini düşünüyorum. böylelikle bu duruma yakalanıcak kişilerde uyarılmış olur.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Juri ekibimizle aynı düşünce içerisindeyiz. Reddedilmiştir.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Kullanıcı küfür ettiği için forumdan uzaklaştırıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...