Ingilizce Bölümü Hk.

Mechanic

The Knight Online Player
30 Eki 2015
7
0
1
Merhabalar, sunucu başından beri ingilizce bölümünü takip ediyorum fakat pasifliğini gün geçtikçe korumaya devam ediyor. Oyun içerisindeki yabancı arkadaşlarla bol bol iletişim kuruyorum ve bazılarınıda yardım için klanımıza dahil ettik. Hepsinin sıkıntısı aynı, Türkler ırkçı bizi partiye almıyorlar dediklerinden birşey anlamıyoruz. Bu durumu iletişim eksikliği olarak görüyorum. Arkadaşların yabancı olduğu ifşa olunca ırkçı söylemlerle karşılaşıyorlar ve buda sunucunun seviyesini düşüyor ki yabancı kitlenin azalmasına bile sebep olmuş olabilir. Bu arkadaşların oyunda gerektiğinde tercüme ve yardımcı olabileceğini bildikleri birisi olsun istiyorum ki tüm yabancı kitleye ulaşamıyorum. Yabancılar bize nazaran forumu kullanmaya daha yatkınlar ve english bölümünü pasif görünce ilgilerini yitiriyorlar. Bu durum benide birazcık rahatsız etti ve birkaç GM arkadaşla konuştuk gerek oyun içi tercümede gerekse diğer ingilizce gerektiren şeyler için ve English bölümüyle yakından ilgilenebilip yabancı oyuncularla iletişimimizi arttırmak için Ingilizce bölümünde moderatör olmak istiyorum, cevabınızı bekliyorum.

Saygılar.

Mechanic

The Knight Online Player
30 Eki 2015
7
0
1
Oğlum direk beni mod yapın desene niye milleti gömdün yok ırkçı söylem bilmem ne ..
Bunun için haklı olarak gerekçe ve sebep arayacaklar, bende onları sundum. ;)