ip ban

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fireman7

The Knight Online Player
28 Haz 2015
5
0
1
Karakter Adı: xMarina Hesap ID: Fireman7 Banlanma Günü: 27.06.2015 Savunma: Dün gece saat 4 civarında hesabim lard orc slotunda banlanmistir. Banlanmadan önce sadece pedal programım açık olduğu sadece R R 2 yaptığı için mi banlanmistir? Sizce bu haksızlık değil mi? O kadar exp premium daha dün almisken paramin ve emeğimin boşa gitmesini istemem. Lütfen gereğinin yapılmasını arz ederim. ( Banlanmadan önce Gm:Ermis pm atıp SA yazmıştır. Sebebi Ne gerçekten bilmek istiyorum)

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Mahkemeyle ilgilenen juri:paradiseKiLL

Açıklama:Illegal bir program kullanmayan kimse banlanmaz.

Karar:Olumsuz

fireman7

The Knight Online Player
28 Haz 2015
5
0
1
Insalardan screan shot istiyorsunuz multi veya illegal kullanmıyorsun ss al diye madem benimde illegal program kullandığımı söylüyorsunuz bi ss atında bizde görelim haksız yere insanlar emeklerini harcıyamazsınız.

fireman7

The Knight Online Player
28 Haz 2015
5
0
1
ParadiseKiLL' Alıntı:
Mahkemeyle ilgilenen juri:paradiseKiLL
Açıklama:Illegal bir program kullanmayan kimse banlanmaz.

Karar:Olumsuz
Sen anca git yapacağın wslerin ksc sini bu işleri boşver amacın userlere yardımcı olmak ama mağdur olanlar senin online süreni 2 ye katlar burada. Sen git ws hazırlığını yap. Yetkilierde nasıl jüri seçtiğini görsün burada benim illegal program kullanmadığıma dair ss isteyen ama ben nasıl illegal program kullandığımı gösterin ss ile diyip offline olan jüriden hiç kimseye hayır gelmez.

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Insalardan screan shot istiyorsunuz multi veya illegal kullanmıyorsun ss al diye madem benimde illegal program kullandığımı söylüyorsunuz bi ss atında bizde görelim haksız yere insanlar emeklerini harcıyamazsınız.
Güzel kardeşim. Fotoğraf atarak acılan karakterlerde mevcut oyunda. Ama o insanlar senin gibi suçlu psikolojisiyle etrafa saldırmadı. Sakince haklı olduklarının, sucsuz oldukarının ortaya cıkmasını beklediler. Bu tavrından sonra ben yönetici olsam karakter banını değil hdd banını dahi açmam.

fireman7

The Knight Online Player
28 Haz 2015
5
0
1
Saldırmak?? Asıl sen saldırmak sözcüğünü yazıp yedirememişsin kendine Sebastian istersen bi soda iç sindirebilirsin.. Saldırmak senin gibi köpeklerin işidir. HDD konusunda ne kadar bilgin varda havlayabiliyorsun? Istersen ip ini bana ver sana neler yapabilecigimi gosteriyim. Senin anlayacağın dil ile anlatmak gerekirse hav hav hav. Hadi sen git atacağın ws nin hesaplarını yap. Oraya burayada saldırmak fiilini kullanma tabiki bir daha asla thekogame oynamiyacagim senin gibi dingiller olduğu sürece... Ulaşmak istersen: Tolga Erdek

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Reddedildi , Jurilere saygısızlık yapmak yasaktır. Karakteriniz oto kutudan banlanmıştır. Gm Ermis size pm attığında cevap vermemeniz perinizin olmaması ve DROP_LOGunuzun incelenmesi o anda kutu topluyor olmanız. Oto kutu anlamı taşımaktadır.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...