ITEM SATIŞI YASAKMIŞ :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aneal55

The Knight Online Player
17 Eki 2015
8
0
1
Karakter adı : Aquia

Hesabın kapatılma tarihi . 17.10.2015

Hesabın kapatılma sebebi : Tl ile satış yapmak

Savunma : Merhaba ben dün charıma kc aldım bugün para gerektı ve ytl ile satmak ıstedım ancak bu yasakmış..Ben daha önce kıngdoomda oynadığım için aklım oraya kaydı orada satıyordum. Neyse suçlumuyuz sucluyuz :) Dün yatırdıgım kcler bannedle beraber gitti. Computer ban yedım sanırım . Bunun yasak oldugunu bilseydım zaten yapmazdım :) Sizden ricam hesabımın acılması ve oyuna devam etmem . Parasında değilim yanlıs anlamayın ben itemı satsamda oyuna devam edecektım sw nizi de cok sevdim. Özür dileyerek hesabımın acılmasını ıstıyorum . Karar sizin teşekkür ederim .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Konu içeriğini mahkeme kurallarına göre düzenleyiniz. Aksi taktirde konunuz 24 saat içerisinde silinecek ve reddedilenler bölümüne taşınacaktır.

aneal55

The Knight Online Player
17 Eki 2015
8
0
1
konuyu nereye acacağım savunma bölümü yok ? ve bu konuyu nasıl sileceğimm yanlıs yere acmısım

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Karar : Computer ban kaldırılmasıdır, karakter banlı kalacaktır. Kuralları okumamak ardından "Bilmiyorum" Demek geçerli bir savunma değildir.

Konu kişinin itirazı için açık bırakılmıştır.

aneal55

The Knight Online Player
17 Eki 2015
8
0
1
Haklısınız ancak gerçekten hiçbi fikrim yoktu bu konuda ben size saygısızlık yapmak istesem flood değil el altından satardım.Karakter bannedli kalınca benım mattockum ve itemlerınde içinde kalacak ve kc lerimde var :) Yani bana bir fayda sağlamıyor ki bu sayın admin. Ben özür diliyorum uzun zamandır oynamıyordum ilk oynayışımdaki bir hata yüzünden lütfen 60 70 Tl me yazık etmeyin kesinlikle item satmayacağım ve oyuna user olarak devam edeceğim sizde son defa rica ediyorum. Tabiki bilmiyodum demek savunma değildir ancak ben kingdoomda uzun süre oynadığım için hiç aklıma dahi gelmedi bu şekilde. Bir kere uyarılsaydım bile keserdım floodu ve devam ederdim ancak direk banned görunce beynimden vuruldum sonradan forumda gördum ki item satısı yasakmıs. Rica ediyorum Karakterimide açın ve bir daha bu sekilde bir olayla benım tarafımdan asla karsılasmazsınız teşekkür ediyorum

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Kural 7 : Oyun içerisinde TL ILE KC Satışı yapmak yasaktır.

Kural 9 : Kurallara uymayan kullanıcılar yöneticiler tarafından uyarı verilmeksizin oyundan atılır.

Kurallara Lütfen Uyun. TheknightOnline Ekibi Empati kurarak düşünür. Kendini sizin yerine koyar.

Karar : Ban Kaldırılmıştır, Karakterinizin pm kayıtları, yazıları, trade logları sürekli incelenecek ve illegal işlem sonucunda tekrardan banlanacaktır.

Konu Kapatıldı ve Kabul Edilenler bölümüne taşındı.

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...