Karakter Adı:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jacabo

The Knight Online Player
14 Tem 2015
39
0
6
Karakter Adı: PARSLI

Hesabın Kapatılma Tarihi: 14.07.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: Bilmiyorum.

Savunma:

Merhaba.

Öncelikle konuyu bilgilerinize sunarım. Ben Tek IP adresi üzerinden 3 Farklı Bilgisayar ile bu oyunu oynamaktayım. Çarımın bir tanesine Premium alıyorum. diğer çarlarımı da pazar kazı vesaire için kullanmaktayım. Oyunda herhangi bir şekilde hiçbir illegal yönteme başvurmadım. bilgisayarlarım 7/24 devamlı açık ve oyunda devamlı online ım. Gelecek olan elektrik faturasını siz hesaplayın DEMIYORUM. bunu ödeyen siz değilsiniz elbette.

Banned sebeplerini açık açık belirtirmisiniz NEDEN? Bana haklı bir durum belirtirseniz tamam diyecem ve sizin server ınıza kesinlikle giriş yapmayacağım.

HAKSIZLIK YAPTIÄžINIZI DÜŞÜNMEKTEYIM. saygılarımla.

jacabo

The Knight Online Player
14 Tem 2015
39
0
6
Unutmadan Banlanan Diğer Çarımı ismi : PARS

marasleee

Juri Seviye 1
4 Haz 2015
44
0
6
Mahkemeyle ilgilenen Juri : MarasLeee

Karar :Olumlu

Açıklama : Arkadaşin anlattiğina göre banın acilmasini talep ediyorum

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Kişi 5 den fazla uyarıyı dikkate almayıp multiclient kullanımına devam etmiştir. Kullanıcı sürekli dc edilmiş ve uyarılar verilmiştir. Kişi dikkate almayıp multi kullanımına devam etmiştir.

Multiclient olduğunun kanıtı :

Aynı Ip ve Aynı Hdd üzerinden oyuna bağlanmaktadır.

Karar : Reddedildi , Jurilerin yorumlarıda incelenecek ve karar 24 saat içerisinde verilecektir.

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Ben dahil çok fazla kişi 1 den fazla bilgisayar ile bu oyunu oynamaktadır. Ben banlanma sebebinizin bu olduğunu sanmıyorum. Banlanma sebebinizi bilmiyorusanız gm arkadaşlar yardımcı olacaktır.

jacabo

The Knight Online Player
14 Tem 2015
39
0
6
Hiç bir bilgisayarımda Bir kere dahi Multi Ko yüklenmemiştir. Tesbit leriniz hatalıdır.

jacabo

The Knight Online Player
14 Tem 2015
39
0
6
Ben şimdi PARSALI MAGE job ile diğer bilgisayara girsem onu damı banlayacaksınız ?

jacabo

The Knight Online Player
14 Tem 2015
39
0
6
Hadi bu pc den kapatıyorum oyunu Yandaki pc den girecem onuda BANN layın

Amonisis

The Knight Online Player
14 Tem 2015
11
0
1
Sayın Gm kendi karakterine birini cıkarıp digeri ile o bilgisayardan girmiştir ama iki karakteri tek bilgisayardan acmamıstır , orada aynı ıp den girebilir diger charını oyundan cıkarıp bunu goz ardı etmeyin lutfen ve zaten artık onemli degil ,hepimiz oyunu bırakıyoruz bunu sadece acıklama olsun diye yazıyorum, orada 3 bilgisayarıının ıp sini goreceksiniz zaten , clanımız da PARS arkadasımızdaydı , yinede her sey icin tesekkur ederiz. Arkadaslarıma bol eglenceler dilerim .Saygılarımla,

Amonisis

The Knight Online Player
14 Tem 2015
11
0
1
Simdi arkadasımız kendi bilgisayarlarından karakterini cıkarıp, diger karakteri ile , oyuna girip bakamazmı ? Ticarethane degil , evindeki kullanılan 3 bilgisayardaki kendi charları , kotu amaç yok, illegallik yok, program kullanma yok, boyle bir durum olsa zaten bizim arkadasımız olamazdı. Sizce bu hak mı? Oyunu bırakalım diye mi bu tarz bir tavır aldınız diye dusunmeden edemiyorum. Son olarak bunu da eklemek istedim kusura bakmayın hatamız olduysa. Iyi akşamlar dilerim.

jacabo

The Knight Online Player
14 Tem 2015
39
0
6
Saatlerinide yaz bakalım oraya madem bu kadar yetkilisiniz

jacabo

The Knight Online Player
14 Tem 2015
39
0
6
Hiçbir bilgisayarımdan aynı anda oyuna aynı pc den aynı çar sokmadım bunuda söleyeyim.

jacabo

The Knight Online Player
14 Tem 2015
39
0
6
Ayrı iki çar aynı anda aynı pc den sokulmadı. MULTI KO YOK SISTEMINIZ KUSURLU.

jacabo

The Knight Online Player
14 Tem 2015
39
0
6
Sakın ola banned ı açmayın yok özür dileriz yok yanlışlık olmuş yok bilmem ne. SAKIN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...