KENZAI BANNED - 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KENZAI

The Knight Online Player
23 Haz 2015
7
0
1
Karakter Adı: KENZAl Hesabın Kapatılma Tarihi: 23.06.2015 Hesabın Kapatılma Sebebi: Hile Vs. Savunma: Öncelikle şunun bilinmesini isterim ki kesinlikle yalan konuşmadım. kullandığım programda multide vardı yalan sölemek istemiyorum. multiden ban yedim diye tahmin ediyordum ama siz oto heal buff vs dediniz bunu burda kesın neticeye kavuşturalım yalancı konumuna dusmeyeyım. bunu daha önce hiç yapmadım ilk defa oldu evet az once oto heal buff attım kabl ediyorum ama kesınlıkle yanlışlıkla oldu ben bunu daha önce colony zonede hiçbirzaman kullanmadım. zaten kullansam illaki görürdünüz daha önce. tekrardan cok özür diliyorum. bir emek verdim bu sw'ye hoşuma gidiyor oynuyorum güzel vakit geçiyorum. serverın böle programlar yüzünden zarar görmesini tabiki bende istemiyorum. ama dediğim gibi arkadaş kurbanı oldum şeytana uydum evet kullandım hile. lütfen son 1 şans istiyorum tekrarlanırsa süresiz ip ve pc ban atabilirsiniz. ama tkrarlanmayacagının %100 garantsını veriyorum çok çok çok özür dilerim. hakkınızı helal edin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
Mahkemeyle ilgilenen Juri: acemicilgin

Açıklama:

Colony Zone haritasında kullanılan koxpun sebebi her ne olursa olsun kesinlikle affı bulunmamaktadır.

(Eğer bu kural bir kereliğine es geçilebilirse olumlu düşünüyorum )

Juri kararı: Olumsuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemeyle ilgilenen Juri :AliMUTLU

açıklama : böyle şeyler olabiliyor kullanıcının dediği gibi program multi için ve cz dekullanılmamışsa

karar : olumlu

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Mahkeme ile ilgilenen Juri :paradiseKiLL

Açıklama: Hatasını anladıysa bence 2. bir şansı hak ediyor. Tekrar kullandığında sınırsız banlanacagını bilerek banının acılmasına olumlu bakıyorum.

Karar:Olumlu

KENZAI

The Knight Online Player
23 Haz 2015
7
0
1
Lütfen bir şans istiyorum. Kendimi savuncak dahada yüzüm yok inanın. olumlu bakan ve olumsuz bakan jurilerim hepinizden allah razı olsn. adalet neyse o olsn. ama inanın yüzünüzü kara cıkarmıcam. ilk ve sondu 7/24 takip edilmek istiyorum. tekrarlanırsa süresiz ip hdd istediğiniz banı atabilirsiniz.

SCHHHHHHH

The Knight Online Player
19 Haz 2015
27
2
3
Ne juriyim nede yetkiliyim, sadece user olarak yorumumu belirtmek istedim. Pk zone'da açılan koxpun affı olmamalı. Bu bilmeyerek veya hata ile yapılacak birşey değildir! Kasten, bilerek ve istiyerek kendisine avantaj kazandırmak suretiyle açılmış, insanların pk hevesini/server'a bakış açılarını olumsuz etkileyecek bir programdır. Ben kesinlikle ve kesinlikle açılmaması taraftarıyım. Normalde exp zor olan server'larda exp kasmak için açanlara bu kadar katı bakmıyordum fakat burada geniede ücretsiz olduğu için bence koxpun ve multinin kesinlikle affının olmaması gerekiyor. Taktir oyun yöneticilerinin.

Ek olarak: Eğer ki arkadaş HDD ban ile cezalandırılmışsa HDD ban kaldırılması düşünülebilir fakat yukarıda da uzun uzadıya yazdığım gibi karekter açılmamalı.

KENZAI

The Knight Online Player
23 Haz 2015
7
0
1
kendimi savuncak bi yanım yok. haklısın @SCHHHHHHH ama bir şansı herkez haketmeli isteyerek olmadı arkadas kurbanı oldum ve daha önce böle birşeyi kesinlikle yapmadım. ne olduysa 5 dk içinde oldu bitti ban yedim. affınıza sıgınıyorum biraz insaflı olmanızı rica ediyorum iyi geceler.

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
32
Ben birkaç gün önce multiclient nedenyle banlanmıştım. Savunmamı yaptım ve yönetici banımın açılmasını uygun gördü. Her ne olursa olsun her hatanın telafisi olabileceğini düşüyorum. Ben multiclient açtıktan sonra 24 saat içinde banlandım. Hesabımı o zamana kadar hiçbir illegal olaya bulaştırmamıştım. Şuan hiçbir illegal yol kullanmadan oyunuma devam ediyorum. Açıkçası bu bir ders oldu bana. Kenzal'ye de güzel bir ders olduğunu düşünüyorum..

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
Mahkeme ile ilgilenen jüri : grkmyvz

Açıklama: Koxp kullanan kişilerin bir defaya mahsus hapise gönderilmesi taraftarıyım. Hapise girmedim ancak hapis usko mantığı ile çalışıyorsa koxp kullanan kişi hapiste birdaha koxp açmamsı gerektiğini öğrenir. Eğer hapisten çıktığında ikinciye koxp açıyorsa charının banlanması gerekmektedir. Bu itemli veya itemsiz, eski veya yeni, premiumlu veya premiumsuz, para yatırmış veya yatırmamış olan kim varsa ayrıcalık gözetmeden banlanması gerekmektedir. Her oyuncu bir şansı daha hak eder.

Jüri kararı : Banı açılmalıdır.

KENZAI

The Knight Online Player
23 Haz 2015
7
0
1
@grkmyvz Çok Teşekkür ederim. Iyi niyetinizi suistimal etmiyeceğim kesinlikle ve kesinlikle tüm samimiyetimle söylüyorum sözüme güvenebilirsiniz.. :(

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
SCHHHHHHH' Alıntı:
Ne juriyim nede yetkiliyim, sadece user olarak yorumumu belirtmek istedim. Pk zone'da açılan koxpun affı olmamalı. Bu bilmeyerek veya hata ile yapılacak birşey değildir! Kasten, bilerek ve istiyerek kendisine avantaj kazandırmak suretiyle açılmış, insanların pk hevesini/server'a bakış açılarını olumsuz etkileyecek bir programdır. Ben kesinlikle ve kesinlikle açılmaması taraftarıyım. Normalde exp zor olan server'larda exp kasmak için açanlara bu kadar katı bakmıyordum fakat burada geniede ücretsiz olduğu için bence koxpun ve multinin kesinlikle affının olmaması gerekiyor. Taktir oyun yöneticilerinin.
Ek olarak: Eğer ki arkadaş HDD ban ile cezalandırılmışsa HDD ban kaldırılması düşünülebilir fakat yukarıda da uzun uzadıya yazdığım gibi karekter açılmamalı.
Yukarıdaki savunmaya göre olumlu kararlar verilmiştir savunmada czde kullanmadım demiş kullanıcı zaten czde kullanılan programların affı yoktur.

SCHHHHHHH

The Knight Online Player
19 Haz 2015
27
2
3
SCHHHHHHH' Alıntı:
Sevgili AliMutlu;

Bir önceli konuda adminin yazdığına istinaden ben onu yazdım. Orada Duellona'nın yazdığına göre arkadaş pk zone'da koxp açmış ve o nedenle banlanmış. Benim insiyatif gösterilmesin dememin sebebide şudur uzun uzadıya yazayım sizlere. Çok fazla oyunda/forumda yöneticilik yaptım, kural dışı davranışlara gösterilen insiyatifler emsal gösterilir. Örnek olarak vermek gerekirse bu arkadaşın banı açılırsa, aynı şekilde banlanan birinin banının açılmasıda adelet gereği şarttır. Bu durumda şöyle bir sonuç doğar, herkesin 1 kere multi açıp czde koxp açma hakkı vardır. Yani bu olaydan bu hüküm çıkar, aksi taktirde insanlar sizin adaletinizi sorgular ve adam kayırdığınızı söylerler. O nedenle bu durumlarda alınacak bir insiyatif ilerisi için büyük problemler oluşturur. Buna istinaden bazı suçlarda esnememeli ve kesinlikle insiyatif gösterilmemeli diye düşünüyorum. Bu suçlar, pk zone'da koxp,tbl vs avantaj sağlayacak programlar, dupe/bug yapımı, dolandırıcılık, oyun içi oyunu karalayacak propaganda/eylem. Bunun dışında ki suçlar pek tabii affedilebilir lakin bunlarda insiyatif alınmamalı. Tabii ki ben ne yetkili merciyim, nede kural koyan merciyim. Ben sadece oyunu oynayan bir user olarak görüşlerimi bildirdim, herkese iyi akşamlar, kolaylıklar dilerim.

oguzhanacer

The Knight Online Player
12 Haz 2015
32
0
6
Hatalar zaten ders almak için vardır. Hata yapmis olabilir ama aciklamaya göre bu gibi durumlarda son bi şans daha verilmeli.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Hdd ban kaldırılması yönündedir , Karakter banlı kalıcaktır. Kişi Colony Zone de koxp kullanmıştır.

Mahkeme Kişinin Itiraz yapabilmesi için açık bırakılmıştır.

KENZAI

The Knight Online Player
23 Haz 2015
7
0
1
Sayın @Duellona arkadaş kurbanı oldum. charımı o şekilde dizmişken battle priestken atack yaparken neden bi yandan heal atayım neden cz de k0xp kullanım ? bn bilmiyormuyum yururken heal atıldıgı zaman cok cabuk anlasılacagını biliyorum. bunu bilinçli yapmadım. ramazan ayındasın ağzım oruçlu yalan sölüyorsam şerefsizm. banım acılmassa o oyunda tutunabilceğim başka bi charım yok. yemin ediyorum tüm samimiyetimle söylüyorum oyunun bekası için böyle birşey birdaha asla yapmıcam. gördüğüm anda direk sizinle iletişime geçeciğim. lütfen banımı acın jurileriminde bana bi şans verilmesi kanaatinde , hepinize saygı duyuyorum 1 sans istiyorum. sürekli takip edilim. böyle birşey asla yasanmıcak. iyi günler kolay gelsin.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karar : Reddedildi , Colony zonede bizzat ben banladım karakterinizi. Cz de koxp kullanmadığınızı iddia ediyorsunuz ve yalan söylüyorsunuz.

Mahkeme Sona Erdi , HDD Ban kaldırılmadı.

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...