Konuya Sadece Sayin yönetimim ve Juri üyelerimin bakmasi ricamdir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HasanK

The Knight Online Player
14 Tem 2015
12
0
1
Karakter Adı:BaBasiZRifki

Hesabın Kapatılma Tarihi:14-Temmuz-Çarşamba ( Dün )

Kapatılma Sebebi: Maradon Town Ortasinda Transofrmation Scroll Basma

Öncelikle Merhaba SergiConstance Yani Rifkiçağlar isimli şahis bana bu hakaretleri ettikden sonra bende Transformation Scroll basip üzerinde bekledim

Oyuna giren sayin yöneticimiz Duellona bana Computer ve Karakter Ban atti Transofrmation Scroll Bastiğimdan ötürü

Yapmamam gereken bir hataydi fakat bu şahis beni aşşağilayici şekilde ben gb satip para kazaniyorum sen benim köpeğimsin ve ben göçmen olduğum için ksc de kanitli irkima hakaret etti.. :/ bu çok gurur kirici ve üzücü bir davraniş mübarek ayinda..

aşşağida açik nettir bu sebepten transformation scroll basip üzerinde beklmedim ki beklememem gerekir yapmam gerekir ne olursa olsun.

yaklaşik 32 saattir oyuna giremeyişim ve oynadiğim intetnet cafedeki birçok arkadaşim mağdur olduğundan dolayi karakterimin açilmasini talep ediyorum

geçmişimde herhangi bir illegal aktvitem olmamiştir olmiyacaktir en ufak bir mutem dahil yoktur affiniza siğiniyorum juri üyelerim ve yönetimim.. gereken cezayi cektğimi düşünüyorum...

RifkiCaglar isimli Şahis Daha Önce Açtiğim konuyu sansasyone ve asparagasa uğratma girişimleri sonuçsuz olmuştur fakat yönetimim ve juri üyelerimin konunun çok karişik olmasindan ötürü daha net bir dille kendimi ifade etmek istedim saygilarimla..

Rifki Caglar isimli şahis bi önceki konumda birçok yorum yapmiştir kikendisi juri üyesi olmamasindan ötürü bu konumu sadece yönetimimiz duellona ve juri üyelerimiz ve ilgilenirlerse Gamemasterlerimize açmaktayim RIFKICAGLAR 'in bu konuda kargaşa yaratmasini istmemekteyim bi önceki konuda tüm söyleyeceklerini söylemiştir konuyu kariştirip uzatmiştir . teşekkürler iiyi günler..

k

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Işleyen bir mahkeme var tekrar konu açmanız süreci yavaşlatır sadece konu kilit mahkeme ilk konudan devam edicektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...