Liberty clanında bulunan TOKMAKCI adlı kullanıcı hakkında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
Liberty clanında bulunan TOKMAKCI nickli oyuncu geçen günler clanımdaki adamında bulunduğu slota ks atmıştır. KS atarken clanımdaki adamın söylediğine göre TOKMAKCI "Size slotmu bırakırım a** ezikleri" diye bir cümle kullanmış. Bunun üzerine bugün bizde ezik tabirini kullandığı clanımızı toplayıp slotlarına ksye girdik ve kullandığı sadece küfür.

Fotoğraflarda göreceğiniz gibi onların cswyi kazanmasını yedirememiş olmam bunu bana yaptırıyormuş. Oysaki csw bitişinde moradonda büyüme topu basarak yürüdüklerinde tsde birinin "Gövde gösterisi yapıyolar adamlara bak" dediğinde "Hakları oğlum adamlar cswyi kazanmış. Hem iyi oldu humanlardan biri kazandı cswyi" dedim. Buna tsde bulunun herkez şahittir. Ancak clanımdaki adama yaptığı saygısızlıktan dolayı onun slotuna ks attığımızda kullandığı ağır kelimelerden dolayı 5 gün mutelenmesini istiyorum.

NascioOKKESSSSS

The Knight Online Player
23 Haz 2015
20
0
1
31
kardeşim ben clanımda bulunun adam adına sizden özür diliyorum,sana söyleyeceği hiçbir şeyi kâle alma lütfen.Ayrıca kendisi CSWye katılmamıştır.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Gerekli özrün dilendiğini düşünüyorum.

Konu Kilit

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
Duellona' Alıntı:
Gerekli özrün dilendiğini düşünüyorum.
Konu Kilit
Peki o zaman bundan sonra clanımdakilere söyliyim bol bol küfür etsinler ardından forumda konularını takip edip altına özür dilerim ben. Bu mudur adalet ? Bu mudur ceza anlayışı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...