LuckyBooooB

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deat81

The Knight Online Player
24 Haz 2015
2
0
1
Karakter Adı:LuckyBoooB

Hesabın Kapatılma Tarihi:24.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi:cift oturum

Savunma:Öncelikle bunun ne tür bir savunma olacağını açıkcası bilmiyorum server 29 mayısta açıldıktan sonra bir arkadaş tavsiyesi üzerine buraya başlamaya karar vermiştim serverin user bolluğu itemin az olması ve şuanki uskodan çok uzak olması charımı kasmaya çalıştığımda çok şaşırtıcı bi durumla karşılaştım hangi slota gitsem herkeste +7 den düşük item göremez oldum hani az buz itemde değil +7 raptorun 13 gb olduğu serverde her warriorun elinde nerdeyse +7 raptor görür olmuştum bende bi kaç günümü madende geçirip golden mattock alacak kadar para yapmaya çalıştım bi kaç upgrade gem fragment sattıktan sonra gold mattock alabilmiştim, 1 2 gün boyunca kastığım gemleri fragmentleri vs. pazarda satmaya çalışıyordum ama bir türlü serverdeki itemlerin serviyesine ulaşacak kadar gb yapamamıştım bende 1 charı sürekli madende bırakıp diğer charlada maden droplarını pazarda satıyordum.Taaki bugüne kadar yaptığım şey çok yanlıştı farkındayım bir şans daha verirseniz kesinlikte tekrarlanmayacağını garanti edebilirim hatta sizin deyiminizle "kara liste" ye alıp sürekli kontrol altında tutabilirsiniz.Son bir şans bekliyorum. iyi çalışmalar..

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
Mahkemeyle ilgilenen Juri: acemicilgin

Açıklama:

Yaptığınız savunmanın 1. kısmında hiçbir mantık olmamakla birlikte son kısmında hatanızı kabul etmeniz üzere HDD banın kaldırılması düşüncesindeyim.

Juri kararı: HDD ban kaldırılması yönünde. ( son kararı GM ekibi verecektir . )

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Mahkeme ile ilgilenen Juri :paradiseKiLL

Açıklama:Serverin devamlılığı ve arkadaşın hatasını anlaması adına 2. bir şans verilerek. Takibe alınmasından yanayım. Çünkü burda bu arkadaşın HDD banını kaldırsak ama oyunda ki çarı banlı olsa bu arkadaş oyunu bırakacak , ama 2. bir şans verirsek düzgünce oynamaya devam edebilir. Bence 2. şansı hak ediyor.

Karar: HDD ban ve karakter ban acılmalı.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban Sebebi : MultiClient

Kanıt

Karar : 3 karakterle birlikte haksız item kazancı sağladığınız için karar hdd ban kaldırılması yönündedir, karakterler banlı kalacaktır. Daha önceden 3 defa uyarılmanıza rağmen devam ettiniz. Itirazınızı yapabilmeniz için konu açık bırakılmıştır.

deat81

The Knight Online Player
24 Haz 2015
2
0
1
Ban Sebebi : MultiClient

Kanıt

Karar : 3 karakterle birlikte haksız item kazancı sağladığınız için karar hdd ban kaldırılması yönündedir, karakterler banlı kalacaktır. Daha önceden 3 defa uyarılmanıza rağmen devam ettiniz. Itirazınızı yapabilmeniz için konu açık bırakılmıştır.
Haklısınız diyecek lafım yok ancak, bu andan itibaren 0dan bi hesap açıp item level kasmamda para ödemeden sanırım imkansız.Hatta size karşı yaptığım en büyük saygısızlık olacaktır ama LuckyBoooB nickli hesabımdaki gblerin silinip hatta hesaptaki charı silip sadece exp premium eklemenizi rica etsem bi şekilde exp kasarak servere devamlılığımı sağlayabilirim.Tabi ki son karar sizin olacaktır fakat servere devam edebilmem için hiç değilse böyle bi şans vermeniz çok işime yarayacaktır.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Karar : Olumlu LuckyBoooB Karakterinin banı ve kullanıcının hdd engeli kaldırılmıştır. Hilesiz oyun dileğimle.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...