maden dropları ile ilgili goldenfish golden mattock//SKILL ITEMLERI CHAOS STONE GENEL PROBLEMLER

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

casper22

Banned
21 May 2015
13
0
1
1saatlik deneme yaptım golden fishten exp flash çıkması çok çok düşük.

80e kasıcağımız zaman her levelda bundan ihtiyac olucak.resler geldiğinde level atladığımızda yeniden çıkartmamız gerekicek.4 tanesi 2 charla 1 saatte çıktı. 1saatte golden fishle 4 tane exp flash ne demek?

maden dropları düşük tamam belki maden üzerine yapmadınız ama yaptığınız 2 hata var

1.si exp flash war flash dc flash bu kadar düşük çıkmamalı.çok büyük sıkıntı olur server için. bir res gelirse herkes küfreder bunun tek sebebi boss çıkçak şu olcak bu olcak diye değil düşünsenize 79dan 80e kasıyoruz 2 kere res geldi. 5-6 saat sürebiliyor bazen bu lvl arası.2kere res geldi desek 12 exp flash lazım ee 3 saat exp flash mı deniycez ? bu düzeltilmeli

2.si golden mattocktan fragment gem oranı çok düşük tamam bu güzel belki maden üzerine yapmak istemiyorsunuz serverı.ama şöyle bir durum var madenden hiç para kasılmıyor. oranlar düşükte olsa servera para uniq item girmeli. yoksa serverdan sıkılıp çıkan çok olur. 19xx serverlarda insanlar geri kalırsa madene yönelir biraz daha.biraz madenden bazı kişiler servera yetişebilmeli.ben maden üzerine oynamam serverı ama diğerleri için söylüyorum.

en önemlisi golden fish ve golden mattockta bus bes veya diğer para şeyleri nerdeyse hiç düşmüyor.1saatte toplam 4m kastı bu çok kötü bir durum.premium pot almıycam ben her 30dakikada bir 1 saat pot parası mı kasıcam madende ? madende fragment oranı arttırılsın demedim.servera para girmesi gerekiyor bu parada 100k 10k ile girmez. bazı şeylerin ratei gözden geçirilmeli. 1m opal safir kristal bus bes çıkma ihtimalleri arttırılmalı.

para kasmakla ilgili madende ne kadar rate yükseltilirse yükseltilsin belli başlı yerlerde seri para bus tarzı kasabliceğimiz yerler olmalı. mesela dm uruk blade veya czdeki cardinal aoc hob bloodlar bu tarz slotlarda bus bes ihtimali para çıkma ihtimali %10 tarzı birşey olmalı.yüksek bir oran belki ama en azından serverı czye taşımalısın biraz. czde 1partyle kapışmak olmasın insanlar para item kasmaya cz ye gelmeli.

AYRICA SERVERA BAŞLIYCAKLARI BIRAZDA OLSA INCELEDIM USER DURUMU IYI OLCAK BELLIKI SKILL ITEMLERIYLE ILGILI CHAOS STONE KOVALIYCAZ.YALNIZ ITEMLERIN ÇIKMA IHTIMALI DÜŞÜK OLURSA SERVERDA 1. HAFTA SONU BILE 1-2 PARTYI GEÇMEZ SKIL AÇAN. KI BU INANILMAZ FARK YARATIR BUDA OLUMSUZ ETKILER SERVERI. BAZI SERVERLARDA EMC LUFERDE BOSSLAR ÇIKIYOKEN BILE YETMIYORDU. BU SKILL ITEMLERININ YÜZDELERI %30-40 A KADAR BILE YÜKSELTILEBILIR. VE EN ÖNEMLISIDE CHAOS STONE ACMENIN 19XX SERVERLARINDA 1-2 SAAT ARASI DEÄžIŞIYOR. BU CHAOS STONE ÇIKMA SAATINI 30DAKIKA-1SAAT ARASI DEÄžIŞTIRILMELI. EN AZINDAN CHAOS STONE KAPIŞMASI CZDEKI HAREKETLILIK VE SERVERA DAHA FAZLA SKILL ITEMI GIREBILMESI IÇIN BU YAPILMALI. 2 SAATTE BILE STONE ÇIKTIGI OLUYORDU

DÜŞÜNÜN 1 GÜNDE 12 TANE CHAOS STONE ÇIKSA ((CHAOS STONE BU DBDE SIRALI SHAULA-BAKIRA-LESAT SIRASIYLA GIDIYOR)) GÜNDE CZDE 4 TANE SHAULA KESLICEK. %10 OLSA SKILL ITEMI ÇIKMA IHTIMALI GÜNDE 1 TANE SHAULA GIRERSE SERVERA BU SERVERI BIRAKANLAR ÇOK FAZLAO LUR

***en önemli konu bence son cümleler.servera günde 1 bakira girmesi 1 shaula girmesi 1lupus girmesi serverın ölmesine sebeb olur. lütfen bazı şeyler dikkate alınıp biran önce önlem alın. mesela chaos stone dışında bowlda 2saatte bir bosslar düşse fena olmaz? en azından bowl dönen chaos stone kovalayan czdeki adam sayısı artar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Merhaba

Ilginiz için teşekkürler. Madendeki exp flash dropları arttırılacaktır. Maden sistemindeki gem&fragment%kutuların dropları düzenlenmiştir ve çeşitlilik getirilmiştir.

Maden bir günde ortalama 10-40m kasabileceğiniz şekilde ayarlanmıştır. Tabi kırdıracağınız gemler bu hesaba dahil değildir. Oyun direkt Maden üzerine kurulmamıştır. Blood Seeker,Beats,Uruk Ailesi,Troll,Troll warrior gibi birçok monsterde Blessed upgrade scroll(tüm serisi) random şekilde eklenmiştir.

Skill açmak için gereken itemler Monster Stone sistemindede %6 olarak mevcuttur dropları. Sadece bosslar için geçerli değildir. Monster stone ise her mobdan çıkabilmektedir. Exp kasarken size mutlaka çıkacaktır. Chaos Stone Respawn süresi hakkında öneriniz değerlendirilecektir.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

casper22

Banned
21 May 2015
13
0
1
işte monster stonedan çıkması nedir? çok büyük saçmalık. e herkes gitsin monster stone düşürmeye çalışsın böyle iş mi olur? czde adam kalmasın skill açmak için chaos stone kovalıycağıma monster stone denerim. %6 diyosun drop rate. 1haftada 2tane shaula 2 bakira çıkıcaksa serverda başlamanın anlamı yok. ben ve teamim zaten o skilleri açıcak. ee diğerleri napıcak? serverı bırakıcak normal olarak. şu %6 drop rateyi chaos stone bosslarına %20 yap monster stoneda madem çok istiyosun monster stoneda da %1-5 arası yap. allah aşkına biraz mantıklı şekilde düşünün. biz servera sadece haftada 1 yapılan savaş içinmi girelim skiller açılınca? chaos stone kovalaması olmıycaksa neden oynıyalım ki czde pk olmıycaksa neden farm yapalım?

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
ne kadar korkakca yazıdır bu.resmen takımı olanlar oyunun hakimi olsun.solo takılan oyuncular ezilsinler.dediğinin tam olarak açıklaması bu komik.kendinize ve takımıza güvenmiyosunuz olsa gerek ki solo takılacak olan userlerinde skill açması rahatsız etti sizi :) sen skilini aççan skillsiz userleri kesicen np kascan sonra bak bende dragon var,ben playerim owww :) he bide artan itemleride tl ile satıp yolunuza bakcaksınız dimi bide böyle bi dalga var onu unutuyoduk bak.hep sizde döncek master itemleri :) son olarak czde pk olmuyorsa farm napalım demişşin.kimse zaten skill açmadan cz adım atmıcak :)

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

casper22

Banned
21 May 2015
13
0
1
hahaha ne güldüm ya şekle bak. 8yıldır tüm serverlarda usko dahil Casper-Hp olarak oynadım. ben solo playerlığı senden çok daha iyi bilirim. kabiliyetsiz heriflersiniz açamıyosunuz.ben her türlü açarım skilimi oyun yeteneğim bilgim sayesinde ilk 80lerden olucam.solo olmama rağmen belki 5. belki 10. ama serverdaki binlerce kişiden ilk sıralarda olucam. senin kafan rahat olsun boş yorum yapıp burda sinir etmeye gerek yok insanları. knightarenadan biliyorum 3 hafta sonra millet cz belki çıkmaya hazır oluyor. 2.gün 80 olmuştum orda 2.gün gecesinde 10gün sadece chaos stoneda afk bırakıp charı film izledim. full item oldukmu olduk 10 gün sadece savaşta zevk aldık.gevezelik yapmadan önce birkaç serverda oynayıp bilgili bir şekilde yorum yapmalısın

Hp_

The Knight Online Player
25 May 2015
43
0
6
Olum ne kekosunuz ya. Skill açmadan czye adım atmamak nedir ? Baştan beri czde oyna kimsede skill yokken oynamış ol. Yok babam ben bi kasam babam bi skill açam e olmadı bir de item yapam vallaha yaşlanıyonuz bak. Çok yoruluyonuz. Baştan uğraşma daha iyi bu mantıkla.

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18
Merhaba

Zaten 1-2 kişi skill açmasın herkes açabilsin diye teamı olmayan,tekil oyuncuların da elde edebileceği şekilde ayarlanma yapışmıştır. Monster stoneye drop olarak eklenmiştir master itemleri ve görevleri.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
gerekli açıklama yapılmış sanırım.oyunda belki ilk 80lerden olamıcam çalışan adamız vaktimiz sınırlı boş adam değilim bütün gün başında bekleyim pc nin.sosyal bi hayatımız var ama kime anlatıyoruz :) tek bildiğim şey her türlü zevkini alcam oyunun.senin duymadığın serverlarda ben vardım ayrıca ilk serverimiz burası olmadı olmayacak.neyse admin gerekli açıklamayı yapmış son noktayı koymuş.officalde görüşmek üzere iyi oyunlar...(bende fake açıp altına yorum atabilirim ama malesef o kadar boş vaktim yok :) )

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

casper22

Banned
21 May 2015
13
0
1
fake ? :D ya bilader seni evde neyle besliyolar. oyundaki nickin ne olucak? oyunda biz yapcağımızı yaparız

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Maden Droplarından çöp itemler kaldırılmıştır.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı