Monster Stone Bilinmezliği Ve Balıkçılık..

PhoenixMan

The Knight Online Player
15 Eki 2015
7
0
1
Bildiğiniz üzere monster stone % 6 oranla her mobtan düşüyor(muş) fakat ben sadece 10 level iken bulcan kestiğimde düşürmüştüm o günden bu yana türlü türlü görev için ya da exp kasmak için her türlü canavarı kesmişimdir monster stone nin daha M sine rastlıyamadım.

Bugün balıkçılığa başladım fakat bundan önce yaklaşık 3-5 gün aralığında maden yaptım,madende iğne atsan yere düşmez desem yeridir.

Oyuncuların bir kısmı günün çoğunu madende geçirmekte,şu gerçek varki madendeki insanların % 1'i kadar insan balıkçılıkta yok.

Bu konu hakkında bir önerim var monster stone drobunu % 5 oran ile balıkçılık drobuna eklesek en azından madendeki arkadaşları veyahut monster stone kasmak isteyen arkadaşları balıkçılığa çeksek nasıl olur diye düşünüyorum.Sizinde fikirlerini almak istiyorum bu tip benzer serverlarda genellikle lüfer maden yada balıkçılığa düşük oranla eklendiğine şahit olmuşluğum var.Iyi günler.

ApakWin

The Knight Online Player
23 Eki 2015
2
0
1
Katılıyorum balıkçılığın biraz daha cazip hale gelmesi sağlanabilir.Ne tesadüf bana da bu zamana kadar tek ms düştü :)