Monster Stone Hakkında Öneri

4Sultan

New Member
21 Mar 2017
1
0
1
30
Monster Stoneler üstümüzde birikse yani şöyle olsa 2 tane monster yan yana değilde üst üste binse. skill açarken daha kolaylık olur.

HAYIRDIR

New Member
18 Mar 2017
5
1
3
32
Arkadaşa katiliyorum çöplerden dolayi monster kasamiyoruz. Wc gidip gelmemle üstümz doluyor. Monster stonelerin üst üste binmesi cok iyi olur. Slot dolmamis olur inventory de.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Countable yani biriktirilebilir yapılabilir monster stone ancak test sunucumuzda denememiz lazım öncelikle. Eğer problem olmaz ise yapabiliriz.

HAYIRDIR

New Member
18 Mar 2017
5
1
3
32
Hocam bu konuyla ilgilenirseniz gercekten cok memnun oluruz. 5 dkika pc basindan kalktığımzda üstümz doluyor ve monster stone düşüremiyorz. Skil acmakta zor oluyor dogal olarak.

Alencia

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Nis 2015
308
26
28
Bu dediğiniz yapilabilir ama efendim güzelliği gidecektir MS 'nin yan yana dizilmesi daha güzel olacaktir :)

7Sehzade

New Member
18 Mar 2017
5
2
3
34
Ya çok göreceli bir cevap veriyosunuz bana göre öyle bir güzellik yok ve malum robin loot alıyoruzki genie ile beraber afk olabilelim ve oyuna emeğimizi verip farmımızı yapabilelim diye ancak monster stone bize skıl açmak için lazım ve gerektiği gibi kasamıyoruz çünkü invetory de slot kalmıyor. Dolayısı ile kasmak için afk olamıyoruz o halde robin loot un bir hükmü kalmıyor. Bu konuda anket oluşturabilirsiniz ve kullanıcıların isteği doğrultusunda hareket etmeniz hem sizin çalışma azminizi hem kullanıcı memnuniyetine verdiğiniz önemi gösterir.

dumankafa4

New Member
14 Mar 2017
7
3
3
33
kardeşim yan yana dizilmesi daha güzel olacaksa da şu oto lootun ayarlarını yapın bari. çöpten geçilmiyor inventory. üst üste gelmesini istemiyorsanız bari şunu düzeltin de insanları daha fazla mağdur etmeyin artık. 1k kc verip çöp topluyor sadece insanlar.

GodLike

Aktif Üye
Aktif Üye
27 Mar 2017
45
10
8
33
Konuyu şiddetle destekliyorum , umarım en kısa zamanda güncellemesi yapılır ve üst üste gelebilecek şekilde ayarlanır.

SexyBaBy

New Member
28 Mar 2017
21
0
1
38
weightini fulle mana wolf pot harcamicak bi yerde kas en ezik skille mob u kes sabah kalk 25 tane monster stone seni bekliyor bu kadar basit.

dumankafa4

New Member
14 Mar 2017
7
3
3
33
Bu yöntem önceden işe yaramıyordu. Ağırlık dolu olunca ms dahi hiçbişey almıyordu. Tek akıllı sen yoksun kardeşim bunu düşünecek :D şuanda fixlemiş olabilirler orasını bilemicem. Ayrıca konu açıldığında monster stonedan insanlar para kazanabiliyordu, artık o durum ortadan kalktı nerdeyse ( ske belt dışında ) . Saygılar, hürmetler.