MupteSeL dolandırıcıdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mert1

The Knight Online Player
21 Haz 2015
31
0
6
arkadas cahıl sıteden dolandırıcılık yapabılecegını sandı herhalde bızlık sıkıntı yok sızın ıcın konu actım bu beynı basmayan arkadasa dıkkat edın muptezel kardes senı mahkemeye verırsem donuna kadar alırım haberın olsun hıc sakam yok

mert1

The Knight Online Player
21 Haz 2015
31
0
6
kanıta ne gerek var adama gb sattım sonteklıften gbyı aldı onay vermeye gelınce vermıyor sıteye msj atıyor gbyı alamadım serefsız adiii

mert1

The Knight Online Player
21 Haz 2015
31
0
6
kanıt sıtenın elınde benım ıcın problem yok ben sızın ıcın konu actım dolandırılmayın dıye

SCHHHHHHH

The Knight Online Player
19 Haz 2015
27
2
3
Müptezelin yakında çok güzel vs videosunu paylaşacağım burada. Öyle karaktersiz bir arkadaş ki vs satarken öleceği zaman tsden söyleyip db attırıyor sonrada kendi adamlarının anasına bacısına sövüyor (letter'dan bana anlatıyor). Ben videoyu izlerken editlerken çok eğlendim, sizlerde hem eğlenip hemde müptezel nasıl bir karakter öğrenmiş olacaksınız. 5-6 adet çok kaliteli vs izleteceğim sizlere, vsde db malice attırdığı halde kesemeyen müptesel ve tayfasını göreceksiniz. Vsde anti def takan, m20 atan, can azalınca heal attırıp ona rağmen devam edince yine can azalınca bu sefer db attıran bir garibanın öyküsü... coming soon.

Fragma

Juri Seviye 1
17 Haz 2015
331
3
18
29
Merhaba

Kanıt koymadığınız taktirde konu kapatılacaktır.

mert1

The Knight Online Player
21 Haz 2015
31
0
6
........................

Moderatör tarafında düzenlendi:

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Kullanıcı juriye hakaretten forumdan uzaklaştırılımış konu kitlenmiştir böyle konular için kanıt koyunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...