Nordik-MrsNordik-CantLetGo-ElegantWarior-ZORBA-DeparOsman IP BAN NEDEN??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wendetta34

The Knight Online Player
2 Tem 2015
5
0
1
Karakter Adı:CantLetgo

Hesabın Kapatılma Tarihi: 30 Haziran 2015

Hesabın Kapatılma Sebebi:Bilinmiyor

Savunma:

Merhaba Sayın THEKOGAME Yetkilileri, 30.06.2015 tarihinde sabah saatlerinde ( 04:00-06:00 ) başlıkta belirttiğimiz charlarımız maradon pazarda, folk banka ve madende durduk yere ip ban yemiştir. sebepsiz yere ne olduğunu anlamadık. Bizler 9 kişi geldik bu servere oynadığımız KO oyunu boyunca burda olduğu gibi hiçbir serverde ASLA VE ASLA koxp veya illegale hicbir şekilde karışmamışız aksine karışanları oynadığımz serverdeki yetkili kişilere şikayet ederek hak yemeğe çalışan userleri cezalandırılması için elimizden geleni yapmışız.

Bizler yaklaşık 15 günden beri bu serverde oynuyoruz ve hicbir zaman illegale karışmadık kullanmadık. Kimi arkadaşımız Madende kimisi exp kimisi pazar yaparak oyundan zevk almaya ve charlarımızı sağlamlaştırmaya çalışıyorduk..

Benim evimde 3 pc var her pc den hangisi müsaitse charları giriyordum. Diğer Pclerden arkadaşlarım işlerinden geç geldiği için onlara maden veya exp gibi şeyler yapıyordum, bu illegal sebebi mi şimdi ? Yani durduk yere ben dahil 6 arkadaşım sebepsiz ban yemiştir. Lütfen bu konu hakkında bizi aydınlatmanızı rica ederiz.

Saygılarımızla,

WanDerFull Ailesi / NORDIK.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Wendetta34

The Knight Online Player
2 Tem 2015
5
0
1
Lütfen konu hakkında bilgilendirme bekliyoruz... Yardımcı olabilir misiniz ?

DecembeR

The Knight Online Player
30 Haz 2015
26
0
1
sana sebebini söylim kardeşm pek bilgim yok ama aynı tarihte aynı saattlerde bende ban yedim.

ayrı ayrı oyuncu mahkemesine kurallar içinde konu açın banınız açılır.

bug bulmaya çalışma vs flood bunlar yüzünden ban yıyorsunuz ama koxp yok bug yok flod yok bu sadece senın bilgisayarında yüklü bir programın uyarı gondermesıyle oluyor.

bende ban yedım konumu açtım. akşamda banım açıldı. tavsiyem oyuncu mahkemesidir. eminimki yardımcı olucaklardır.

Wendetta34

The Knight Online Player
2 Tem 2015
5
0
1
DecembeR' Alıntı:
sana sebebini söylim kardeşm pek bilgim yok ama aynı tarihte aynı saattlerde bende ban yedim.
ayrı ayrı oyuncu mahkemesine kurallar içinde konu açın banınız açılır.

bug bulmaya çalışma vs flood bunlar yüzünden ban yıyorsunuz ama koxp yok bug yok flod yok bu sadece senın bilgisayarında yüklü bir programın uyarı gondermesıyle oluyor.

bende ban yedım konumu açtım. akşamda banım açıldı. tavsiyem oyuncu mahkemesidir. eminimki yardımcı olucaklardır.
açtım başka nerden açabilirim anlamadım ki :(

Wendetta34

The Knight Online Player
2 Tem 2015
5
0
1
Lütfen birileri yardımcı olabilir mi? Banlarımızın açılmasını istiyoruz. Lütfen bizleri mağdur etmeyiniz.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Ban sebebiniz : Illegal yollardan item kopyalamaya çalışma , dolandırıcılık , oyun bugundan faydalanma şüphesi.

Karar : Reddedildi. Incelemeler sonucu karakterinizde illegal bir aktivite bulunmuş ve banınız kaldırılmamıştır.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...