Özür dilerim abi benim yüzümden çok kişi mağdur oldu bugun/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HasanK

The Knight Online Player
14 Tem 2015
12
0
1
Abi herzaman oyna girdiğim internet cafeden bugunde girdim oyunda atıştığımız için transformation scroll basip townda durdum yapmamam gereken bir hataydi ban yedim ve yediğim bandan ötürü internet cafedeki birççok arkadaşim ve internet cafe sahibimde mağdur oldu herkeze karşı mahçup oldum:(.. bu karışıklığa sebep olduğum için tüm yetkililerden ve sayın juri üyelerimden özür dilerim, bu olayın dışında hiçbir illegal aktivitem olmamıştır olmuyacaktırda bu serveri ve siz yönetimi çok seviyorum sizi kırdığım için ts basıp townda durup yapmamam gerek birşeyi yaptığım için herkezden özür dilerim iyi halimi ve birdaha böyle ufak gereksiz birşeyde olsa yapmıyacağıma söz veriyorum ilk başta yönetim sonrada juri üyelerinin affına sığınıyorum..

Chardid : rifkicaglar3

teşekkürler tekrar kusura bakmayin jurim ve yönetimim:(

RifkiCaglar

The Knight Online Player
10 Tem 2015
153
0
16
arkadaşım daha da düşme lütfen ya arkasında dur bari yaptığının bu bi oyundur , onur erdem daha önemlidir . Forumu Takip edicem senin yalan beyanlarını kanıtlıcam haberın olsun ...

(KingDarkness , BABarifki , Babasizrifki , Akanzeee , LoveMeAngelina ) Aynı kişinin charlarıdır Hepsinin Fotosu , delili bu arkadaşın diger actıgı konuda attıgım ss lerde ap açık bellidir . iyi aksamlar

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Konunuzu mahkeme kurallarına göre 24 saat içerisinde düzenlemediğiniz için konu reddedilenler bölümüne taşınmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...