Özür dilerim sayin yetkililerim ve juri üyelerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HasanK

The Knight Online Player
14 Tem 2015
12
0
1
Karakter Adı:BaBasiZRifki

Hesabın Kapatılma Tarihi:14-Temmuz-Çarşamba ( Dün )

Kapatılma Sebebi: Maradon Town Ortasinda Transofrmation Scroll Basmak

Savunma:

Öncelikle Merhaba herzaman oyna girdiğim internet cafeden bugunde girdim oyunda atıştığımız için transformation scroll basip townda durdum yapmamam gereken bir hataydi ve pc ban ve normal ban yedim sanirim ve yediğim bandan ötürü internet cafedeki birççok arkadaşim ve internet cafe sahibimde mağdur oldu o an online olanlarin charlaridianada birleyşeler oldu ben ban yediğim için çarlarina giremez oldular herkeze karşı mahçup oldum.. bu karışıklığa sebep olduğum için tüm yetkililerden ve sayın juri üyelerimden özür dilerim, bu olayın dışında hiçbir illegal aktivitem olmamıştır olmuyacaktırda bu serveri ve siz yönetimi çok seviyorum sizi kırdığım için ts basıp townda durup yapmamam gerek birşeyi yaptığım için herkezden özür dilerim iyi halimi ve birdaha böyle ufak gereksiz birşeyde olsa yapmıyacağıma söz veriyorum ilk başta yönetim sonrada juri üyelerinin affına sığınıyorum..

Rifki caglar isimli şahsin konuyu kariştirmasindan ötürü tekrar edit geçiyor yönetim ve juri iyelerimdem konuyu toparliyarak tekrar af istiyorum.

RifkiCaglar isimli forumda alehimde yazi yazmasi doğaldir ondan başka hiçbir kimse yazi yazmamaktadir çünkü hiçbir illegalitem yoktur rifkicaglarin bahsettiklerinin tamami yalandir

Son özet: RifkiCaglar Isimli Kişi Baana aşşağidaki ksclerde olduğu gibi küfür etmiştir bende Transformation scroll basip üzerinde beklemişimdir hiçbi illegalim yoktur bu sebepden pc ve char ban yemişimdir olayin özeti budur juri üyelerim ve yönetimim

1 aylik theknightonline mecaremda hiçbir illegaliteye karişmayişim mute dahi yemişiyim rifkicaglar dişinda kimseye yanliş yapmayişim ve ts basmak dahi olsa yapmayacağima söz vermekteyim. rifkicaglara bunu ts basip üzerinde durmamdaki sebep bana aşşağidaki hakaretleri etmesidir gb satip cok para kazandiğini benim enayi gibi boşuna oynadiğimi belirtip bana sen benim köpeğim olursun diyiişidir

Moderatör tarafında düzenlendi:

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemeyle ilgilenen Juri : AliMUTLU

Açıklama : Çok iyi hatırlıyorum ki seni pmden uyardım. Ben karakterin banlı kalmasından yanayım uyarıldığı halde devam ettiği için

karar : olumsuz.

RifkiCaglar

The Knight Online Player
10 Tem 2015
153
0
16
Sayın Duellona juri olmasamda bu arkadaşın ugrastıgı kişiyim ss lerle kanıtladım herşeyi bir çok ss var farklı farklı konularda bu karakteri zaten önemsiz pc ban atıldıgı ıcın önemli karakteri gitti onun peşinde bu nickindende belli benim nickim rifki babasizrifki diye char actı önemli olan bunu kurtarmak değil diger charını kurtarmak her gece 6-7 lere kadar ugrasırdı benımle uyuyana kadar hergün internet cafede yatması imkansız herşeyin kanıtı var elimde söylediklerimin hiç biri kanıtsız değildir teşekkür ederim.

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
32
Mahkemeyle Ilgilenen Juri : Aeglos

Açıklama :
Kanıtları inlecedim. Bu oyuncunun kesinlikle karakterlerinin banlı kalması gerektiğini düşünüyorum.

Karar :
Olumsuz

Aeglos

Juri Seviye 1
19 Haz 2015
72
1
8
32
Üstte ki yorum düzenlenmiştir.

HasanK

The Knight Online Player
14 Tem 2015
12
0
1
Sayin saygideğer juri üyelerim alimutlu abim ve Aeglos abim işlediğim suç un koxp multi client veya 3.nesil programlar gibi ilelgalite içermediğini ve tüm userleri rahatsiz edicek bir suç olduğunu düşünmediğimden ötürü 1 user le geçen aramdaki husumetten transformation scroll basip sadece onun alanini işgal etmişimdir bunu göz önüne alarak birkez daha karar vermenizi rica ediyorum siszlerden ve tekrar özür diliyorum ve en azindan 1 şansi hak ettiğimi düşünüp sizlerden ve yüce mahkemeden tekrar af diliyorum

RifkiCaglar

The Knight Online Player
10 Tem 2015
153
0
16
şimdi chief'in sana şansından sonra tekrar aynı hareketlerine devam ettiginin kanıtınıda atıyorum atmıcaktım ama gerektigini düşünüyorum şuan

HasanK

The Knight Online Player
14 Tem 2015
12
0
1
Ve sayin juri üyelerim bu şahsin bu haraket yapmam tabi yanliş ama yapmamdki tahrikinide gözler önüne sermek isterim çünkü tek tarafli iftiralara kurban gitmek canimi iyice siktiğinden ötürü bunlarida incelemenizi arz ediyorum efendim..

SergiConstance Isimli Char = Forumda Sürekli bana ve diğer mahkesmesi bulunan üyelere hakaret Eden RIFKICAGLAR 'A Aittir kendiside bunu kabul etmekdetir Bu küfürlerden dolayi üzerinde Transformation Scroll Bastim evet kabul ediyor inkarda etmiyorum. illegaliteye karişmamamdan ötürü af diliyorum. saygilar..

RifkiCaglar

The Knight Online Player
10 Tem 2015
153
0
16
Sayın Yetkilim milyon tane küfürünü ''SAATIYLE'' kanıtladım bunlar karşısında hepimiz insan olacagımız gibi bu kadar küfür etmem dogal dimi , sen onunda saatini atamamışsın gizli kapaklı sadece orayı çekmişsin ilk ben etmişim ve sen onun için benimle ugrasmıssın ve illegal işler yapmıssın gibi göstermişsin :) bak şimdi ne geliyor bu fotodan sonra da konusmanın anlamı yok diye düşünüyorum

http://www.hizliresimyukle.com/image/ZfL

http://www.hizliresimyukle.com/image/Zfc

http://www.hizliresimyukle.com/image/Zf4

Buyrun bi ss de Chief 'in altta uyarısından sonra aynısını yaptıgı diger fotodaki agza alınmıcak edilemicek şekilde ettigi küfürün saatide belli sahur yazdıgına göre jurilerimizinde yorumlarından sonra sayın yetkilim söz sende

HasanK

The Knight Online Player
14 Tem 2015
12
0
1
Bu ksc'lerde Bahsettiğin çarlarla hiçbir alakam yok ayriyetten diyosunya gizli kapakli yaptiğin illegal işler? illegal iş derken?

benim hiç bir illegal aktivitem yoktur sen bana küfür ettiğin için ben senin üzerine ts bastim ve bu yüzden ban yedim herhangi bi illegaliteden değil

olayin özeti budur ve buna juri üyelerimizle yönetimimiz karar verir senin onlara akil verme gibi bi lüksün yok ayrica

senden başka herhangi birisine bi yanlişimda yokki burda senden başka ağliyan zirliyan yok.

RifkiCaglar

The Knight Online Player
10 Tem 2015
153
0
16
aynı kişi oldugunun , flood yaptıgının kanıtı ss lerde mevcuttur Chiefin uyarısıda , uyarısından sonra devam ettigin hareketlerine mevcuttur multiye yakalanmamıssın banlanınca bellı oldu o pc den 2 char actıgın ben daha konusmak ıstemıyorum o bana bunu yaptı şu bana bunu yaptıda demıyorum ss ler herşeyi anlatıyor bişeyi yapınca arkasında durmanı tavsıye ederım kardesım sana bu ve bundan sonra hayatındaki işler için . burası tartışma yerı degıl karar Duellona'nındır.

(Ayriyetten eklemek isterim ki townda kime sorduysam ana avrat küfür etmişsin herkese çok istersen onlarıda foruma çağırabilirim daha da batırmak istiyosan kendini)

HasanK

The Knight Online Player
14 Tem 2015
12
0
1
yukarida konuyu tekrar toparladim juri üyelerim ve yönetimim...

HasanK

The Knight Online Player
14 Tem 2015
12
0
1
Onun bahsettiği çarlarla alakam yoksa abi ramazan ya sabaha kadar cafeler çok o saatlerde oyunda oldum cafeden abi ben değilki çok kişii şey ko hastalık abi bizde malesef :( (

HasanK

The Knight Online Player
14 Tem 2015
12
0
1
Kscde 4.20 de oyunda gözüküyorsun orda da internet kafedemydin ?
Evet abi ramazanda olduğumuz için internet ve playstation cafeler sabaha kadar açik hatta bakkllar bile saat gece 03:30 a kadar açik oluyor abi

nukeosuma

The Knight Online Player
13 Tem 2015
6
0
1
rıfkıcaglar arkadasa katılıyorum bu arkadas pazarda bize hakaret edıyor. ya da blockluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...