OYUN SORUMLULARI LUTFEN BU KONUYA YARDIM EDERMISINIZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rıza34

The Knight Online Player
23 Haz 2015
1
0
1
V1sherA CLAN LIDERI , KREUZNACHH ADLI ŞAHIS BANA SUREKLI KUFUR EDIYOR ALTTAN ALIYORUM LAF DEMIYORUM DURUP DURUP ANA AVRAT SÖVÜYOR BU SAHISDAN VE CLANINDAN ŞIKAYETCIYIM BU SEVERA PARA YATIRIYORUZ BU TIP COCUK COCUK KONUSAN INSANLARDAN KUFUR DUYALIM DIYEMI PARA YATIRIYORUZ BU SERVERA KONUYA LÜTFEN EL ATIN MUBAREK RAMAZAN AYINDA NE ANAM KALDI NE BACIM

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
Mahkemeyle ilgilenen Juri: acemicilgin

Açıklama:

Konuyu yanlış yere açmışsınız.

Ancak bu görüntü hoş bir görüntü değil.

Bunların sonu gelmeyecek gibi.

Artık bütün küfürlere 1 hafta boyunca affı olmyan mute atılması dileğiyle.

Juri kararı: Mute ( son kararı GM ekibi verecektir )

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Mahkemeyle ilgilenen Juri:paradiseKiLL

Açıklama: Sen cz de ölünce insanlara durduk yere küfür eden bir şahıssın , küfürlerin ksc si teker teker elimde mevcut , eden bulur misali , ama senin bu davranışların KREUZNACHH adlı karakterin sucsuz olduğunu göstermez. Belirli bir süre mute atılabilir.

Juri Kararı: Mute

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
Mahkemeyle ilgilenen juri : AliMUTLU

açıklama küfüre tolerans gösterilmemeli bencede

karar : 3 gün mute

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
Mahkemeyle ilgilenen jüri : grkmyvz

Öncelikle tabiki küfür eden kişinin mutelenmesi en mantıklı cezadır. Ancak küfür edeninde neden küfür ettiği araştırılmalıdır. Örneğin 1. şahısın zorlaması üzerini 2. şahıs küfür etmişse iki kişiyede ceza verilmelidir. Ve cezanın 3 gün mute atılması çok mantıklı.

Karar: 3 gün mute.

Son kararı GM ekibi verecektir.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Oyun içi küfürleşme hakkında birçok küfür eden oyuncu mevcuttur, herkes zaman zaman knight camiyasındada küfür etmiştir. Bunun önüne geçmenin en mantıklı yolu blockchat sistemini kullanmaktır.

Eğer sizi ciddi anlamda rahatsız eden bir oyuncu var ise oyuncularmızın kendi mute yetkisi vardır. Polemiğe girmeden oyuncuya herhangi bir uyarı gitmeden sizinle iletişimi tamamen kesebilirsiniz. Bu sayede aslında küfür eden kişi sizden daha çok rahatsız olacaktır. Çünkü size attığı mesajların hiçbiri gelmeyecektir.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...