Oyuncu Mahkemesi Jüri Seçimleri

• Konbuyu başlatan
  • AdminCP

Rey

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
13 Eyl 2014
295
6
18

Merhaba The Knight Online sevenler,

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Oyuncu Mahkeme sistemini aktif ettik. Sizlere daha adil bir oyun sunabilmek adına bu mahkemenin Jürileride yine siz oyuncular arasından seçilecek ve adalet bu şekilde sağlanacak.

Jüri üyeleri aynı zamanda forum moderetör yetkisine sahip olacak. Bu şekilde forum düzenini korumamızdada bizlere yardımcı olabilecekler.

Kimler jüri olmak için başvurabilir?

• Sadece clan liderleri jüri başvurusunda bulunabilir.
  • Liderleri olduğu clan'ın en az 10 oyuncusu olmalıdır.

Jürilerin görevleri nelerdir?

• Oyuncu mahkemesine açılan konuları değerlendirmek ve oy kullanmak.
  • Forum da açılan konulara göz atmak kural ihlali varsa gerekli cezai işlemi uygulamak.

Kaç kişi jüri olabilir?

• Toplam 10 kişi jüri olabilir.

Jüri kararları nasıl verir?

• Karar verirken mutlaka tarafsız olmalıdır.
  • Bir karar verirken nedenleriyle detaylı açıklama yapmalıdır.

Jüri başvurusu nasıl yapılır?

• En az forum sitemizde en az 10 mesaj'a sahip kullanıcılar juri başvurusu yapabilir.
  • Sahibi olduğunuz clan ve clan oyuncularını gösteren bir ekran görüntüsü.
  • Ad, soyad
  • Bu görevi neden istediğinize dair bir yazı.

*Jüri başvuruları yalnızca bu konu altından yapılmaktadır.

The Knight Online ekibi.

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18

• Berk MIRZA
  • Serverda beta sürecinden beri oynuyoruz , çoğu oyunca ve clanı tanımaktayız ve başka serverlardan gelen teamlarinde bir kısmı hakkında bilgimiz bulunmakta. Gerek forumda online oluşumuz gerekse oyunda yüksek online süremiz ile bu görevi layıkıyla yapacagımızı düşünüyoruz.
  • ParadiseKiLL

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27

• Mücahit Duman
  • Oyuna officalin ilk gününden beri aktifiz ve oyunun sürekli takibinde bulunmaktayız gerek forumda gerek oyunda aktifligimizi korumaktayım ve facebook sayfasında olsun forumda olsun yardım isteyen arkadaşlara yardım haklı olan arkadaşlara destek için JÜRI adayı olmak istiyorym.
  • SanJose (Not:Clan lideri değilim ama clanla konuşmada bulundum aralarında en uygun ben oldugum için ve mage clan oldugu için clan lideri başka bir yan karakterdedir.Istenildiği takdirde atılırda).
Iyi Forumlar, Iyi Oyunlar The Knight Online The Best Server

acemicilgin

The Knight Online Player
30 May 2015
443
5
18
  • Yunus Emre
  • Serverın 3. gününden beri oyundayım. Forumdaki aktifliğim sizin malumunuz zaten. Oyununda sıkı bir takipçisiyim. Online sürem gayet iyi. Oyuncu makemesinde açılan konulara farklı pencerelerden bakabilir olumlu/olumsuz sonuçların ortaya çıkmasında daha detaylı bir çalışmaya vesile olabilirim.. (Clanım yok ancak)10 juri üyesi doldurulamazsa yardımcı olmak isterim.
  • Saygılarımla.

RepentanceS

The Knight Online Player
30 May 2015
137
0
16
  • Ahmet Çalışkan
  • Server'ın 2. gününden beri oyundayım.Bir çok olaya tanık oldum ve online sürem yeterince yüksek çoğu kişinin tabiri caizse ne mal olduğunu görebilecek kadar yüksek ve daha iyi bir oyun oynamak adına oyuncu mahkemesi seçimlerine adayım. 2015_6_9_16.16.17.jpg
2015_6_9_16.16.17.jpg

2015_6_9_16.16.17.jpg

/monthly_2015_06/2015_6_9_16.16.17.jpg.bf6cea59ad9f2f1b94a7f16f307a2b8c.jpg

/monthly_2015_06/2015_6_9_16.16.17.jpg.849168a030b60f8a75d0657bcc7cf32e.jpg

/monthly_2015_06/2015_6_9_16.16.17.jpg.7b48cbf057cb3a5eb29423f2b350bd7d.jpg

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
Merhabalar, ben Görkem YAVUZ. Oyunu Official Açılışından beri oynuyorum. Knight Online'ye uzun bir ara vermiştim. Sizin serverinizle uzun aradan sonra tekrar başladım. Servere başladığımdan beri bilgisayarım kapanmadı diyebilirim. Oyun olan herşeyi biliyorum demek biraz ütopik olur. Ancak oyunda olan ve olacak hareketleri tavırları azçok biliyorum. Kimin neler yapacağı nasıl olduğu konusunda az çok bilgi sahibiyim. Bu görevi neden istediğime gelirsek eğer. Herhangi bir sorunda tarafsız ve doğru kararı verebileceğimi düşünüyorum.

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
Bence oyundaki jüri önemliliği kadar forum moderatorlugu verileceği için ve daha önce moderatorluk veya forum geçmişi olan insanlardan seçim olursa doğru karar olur ve seçilecek karakterlerin oyundaki geçmişinin detaylı araştırma yapılmalı veya skype teamspeak3 vb. programlar üzerinden canlı olarak görüşülüp konuşulmalı çünkü burada hem forum düzeni korunmuş olacak aynı zamanda bir çok oyuncunun oyundaki karakterinin kaderini belirleyecek insanların düzgün seçilmelerinin yanındayım.

Teşekkürler.

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
Bence oyundaki jüri önemliliği kadar forum moderatorlugu verileceği için ve daha önce moderatorluk veya forum geçmişi olan insanlardan seçim olursa doğru karar olur ve seçilecek karakterlerin oyundaki geçmişinin detaylı araştırma yapılmalı veya skype teamspeak3 vb. programlar üzerinden canlı olarak görüşülüp konuşulmalı çünkü burada hem forum düzeni korunmuş olacak aynı zamanda bir çok oyuncunun oyundaki karakterinin kaderini belirleyecek insanların düzgün seçilmelerinin yanındayım.
Teşekkürler.
Yazdıklarına katılıyorum. Sadece moderotör bilgisi olması çokta önemli olduğu düşünmüyorum. Çünkü forumla ilgilenme görevi verilmiyor. Oyuncuların haklı olup olmadığı konusunda karar vermemiz isteniyor. Bunun için forum bilgisi düşük seviyo olması yeterli. Konuya yorum yapabilecek konu açabilecek kadar bilgi yeterlidir bence. Ve canlı olarak görüşük karar alma konusu gerçekten çok doğru oyunda yetkili kişilere özel bir team speak açılması mantıklı olur. Jürilerin ve gamemasterlerin girebildiği özel bir ts hızlı ve doğru kararın verilmei için önemli bir etkendir.

adighe

The Knight Online Player
22 May 2015
21
1
3
ßen Adba Online sürem ve Serveri tanıyışım biliniyor zaten Son adayım aday kalmazsa..

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
yds.jpg

Ad Soyad Ali MUTLUonline sürem yüksek doğru kararlar verebileceğimi düşünüyorum./monthly_2015_06/yds.jpg.83616d82ad1fe47792142d24f3ee2a7d.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Fragma

Juri Seviye 1
17 Haz 2015
331
3
18
29
KARAKTERIN NICK : IshfaXle olarak değişmiştir

Hemen hemen 20 saat kadar online sürem var doğru kararlar verebileceğimden eminim , elimden geldiğincede sunucuya bağlanırken hata alan oyunculara yardımcı olabilirim.

@Duellona Ilgilenirseniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

ParadiseKiLL

The Knight Online Player
31 May 2015
170
4
18
Fragma' Alıntı:
KARAKTERIN NICK : IshfaXle olarak değişmiştir
Hemen hemen 20 saat kadar online sürem var doğru kararlar verebileceğimden eminim , elimden geldiğincede sunucuya bağlanırken hata alan oyunculara yardımcı olabilirim.

@Duellona Ilgilenirseniz
shouttan yazılan yazı :)

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketинфоpagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting