OYUNCULARI BEZDİRMEYİN.

20 Mar 2017
5
2
3
CUMAYA gore herkes kendını hazırladı ayarladı +8 acılıcak diye +1 takı bian nedir böyle bian yüklendiniz oyuncuları oyuna küstürmeyin. krallık +8 item +1 takı hepsini bir anda yuklendıniz.

Inferna1Majesty

New Member
15 Mar 2017
7
1
3
31
Katılıyorum arkadaslara yeni başlayacak olan teamlarında şuan önünü kestiniz mageleri bitirdiniz. Forum Takip etmeyen oyuncular suanda bitmiş durumda oyun içinden verilecek bir haber bile yeterdi mesela forumdaki oylamaya katılmak için.. Bunları Düşünmek Bu Kadar Zor Değildir Diye düşünüyorum.

demirburakcan

New Member
20 Mar 2017
24
2
3
27
NE cok sorun yaptınız hak haftadır konusuluyort oylama yapıldı %80 getırılsın ıstıyor getırılmese server kotuye gıder takı fıyatları 4m chıtınler 3m olurmu

iyi yaptılar olması gerekn de bu zaten

maliuzun

Member
17 Mar 2017
41
0
6
32
ortadaki dolasan gereksiz takı yogunlugu gidecek hem de gb ler ericek piyasadaki,+8 den once gelme konusunda da bence özellikle yapılan birşey herkes +8 e yüklenmesin diye yapılan bir hareket.

ecomukk

New Member
17 Mar 2017
14
2
3
28
geceye doğru pm atıldı herkese , o anlarda pk da olanlar anvilde olanlar sabaha bakarım dedi sonra uyudu sabah bir kalktı serverda lego coclar 20 40 arasındayken 1-2 gb ye satıldığını gördüler noluyor laaaan dediler sonra baktılar shouttan biri +1 lego satılır dedi ve tebessümle küfür etmeye başladı. Olayın özeti bu :D
panelde 15k user var anket sonuçlarında toplam her şıkta 300 oy vardı ben oyuna girip +1 takıları gördüğüm zaman garip
sözde 15k userin kaderini 300 oy belirlemiş

demirburakcan

New Member
20 Mar 2017
24
2
3
27
oy atın işte takıp edın oyunu daha sizin haberınız yok mk daha ne isteyecegınızi bilmiyorsunuz neyse geldı hoş geldı pazar full oldu hareketlendı

20 Mar 2017
5
2
3
bizim için hava hoş dostum biz clanca herşeyimizi yapıyoruz user gözünden baktık malum oyuna küsseler kimin ile pk atıcaz.

iTachi

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
10 Eki 2015
78
4
8
takı gelmesini sizler istemedinizmi? şimdi neden şikayet ediyorsunuz

mikyas

The Knight Online Player
Twitch Yayincisi
30 Nis 2016
111
9
18
bence tam yerinde bi karar oldu
oylama açıktı
oyunda olan insanlara event gibi pm atıp bilgi verildi bilginize
bu sayede hem piyasdaki gb eriyecek hemde herkeste 0 vardı şimdi bazılarında 1 olacak
yani millet 1 yapmak için uğraşacak piyasada canlanıcak
31 inde olmaması bence daha mantıklı oldu
çünki aynı gün millet 1 takımı yapsam 8 item mi yapsam diye daha çok tereddütte kalıcaktı
şimdi hiçteyse çoğu uğraşan arkadaş çoğu takısını yaptı
şimdi 8 item için stok yapıp bekliyorlar

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Katılıyorum arkadaslara yeni başlayacak olan teamlarında şuan önünü kestiniz mageleri bitirdiniz. Forum Takip etmeyen oyuncular suanda bitmiş durumda oyun içinden verilecek bir haber bile yeterdi mesela forumdaki oylamaya katılmak için.. Bunları Düşünmek Bu Kadar Zor Değildir Diye düşünüyorum.
Haber verildi zaten herhangi bir sorun yok 500k olan takıyı 60m yaptık oyuna ve pazara hareket geldi.

Awpen

Member
17 Mar 2017
29
5
8
27
Haber verildi zaten herhangi bir sorun yok 500k olan takıyı 60m yaptık oyuna ve pazara hareket geldi.
o nasıl bi hareket katmak anlamadım dual lego almak 2k kc ben böyle bi hareket görmedim üstelik ani olma konusunda kesinlikle katılıyorum oylara göre istendi ama oylama ne zaman yapıldı ne kadar sürdü ne oldu haberim bile yoktu şahsen sabah bi kalktım pm var oy atın diye moradona bi gdiyim dedim +1 lego 500m 1k kc yani böyle takı fiyatımı olur allah için zaten skill açtırma itemleri para etmez oldu çöp slotları tamamen ÇÖP 20k ya çöp satılıyor uskoda bile 100-200k ki usko dan sıkılıp biraz rahat olsun diye buraya geldik biz oyun içindende dedim absürt fiyatlar var farm svde 50m takı basmaya istiyosunuz üstelik 3 tane lego 2gb+50 basma maliyeti 2.5gb e geçiren adam bizde bi geçirelim madem diyip 5gb den koyuyor saçma oldu yani

ReturnOfGumbo

Member
12 Mar 2017
29
3
8
32
Çoğu arkadaşlar cz de pk atıp npsini kastı.
İleriyi düşünen arkadaşlarda takı ve chitin stokladı.
Herkesin kendi fikri o yüzden herşey yerli yerinde oldu bunun tartışmasına gerek yok.
Hiçbirşey kaybedilmiş değiş ben 4 gün maden yaptım chitin stokladım.
Sizde böyle yapabilirsiniz chitinler hala sudan ucuz.
Herşey yerli yerinde ve bu OYUN adı üstünde.
İleri görüşlü ve aklını kullanan arkadaşlar sağlam charlar oluyor ve oyun tecrübeside buna dahil.
Yeni arkadaşlarda gelecek olanlarda hiç tereddüte girmesin ben bunu 4 günde yaptıysam herkes yapabilir.
Hepimiz oyuncuyuz kimsenin kimseden üstünlüğü yok herkes aynı oyunu oynuyor.

Not: İş gerekçesiyle sadece akşamları oyuna giriyorum birde bunuda hesaba katarsanız herşeyin kolayca yapabileceğini anlarsınız.
Sadece sabır.Sabır herşeyin kapısını açar..

Teşekkür ederim.
İyi Oyunlar.

qweqweee

Member
21 Mar 2017
28
4
8
30
oyun canlandığı falan yok farkındaysanız millette gb bitti kurulan pazarlar alıcı bulamıyor herkes elindeki avucundaki kc sini yok fiyatına bozdurmaya çalışıyor günden güne item pazarı değer kaybediyor uprage zor gemde drop yok framda dc pre oto loot şart madende golden şart ne olacak bu free userların hali

kargo1

New Member
19 Mar 2017
13
2
3
28
Pazarda çöp bile satmıyor kc trina hariç onuda ucuz fiata koyarsan :D suç oyun yönetiminde değil bizim oyuncularda bu kadar takıya abanmanın mantığı ne işte gb kalmaz pazarlar ölür böylece.

willowed

Active Member
24 Nis 2022
196,128
0
36
36
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysis generalprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasiron hardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpoint lactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirm learningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimator railwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblock secularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting