PavorNocturnus Banned..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PavorNocturnus

The Knight Online Player
29 Haz 2015
9
0
1
Karakter Adı: PavorNocturnus

Hesabın Kapatılma Tarihi:30.06.2015

Hesabın Kapatılma Sebebi: Illegal software,multiclient - computer banned

Savunma:

Karakterin daha öncesinde (2haftalık süreç içerisinde) DELOS'a hiç bir şekilde geçmemiş olduğunu belirtmiş olmama ve karakterin Maradon pazar alanında banlandığını ifade etmeme rağmen Banlanma Sebebi olarak '' Hell Abbys katında illegal program kullanımı '' sebebiyle banlanmış olmasını dün geceden beri kendime açıklayamıyorum.

Amacım para,char,item vs.. asla değil. Adaletli bir şekilde,gereken tüm araştırmanın yapılmasını istiyorum.

Tartışmış olduğum bir kaç arkadaş oldu oyunda, ve karşılıklı olarak hakarete varan cümleler sarfedildi. Bununla ilgili karşı taraf şikayet etmiş olsaydı, her türlü cezai işleme razı olduğumu belirtmek istiyorum,yapmış olduğum bir şeydir ve kabullenmem konusunda asla sıkıntılı bir durum yaratmazdım.

Koxp,multiclient vs.. gibi illegal programları kullanmam için tek bir mantıklı sebebim yok. Zaten 2 pc var neden multiclient kullanayım? Exp için genie zaten yeterli iken neden koxp ile exp kasma gereği duyayım ? Para derseniz zaten bi karakter sürekli olarak maden de, ve eğer bir şeye gerçekten ihtiyacım olduğunu hissedersem parası ne ise verip alabilecek konumdayım.

3 gün önce formattan gelen laptobumda bırakın illegal programı, sadece clan üyeleriyle sohbet amaçlı kullandığımız sadece ''Skpye'' adlı program yüklü iken 'illegal Sofware'' ve hiç gitmediğim bir yerde olmasını anlamakta güçlük çekiyorum. ''Fake char nick'' olabilme ihtimalini de göz önüne alıp,araştırma yaparsanız memnun olucam.

Saygılar.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Karakteriniz Hell Abbys de banlanmıştır koxp kullanımından.

Kanıt :

Karar : Reddedildi , Kullanıcı henüz daha charı nereye götürdüğünü veya kime verdiğini koxp açılıp açılmadığının farkında bile değil. Üstelik yetkiliye söylediğinin hurafe olduğunu söyleyebiliyor.

Konu Kapatıldı

Mahkeme Sona Erdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...