PavorNocturnus 'Hdd Banned'' kararı hakkında..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PavorNocturnus

The Knight Online Player
29 Haz 2015
9
0
1
Karakter Adı: PavorNocturnus

Hesabın Kapatılma Sebebi: Illegal Program Kullanımı- Hdd Banned.

Hesabın Kapatılma Tarihi: 29.06.2015

Savunma:

PavorNocturnus isimli karakterin Delos ''Hell Abbys'' katında illegal program kullanmaktan banlandığı günden beridir, karakterin 2 haftadır Delos'a tarafımca hiç gitmediğini ve asla koxp kullanmadığımı beyan ediyorum.

Fakat dün tarafıma gönderilen Log'larda karakterin gerçekten Delos'ta koxp kullandığını büyük bir hayret içinde öğrenmiş oldum.

Benim merak ettiğim tek husus; karakterin Delos'ta koxp kullanırken bulunduğu IP adresi ile, benim karaktere girip Maradon pazar alanında banlandığım anda ki IP adresiyle eşleşme durumudur.

Eğer böyle bir araştırma yapılabiliyorsa,tarafımca suçsuz olduğumun kanıtlanmasını ve en azından ''Hdd Banned'' kaldırılmasını rica ediyorum.

Karakter için alınmış olan ''Banned'' kararını sonuna kadar mantıklı buluyorum.

Dipnot: Karakteri arkadaşımdan aldım. Senelik iznimde sıfırdan bir karakter kasmakla uğraşmamak adına yapmış olduğum birşeydi,yaptığım tek hatanın ise bu noktada olduğunu acı sonuçlar çerçevesinde öğrenmiş oldum.

Saygılar.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Mahkemeyle ilgilenen yetkili : Duellona

Pc nizden başka bir karaktere şuan giriş yapabiliyormusunuz ?

Bu cevapdan sonra konuya devam edilecektir.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Karakter oyundayken ban yediği zaman. Oyuna giriş yapmış olduğu bilgisayarı banlanır. Daha önceden giriş yapmış olduğu pc ler banlanmaz. O an oyuna bağlı olan bilgisayar banlanmaktadır.

Koxpu kullanan sizdiniz o halde.

PavorNocturnus

The Knight Online Player
29 Haz 2015
9
0
1
Duellona' Alıntı:
Karakter oyundayken ban yediği zaman. Oyuna giriş yapmış olduğu bilgisayarı banlanır. Daha önceden giriş yapmış olduğu pc ler banlanmaz. O an oyuna bağlı olan bilgisayar banlanmaktadır.

Koxpu kullanan sizdiniz o halde.
Ben olmayı gerçekten isterdim,en azından yapmış olduğum bir suçun cezasını çekiyor olurdum ve asla itiraz etmezdim.

Bilgisayar hala 4 gün önce formattan geldiği haliyle duruyor,yani sadece daha önceki ticket ve konularımda da bahsettiğim tek yüklü olan programın ''Skype'' olduğu haliyle..

Imkan dahilinde ise,yönlendirmeniz halinde şahsi bilgisayarımda bile inceleme yapmanıza olanak sağlayabilirm.

Isteğim sadece bu konuda masum olduğumun kanıtıdır.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48

Karar : Ban kaldırılmıştır , Ancak bilgisayarınızdan koxp açılmıştır. Koxp pk alanında olmadığı için affedilmiştir.

Mahkeme Sona Erdi

Konu Kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...