Power up Store atma problemi

Hatred

The Knight Online Player
1 Haz 2015
36
0
6
Adobe flash playerın son sürümünü yükle,

Internet explorer 11 gerekiyor, varsa sil tekrar yükle.

DNS OTO'Yap. Sorun devam ederse muhtemelen bilgisayarda olan bir güncellemeden dolayı oluyor hangisi oldugunu tam hatırlamıyorum ona yöneticiler yarımcı olabilir

brain

The Knight Online Player
2 Haz 2015
2
0
1
Kardeş hiç bir swde bu hatayı almıyorum tek bu swde sıkıntı oldu. Dediklerini harfiyen uyguladım ama sonuç gene aynı.

Sexyyyy

Juri Seviye 2
2 Haz 2015
221
12
18
27
@Hatred

Arkadaşın dediği gibi uygularsanız herhangi bir problem olucagını sanmıyorum ama olmazsa olmaz format atmanızda fayda olabilir belki bilgisayarınızda bilmediğiniz bir virüs nedeniyle kapanıyor olabilir ve knight online dosyasının içinde loglara bakarak hangi kısımdan hata aldıgını öğrenebilirsin.

Iyi Forumlar

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
DNSAPI.DLL den sorun kaynaklanıyor system32 de bulunan. Onu güncellemeniz gerekiyor.

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
Duellona' Alıntı:
DNSAPI.DLL den sorun kaynaklanıyor system32 de bulunan. Onu güncellemeniz gerekiyor.
bu nasıl güncellencek biraz açar mısınız konuyu aynı sorunu bende yaşıyorum belki işe yarar.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

DNSAPI.DLL hatası bazı bilgisayarlarda olmaktadır. Tam olarak nedeni anlaşılmadı henüz ancak ACME yapımcısı konuyla ilgili uğraşmakta. Yakın zamanda sizin güncellemenize gerek kalmadan sorun düzelecektir. Aldığım duyumlara göre DNSAPI netfremework ile çalışan bir dll olduğu için netfremework un 4.5 en son sürümünü kullananlarda bu sorun oluyor. Denetim masasından net fremework 4.5 i kaldırıp veya 4.0 ı onun yerine 3.5 versionunu yükleyerek çözüme ulaşabildim. Bu sorunu bende yaşıyordum çünkü.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

brun0

The Knight Online Player
10 May 2015
217
7
18
Merhaba
DNSAPI.DLL hatası bazı bilgisayarlarda olmaktadır. Tam olarak nedeni anlaşılmadı henüz ancak ACME yapımcısı konuyla ilgili uğraşmakta. Yakın zamanda sizin güncellemenize gerek kalmadan sorun düzelecektir. Aldığım duyumlara göre DNSAPI netfremework ile çalışan bir dll olduğu için netfremework un 4.5 en son sürümünü kullananlarda bu sorun oluyor. Denetim masasından net fremework 4.5 i kaldırıp veya 4.0 ı onun yerine 3.5 versionunu yükleyerek çözüme ulaşabildim. Bu sorunu bende yaşıyordum çünkü.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı
teşekkürler denemeye değer.