SAYGIDEGER GB CI ARKADASLAR BI BAKINIZ

max266

Member
16 Mar 2017
102
2
18
32
ARKADASLAR GB PIYASASINI KENDINIZ OLDURMEKTESINIZ. BENIMKI SATILSIN KAFASINDA 3 TL YE KADAR CEKIOSUNUZ. GB ZATEN SATILIYOR. HA ILLA DIOSANKI KARDES GIREN CIKAN BANA BUNDAN SANANE, EYWALLAH BI LAFIM OLMAZ. MORADONDA CHITIN SATAR GIBI BURDA DA GB SATMAYIN LUTFEN. EMEGINIZI HIC ETMEYIN

nizarss

New Member
16 Mar 2017
9
0
1
33
valla 20 30 gb oldumu 3.5 4 tl bile gidiyor ucuza çekenlerin çogu elinde 5 gb bile bulunmayanlar :D kaç kez denk geldim adam 2 tl satıyor diyor pmden git ondan al benim gb şu kadar onda 2 gb varmış diyor mecbur benden alıyor :d

max266

Member
16 Mar 2017
102
2
18
32
yok abı de anlamıyorum klassgame sayfasına da yazmıslar 3 lıra da 3 lıra bunlardan grup klass elınde kalınca oda cekecek asagı serverın pıyasa cokecek bu aptallar yuzunden. pıyasasına sahıp cıkmıyorlar. satıp cıkarlar sonra bıze skıntı 3 lıradan aldık dıyen gelır artık. az beyın olması lazım emek verıosun. serbest pıyasa da mıllet 60 kurusa ekmek satarken sen 40 kurusa satmana gerek yok yanı her sekılde satılıyor zaten. ben bı gun elımde kalmadı gb sabıt musterılerım zaten var. bıde bu aptallar olmasa