Serverde gördüğüm genel sorunlar.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
Serveri resmi açılışından beri oynuyorum ve gördüğüm bazı sıkıntılar var bunların çözülmesini rica ediyorum.

- BDW Giriş Yapılamıyor.

- BDW Girilemediği Için Master Kağıdı Alamıyoruz

- Chaos Ödül Vermiyor.

- JR Eventinin Başladığını Forumda Yazmışsınız Ancak Giriş Yapılmıyor.

- Eslantta Zor Kesilen Canavarlar Exp Vermiyor.(Dark Mare - Dread Mare)

Oyuncu arkadaşlarım farkettiğiniz bazı hataları ve bugları konunun altına yazarmısınız.

Clark

The Knight Online Player
10 Haz 2015
14
0
1
Bdw gerçektende büyük sıkıntı, şuan yeni açıldı aşırı fazla bir etkinlik yok.. Ama henüz item ve lvl olarak eksiklik çeken kişiler içinde, kendini Cz ye atıp Pk yapmak isteyenler içinde güzel bir stres atma veya eğlence kaynağı diye nitelendirebileceğimiz bu bilimum bdw,chaos ve juraid tarzı etkinliklerin düzeltilmesi oyuncuları daha da motive edicektir diye düşünüyorum. Ayrıca Dark Knight, Evil Wizard, Dread Mare ve Dark Mare kendisinden kat kat kolay öldürülebilen mob lara ziyade çok daha az Exp ve item atmaktadır.

Eleştiri olsun diye söylemiyorum eslanttaki bu tarz mob ların durumu mantıki açıdan abeste iştigal kaçar.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Border defence war levelinize göre en az 18 kişi kayıt olmadığı için sizi çekmiyor olabillir. Juraid mountain aktif edilmeyecektir.

Chaos ödül problemi hakkında claısmalarımız devam ediyor.

Dark Mare & Dread Mare expleri kontrol edilecektir.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
Merhaba
Border defence war levelinize göre en az 18 kişi kayıt olmadığı için sizi çekmiyor olabillir. Juraid mountain aktif edilmeyecektir.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı
Anladım teşekkürler. Ancak JR neden aktif edilmeyecek ? Çünkü 70+ kişilerin para kasması için gerekli bir yer.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
grkmyvz' Alıntı:
Merhaba

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı
Anladım teşekkürler. Ancak JR neden aktif edilmeyecek ? Çünkü 70+ kişilerin para kasması için gerekli bir yer.
Fire Drake versionda Jr bulunmadığı için. Chaos u istekler doğrultusunda yapmıştık ve henüz juraid mountain altyapısı bitmedi. Mevcut sorunlar halledildiğinde oda olabilir.

pisipisicik

The Knight Online Player
5 Haz 2015
19
0
1
33
Partyseek sadece 12 kişiye kadar gösteriyor. 1. sayfadan başka bir sayfaya geçilmiyor.

• Konbuyu başlatan
  • Yasaklı

grkmyvz

Banned
4 Haz 2015
61
7
8
28
doğru bir tespit bununda düzeltilmesi gerekiyor.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
pisipisicik' Alıntı:
Partyseek sadece 12 kişiye kadar gösteriyor. 1. sayfadan başka bir sayfaya geçilmiyor.
Teşekkürler bildiriminiz için kontrol edilecektir.