Slota ks atıp alıyorlar üstüne bir de hakaret

NUTRICULA

The Knight Online Player
17 Tem 2015
22
0
1
sevgili arkadaşlar,

bu clanı bilmeyeniniz yoktur eslantta doom soldier slotunda bişeyler yapmaya çalışıyorsanız

clan ismi : UnderDog

sanırım yabancı bir team. oyunda yabancı istemiyorum tarzında bişeylere girmeyeceğim eskisi gibi

her türlü oyuncu olsun ki eski günlerimiz yenıden aklımıza gelsin ve zevk alalım.

fakat bu arkadaşlar ks ile slota çöktükleri yetmiyormuş gibi,

artık sıkılıp slotu bıraktığımda arkamdan hem dalga geçer gibi mesajlar atıp hem de stupid (aptal) kelimesini

sürekli tekrarla atmaktadırlar.

5 kişiye 1 kişi doğal olarak ne kadar dayanabilirdim ki?

Lütfen yetkili arkadaşlardan şu ks olayına bir çözüm bulmalarını istiyorum rica ediyorum. biz bireysel birşey yapamayacak mıyız? bu oyunda.

Erick

555555555

HawKeye17

Ysabella

nickleri....

mayra20

The Knight Online Player
12 Tem 2015
8
0
1
u lure nob NUTRICULA nobbb you are bannerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

NUTRICULA

The Knight Online Player
17 Tem 2015
22
0
1
slotu aldıkları yetmiyormuş gibi, hakaretlere başvurmuyorlarmış gibi bi de üstüne iftira.. benim tek başıma dark mare döndüğüme bi çok arkadaş şahit olmuştur.

bu server da kımseye ne bı hakaretim ne bi yanlışım ne de küfür ettiğim olmamıştır. temiz bir oyun oynamaya çalışıyorum. ama yok olmuyor.

NUTRICULA

The Knight Online Player
17 Tem 2015
22
0
1
eğer bu ss ye göre benı banlarsa gm arkadaşlarımız gerçekten emeklerime yazık olur, 3 - 5 slot avcılarına kapı açılmış olur. biz bireysel bişeyler yapmaya emek vermeye çalışıyoruz hem hakkımız gasp olunuyor, hem hakarete uğruyoruz. hem de slota dm çekılıp sankı ben çekmişim gibi fotolar koyuluyor. ben DM yi tek başıma kesmeye çalışırken öldüm. %1 exp im gitti sorun değil kasılır. ama bu arkadaşlar böyle pişkin pişkin hareket ettıkleri sürece olan bize oluyor. sayın duellona kararı size bırakıyorum.

Blueinferno

The Knight Online Player
14 Tem 2015
2
0
1
Erick 555555555 HawKeye17 Ysabella bu adamlar zevk için ks atıp slotlara dm cektıgını bende cok gordum slotlara yaratık cekenlere gm gerekeni yapıyor bunlarlada ilgilenirler inşallah bizde kurtuluruz.....

NUTRICULA

The Knight Online Player
17 Tem 2015
22
0
1
slot kendilerinin olsun diye yapmadıkları başvurmadıkları yol yok.. eğer bireysel bişey yapamayacaksak neden oynayalım ki bu oyunu?

adamlar 4 kişi gelıyor elımden slotu alıyor, üstüne hakaret edıyor, bide iftira atıp benı banlatmaya çalışıyor. arzu ederlerse admin arkadaşlarımız,

benım accountumu baştan sona incelesinler en ufak hile bug küfür ya da şikayet varsa sınırsız ban'a razıyım.

fakat benım temiz oynamak adına bireysel bişeyler yapmak adına Ne kadar KNIGHT CASH yüklediğime bakabilirler. hal böyleyken benim böyle bir riski

almam söz konusu olabilir mi?

lykiler

The Knight Online Player
18 Tem 2015
1
0
1
NUTRICULA' Alıntı:
slot kendilerinin olsun diye yapmadıkları başvurmadıkları yol yok.. eğer bireysel bişey yapamayacaksak neden oynayalım ki bu oyunu?
adamlar 4 kişi gelıyor elımden slotu alıyor, üstüne hakaret edıyor, bide iftira atıp benı banlatmaya çalışıyor. arzu ederlerse admin arkadaşlarımız,

benım accountumu baştan sona incelesinler en ufak hile bug küfür ya da şikayet varsa sınırsız ban'a razıyım.

fakat benım temiz oynamak adına bireysel bişeyler yapmak adına Ne kadar KNIGHT CASH yüklediğime bakabilirler. hal böyleyken benim böyle bir riski

almam söz konusu olabilir mi?
bu 55555555 diğe nick i olan kullanıcın banlanmasını istiyorum gözümün önünde kaç kişiyi öldürttü dün bide bana ewil çekim ben çekmişim gibi ss alıyor yeter artık bu kullanıcdan çektiğimiz gm gör şu adamı takip et

NUTRICULA

The Knight Online Player
17 Tem 2015
22
0
1
bakın gördüğünüz gibi tek şikayetçi ben değilim. sayın duellona ve jüri üyeleri karar sizindir.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Gereken cezalar verilecektir.