SNAP OTO KUTU

AliMUTLU

Juri Seviye 2
5 Haz 2015
365
4
18
oto kutu olup olmadığı kesin değildir ama gmler tarafından loglardan lootingler bakılmalı varsa böyle bir durum gereği yapılmalıdır.

Goldberg

The Knight Online Player
2 Tem 2015
2
0
1
47
Öncelikle sadece yazık diyorum.. Itham ederken şunu düşünseydi arkadaş bu adam pc başındadır ve kutuyu açabilme mesafesinde düşen yaratıklardan sağ tıklayıp kutuları açabiliyordur.. Kurun genie yi yakınınızda dusen mobların kutularını açın sağtıkla.. yazık dicek bişe bulamadım.. Önce hile ney onu öğren emin ol sonra karala 40 yaşında adamım hiçbir oyunda hile yapıp kendime laf getirtmedim . Adminler lütfen inceleyin logları lütfen eğer yapmıssam banlayın. Bilip bilmeden emin olmadan insan karalamayın.

Şunuda belirtmek istiyorum.. Arkadaşı duyarlılığından dolayı teşekkür ediyorum. Oyun güzel olsun istiyor.. Ama şuçu ispatlanmadan yaftalama yapması hataydı (Böyle adamlara yer yok) diye çok canımı sıktı.. Oto kutu oldugundan şupheleniyorum incelermisiniz deseydi. Teşekkür ederdim inanın..

Arkadaş bir konuda haklı bizim gibi insanların gerçekten yeri yok. Biz slotta biri varsa musade isteyen vermediği zaman ks yapmayıp paldır küldür slotu elinden almaya çalışmayan, teşekkür edip giden. Fazla itemimiz oldugunda çıkartıp veren. Insanlara hakaret kufur edep aşağılayan. Partiye almadı diye item vermedi diye.. Oyun diye saygımızı edebizimi bozmadan oyunumuzu oynamaya çalısan emeğimizle, oyunda olsa kendimize laf söyletmeyi bozmayan bir nesildeniz çok şükür.. Haklısın Uzun aradan sonra nostalji olsun eğer düzelmişse eskisi gibi her ay premi çeker takılırım diyordum vakitgeçsin diye. Malesef hiçbirşey değişmemiş umarım bura herdaim var olur... Admin arkadaşlar sizlerden ricam lütfen inceleyin varsada yoksada yayınlayın. Varsa adamlığıma yazıklar olsun. Yoksa lütfen arkadaşım o videoyu youtubeden kaldırsın. O nick'in eski uskocular arasında bir ağırlığı var.. Herkeze oyun hayatında başarılar. Şimdiden teşekkür ederim Saygılarımla.. Snap

Moderatör tarafında düzenlendi:

ysn55

The Knight Online Player
9 Haz 2015
31
1
8
Ya bırak bu mazlum ayaklarını block pm yapmışsın peri yok üstünde gelmişsin Expmi kasıyorsun orada bir sen akıllısın, ayrıca ben orada 10 dakika durdum alttan yazabilirdin bana, mazlum rolü yakışmamış sana yazdıklarını okuma gereği bile duymadım, pc başında olan adam orada bana cevap verir pm bloklamaz kimsede orada exp kasmaz FP için orada olduğunu biliyoruz

Goldberg

The Knight Online Player
2 Tem 2015
2
0
1
47
ysn55' Alıntı:
Ya bırak bu mazlum ayaklarını block pm yapmışsın peri yok üstünde gelmişsin Expmi kasıyorsun orada bir sen akıllısın, ayrıca ben orada 10 dakika durdum alttan yazabilirdin bana, mazlum rolü yakışmamış sana yazdıklarını okuma gereği bile duymadım, pc başında olan adam orada bana cevap verir pm bloklamaz kimsede orada exp kasmaz FP için orada olduğunu biliyoruz
Öncelikle saygılı konuşup uslubunu düzeltirmisin...Sen muhatabım değilsin sana açıklama yapmak mecburiyetinde değilim adminler gereğeni söylücektir diyebilirdim ama ne olursa olsun saygısızlık olurdu. Sana cevap vermemi başka şekilde anlama .. Senin hatan herkezi aynı kefeye koymak. benim kral olayım söyle itemlerim olsun şöyle isim yapayım değil, vakit geçirmek inanırsın inanmazsın. Sen yazılanı okumaya tenezzül etmemişsin ama ben sana cevap vereyim, herkez kendine yakışanı yapar.Ko tarihimde herzaman trade ve pm blockludur alışkanlıktır eskiden trade ve pm hack gerçekleşiyordu ve pm den kufur ediyorlar partiye almazsın zevk için bu yaştan sonra herkezin karakteri farklıdır anama bacıma södürmem sövüldüğündede hiçbişe olmamış gibi devam edemem bu yaştan sonra. ben muhatab olmaya değil zevkimi alıp vakitgeçirmeye çalışmaktayım. Neden exp kasılmaz diye kanunmu varkasılamazmı 14k exp veriyor aposlar 5k verirdi preyle 10k yıllarca manuel dönmüş adama 14k çok iyi ama sen anlamazsın normal olarak.60 olsam bana yeterdi cz ye girdim o atmosferi yaşadım eskilere götürdü beni bana yetti ve pm açmak zorunda mecburiyetinde diye kuralmı vardır.. pm açmıyorsa hile açıyorsa cevap veriyorsa legalmidir.. Yapmayın herkezi bir tutmayın. Başkada konuya hiçbirşey demek istemiyorum. Yukardada söyledim hilen supheleniyorum incelensin deseydin hiçbirşey yazmaz söylemezdim. temiz oyun istiyor gerekeni yapıyor adminler gereken cevabı verirler derdim. ama böyle adamlara yer yok lafın olmadı,kesinleşmeden ispat edilmeden yaftalamış oldun. birgün sanada aynısını yaparlar ozaman anlarsın beni. Gerekeni adminler söyleyeceklerdir beklemedeyim.. Iyi oyunlar iyi akşamlar