Son iki önerim ikiside MANTIKLI :)

Snorlax

The Knight Online Player
29 Nis 2015
37
0
6
Koskocaman '' mantıklı '' yazma sebebimi açıklayayım önce, öyle öneriler görüyorum ki gülüyorum artık server sahiplerine kızıyorum bazen oyuncuları dinlemiyorlar diye ama bir yerde haklı adamlar sizleri dinleseler...

1) Battle priest: bu sınıf resmi asya serverlarında çok popüler bir sınıf, oynaması da bir o kadar keyifli, ama nedense türkün görüldüğü yerlerde bu sınıf oynayan hiç yok. Bunun sebebi olarak 2 tane tahminim var, 1. si türkler açtır, bp görünce hemen üstüne atlarlar bunu değiştirmek için bir şey yapamayız tabiki. 2. si battle priest sınıfıyla çok ilgilenilmediğini düşünüyorum, çoğu serverda az vuruyor damageleri kontrol edilmiyor vs. bu düzeltilebilir bir şey, lütfen cuma günü server açılmadan önce kontrol ederseniz sevinirim.

2) Herkesin merak ettiği maden: Bu oyuncular bir kere madenin tadını tattı, az drop çıkması , az para gelmesi onları tatmin etmiyor ama doğrusuda bu bence. diğer serverlar gibi her rpr gidişte 30 gem, fragment , kutu , +50m nakitle gidersek serverda paranın hiç bir değeri kalmaz. madenden rpr giderken maksimum 10-15m para, 5-8 fragment,kutu,gem kasılacak şekilde olursa güzel olur. (Normal mattock için) paranında değeri olur, server KC servera dönmez.

Duellona

The Knight Online Staff
Yönetici
The Knight Online Staff
26 May 2015
1,966
57
48
Merhaba

Battle priest attack problemleri giderilmiştir. Maden dropları güncellendi 26.05.2015 tarihi itibariyle giriş yapıp çöp itemleri kaldırdığımızı deneyebilirsiniz.

iyi eğlenceler dileriz

TheKnightOnline Takımı

Snorlax

The Knight Online Player
29 Nis 2015
37
0
6
Madendeki gereksiz dropları kaldırdığınız için teşekkür ediyorum, başka bir beklentim yok artık sizden ,zaten her şeyin en iyisini yapmışsınızdır eminim. Bizede serverın açılışını beklemek düşer :)

@Duellona @Ragnar