SON TEKLİF

siruzan

New Member
27 Mar 2017
8
0
1
30
Arkadaşlar son teklif sadece satıcıyı koruyan. Herhangi bir problemde satıcının yanında olan bir kurum. Geçenlerde bi alışverişimde GB yi vermeden onay isteyen bir satıcı yüzünden çektiğim sorun hala devam ediyor burda da bir kaç arkadaş bununla ilgili sorun yaşamıştı. Oyun nicki:marvel olan arkadaş ile. Oyunların anlaşması olsa bile oyun yapımcıları bu işe hiç bir şekilde karışmıyor ve alıcı her şekilde sıkıntı çekiyor. Alışverişi 27 sinde yaptım ve onay vermedim. Şu an para son teklifin insiyatifine kaldı. Yani parayı ne satan ne de alan adam alabiliyor. Kendi kasalarına kalıyor. Bu konuda en azından oyun sunucuları yardımcı olabilirler. Son teklif bunu son aylar da sıklaştırdı. Neyse okuduğunuz için teşekkür ederim

SexyBaBy

New Member
28 Mar 2017
21
0
1
38
Forumda bilindik adamlarla alisveris yaparsanız bi sorun yasanmaz bence klasgame dahil oyun basindan beri buyuk meblağlarda gb sattim kimse de diyemez teslimati geciktirdi beni dolandirdi veya bekletti onunuze her gelenden gb almayin.

siruzan

New Member
27 Mar 2017
8
0
1
30
alışveriş yapmak suç tabi.dolandırmak değil. biraz daha alıcı korunsa bunların hiç biri olmaz. senin bu düşüncene göre bir süre sonra tekel sistemi olur. Oyun o günkü trade geçmişime baksa direk suçlu olmadığımı anlar ve son teklif yaptırımda bulunur. Bayiilik açıyorlar ama hiç birşeyin arkasında durmamak üzere açılıyor. sadece satıcı korunuyor.

27han

The Knight Online Player
30 May 2015
92
1
8
SEN KENDİ AKLINCA GB ALDIGIN KİŞİYİ DOLANDIRMAYA ÇALIŞMIŞSIN ONAY VERMEYEREK AMA SONTEKLİFİN YAPCAKLARINI HİÇ DÜŞÜNMEMİŞSİN SEN ART NİYETLE YOLA ÇIKARSAN BASINA ÇOK SEY GELİR BUNU UNUTMA HERKESİN HAKINI YERSEN SONTEKLİFTE SENİNİ HAKINI YER BÖYLE